ЛюбимаЯНЬ• 23 октября 2024
У кого вініри на передніх, ви ними кусаєте?
Шикаю і викаю• 23 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
проблема не у самому вінірі, а у обточених пеньках які будуть зношуватись, відповідно відвалюються там
Зачем тогда те виниры, мне сказали чем брекеты лучше виниры, я поспорила нет, у меня врач на мой потемневший передний зуб просто пломбой осветляет, он говорит винира это зуба твоего уже нет, поэтому выбрала что лучше и кусаю и ем этим зубом
ЛюбимаЯНЬ
• 23 октября 2024
Ответ дляДуняша
В мене ні. Вже 5 років з вінірами лише на одну сторону. Попали в колір ідеально і колір не змінився
В мене відпав через 3 роки
Витворунка• 23 октября 2024
Ответ дляДуняша
У вас мабуть класичні вініри, а я питаю про композитні. Це інше.
Витворунка• 23 октября 2024
Ответ дляДуболом
Композитні змінюють колір і втрачають блиск. Але підлягають реставрації.
Це зняти і нові накласти? Тобто сума така ж як і початкове встановлення?
Пацака-задирака• 23 октября 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
В мене відпав через 3 роки
Які саме у Вас вініри? Композитні чи керамічні?
ЛюбимаЯНЬ
• 23 октября 2024
Ответ дляПацака-задирака
Я вже не пам´ятаю. Як зрозуміти?