Без образів• Изменено 23 октября 2024
Де ви купуєте труси?
В усіх темах якийсь балаган.. вс, інтімісімі то для ніщебродів, унила 💩, масмаркет теж. То де купити гарні, не бабусині труси?)
Для жінки до 30 років з гарною фігурою, розмір xs-s
Крем для арбуза• 23 октября 2024
Шью себе слипы с хлопка, покупаю в H&M,есть еще Атлантик. Хваленый здесь Марк и Спенсер оказался дермищем
Без образів
• 23 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
а ви носите більш ніж раз? То треба 30 пар на місяць. Нереально
В мене більше 100, але хочу перебрати і половину ліквідувати
Альфасамка• 23 октября 2024
Ответ дляБез образів
запасів на 3 місяці
Мания-Величия• 23 октября 2024
В нищебродском Интимиссими 😂
Я живу в Италии у меня рядом аутлет. Цены🔥.
Без образів
• 23 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
ще спробуйте продавати фетишистам
На о л х ?)
Без образів
• 23 октября 2024
Ответ дляЗакусенец
В секонді, або на базарі
В секонді це ношені, б/в?
барабанщица• 23 октября 2024
Не бабушки это какие? Я обычные гладкие слипы, шортики беру. Однотонные или цветные спенсер и примарк. Есть и турецкие неплохие.
Тюрюнь_Тюнь• 23 октября 2024
Я вже багато років купую в Jasmine. Прекрасне співвідношення ’ціна-якість’.
Без образів
• 23 октября 2024
Ответ дляal_tanya
Купуйте в мене. Бренд indena, вже років 4, як познайомилась з цією фірмою. Подобаються моїм покупцям і мені. Ціна=якість. Було, що закупила Німеччину, вони програють.
Покажіть чи може є сайт
Крем для арбуза• 23 октября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Да, у меня тоже оттуда есть. Неубиваемые
Куда ж без меня• 23 октября 2024
Ответ дляБез образів
Покажіть чи може є сайт
Покупайте на Нексте. Отличное качество.