ЛюбимаЯНЬ• 23 октября 2024

У кого вініри на передніх, ви ними кусаєте?

Альфасамка• 23 октября 2024
хаха, вініри це як обідок унітаза, ставлять лише люди в яких всьо погано
Мона_Лиса• 23 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Покажіть Ваші зубки
Вимагаю спілкування• 23 октября 2024
У меня два передних импланты, нет, не кусаю, опасаюсь если честно..
Кашка-маняшка• 23 октября 2024
Так, вони міцніші за свої.
ЯНаПэПэ• 23 октября 2024
смотря какие виниры
у меня циркониевые или как там , которые самые прочные, надеваются полностью на обточенный зуб. Кусаю, но осторожно - но это скорее психологически, помню, сколько денег за них вывалила))) отношусь бережно
винирам год
Альфасамка• 23 октября 2024
проблема не у самому вінірі, а у обточених пеньках які будуть зношуватись, відповідно відвалюються там
Обнимашкина• 23 октября 2024
Кусаю тільки м´яке
ЯНаПэПэ• 23 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
как они будут изнашиваться, если они внутри полностью винира?))) не выдумывайте
Невгамовна сила• 23 октября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
смотря какие виниры
винирам год
це у вас коронки.
вініри закривають тільки передню частину зуба
Альфасамка• 23 октября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Альфасамка• 23 октября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
і зношуються і гниють і відвалюються. Це все в останню путь. Вінір це гарно, але тимчасово
Невгамовна сила• 23 октября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
неможливо ж їх зробити герметичними повністю, все одно туди потрапляє їжа і мікроби
ЯНаПэПэ• 23 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
вы смешная) не разбираетесь, а умничаете)
Alex_Kri• 23 октября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
После фиксации там все герметично
ЯНаПэПэ• 23 октября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
куда?))))там нет пустого места от слова совсем.их сажают на специальный раствор, они прилегают к деснам)) это свои новые зубы ))))
ровные и красивые
пожизненая гарантия на виниры. пока жив сам зуб, виниры будут стоять
Невгамовна сила• 23 октября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
ровные и красивые
ну тобто можливий варіант що зуб не буде живий? :)

відкрила гугль і пошукала ’відпав вінір’
спробуйте і ви :) російською мовою навіть більше результатів буде
Витворунка• 23 октября 2024
Ответ дляAlex_Kri
После фиксации там все герметично
Ой, а мені підскажете? Композитні вініри з часом темніють? Від кави, чаю, паління?
Alex_Kri• 23 октября 2024
Ответ дляВитворунка
Со временем могут темнеть. А вот когда это произойдет зависит от ряда факторов. В первую очередь от технологии изготовления
Витворунка• 23 октября 2024
Ответ дляAlex_Kri
Дякую!
Хочу наколоти губи• 23 октября 2024
Звісно все кусаю
Хочу наколоти губи• 23 октября 2024
Ответ дляВитворунка
Ви їх вже поставили?
Витворунка• 23 октября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ви їх вже поставили?
Ні, тільки досліджую тему. Але без чаю і кави себе не уявляю, ну і палю іноді, але то таке, можу й кинути. Шкода буде, якщо зроблю і потемніють через пару років. Гроші-то немаленькі(((
Хочу наколоти губи• 23 октября 2024
Ответ дляВитворунка
Ставте кераміку
ЯНаПэПэ• 23 октября 2024
Ответ дляНевгамовна сила

есть РАЗНЫЕ виниры
композитные и керамические
Дуболом• 23 октября 2024
Дівчата, а що це за дивна істота, яка першою прискакує в усі теми? Кругом перший коментар - саме її.
Дуболом• 23 октября 2024
Ответ дляВитворунка
Композитні змінюють колір і втрачають блиск. Але підлягають реставрації.
Пацака-задирака• 23 октября 2024
Я теж думаю про встановлення вінірів, але поки не вирішила чи ставити, чи ні. Та не знаю які краще обрати.

На передніх зубах вже багато років реставрація та нещодавно помітила, що біля ясен на одному зубі начебто починається карієс(( Потрібно йти до лікаря та вирішувати, що краще робити...
Дуняша• 23 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Ну взагалі то більшість ставить за показниками. Чи ви вважаєте, що краще ходити з надщербленими зубами?
Дуняша• 23 октября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
це у вас коронки.
В мене в чеку було написано коронка-вінір такого то типу. І також повністю на весь зуб належна коронка.
Дуняша• 23 октября 2024
Ответ дляВитворунка
В мене ні. Вже 5 років з вінірами лише на одну сторону. Попали в колір ідеально і колір не змінився