Teonaa• 23 октября 2024

Якщо є бронь, ти ідеш проходити влк?

Прийшла повістка на оновлення
Оновлення було вчасно; бронь є.
Шо їм треба; шо робити з влк?дякую
Чогг не можна листа прислать що я такий-то, бронь така-то, до побачення?

Питаю, бо:
Заброньовані не мусять влк;
В той же час: влк положено проходити кожні 5 років.

Яка постанова актуальна?
floxey• 23 октября 2024
А вже пройшло 5 років з минулого влк? В брата на роботі сказали йти проходити влк поки є бронь, бо в нього вже закінчувались 5 років. Без актуального влк сказали що наступний раз бронь оформити не зможуть.
Kaktus_Od• 23 октября 2024
Я заброньований. Прийшов у тцк оновити данні і влк не проходив. Сказали, що не треба. Це було в вересні
Natabond76• 23 октября 2024
У мене в чоловіка відстрочка. Прийшов, в ТЦК щоб отримати паперовий військовий квиток. Направили на ВЛК. Хоча за законом, в кого відстрочка ВЛК не мають проходити
nnnnika• 23 октября 2024
В мого чоловіка відстрочка, то навпаки не дають направлення на ВЛК, кажуть поки не потрібно. Але він обмежено придатний і все одно має пройти ВЛК до лютого 25 р, не хтів лишати цю справу на останні місяці
автор Teonaa • 23 октября 2024
Ответ дляfloxey
Саме так і кажуть
Про 5 років.
Влк від 2016
Але давали бронь, тричі вже
Шо зараз не так
автор Teonaa • 23 октября 2024
Ответ дляKaktus_Od
По повістці прийшов?
автор Teonaa • 23 октября 2024
Ответ дляNatabond76
Напрвили
А далі?
Natabond76• 23 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Напрвили
А далі?
Дали талон на кінець листопада.
Елена1265• 23 октября 2024
Ответ дляNatabond76
В нього квитка не було. Щоб отримати квиток треба ВЛК
автор Teonaa • 23 октября 2024
Ответ дляNatabond76
Дали талон на кінець листопада.
А якщо уже бронь закінчиться поточна, поки вони талон на хер зна коли дають…
Natabond76• 23 октября 2024
Ответ дляЕлена1265
Але для відстрочки їм і Резерву вистачило. Де логіка?
Natabond76• 23 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Отож
автор Teonaa • 23 октября 2024
Задрали влни вже просто до пздца! Людина працює в належній галузі, що ви хочете! Ви ж копів не чіпаєте? Ні. То якого чорта
Kaktus_Od• 23 октября 2024
Ответ дляTeonaa
По повістці прийшов?
Був у розшуку)
Елена1265• 23 октября 2024
Ответ дляNatabond76
Логіка в тому, що може він хворий і підлягає виключенню з військового обліку
автор Teonaa • 23 октября 2024
Ответ дляNatabond76
Отож
А раньше можна попросити?
floxey• 23 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Саме так і кажуть
Про 5 років.
Влк від 2016
Але давали бронь, тричі вже
Шо зараз не так
От дивно, що раніше дали, бо тоді не було постанови, що заброньованим влк не потрібне, а про 5 років завжди було. Нехай краще зараз пройде поки є можливість неотримати повістку.
автор Teonaa • 23 октября 2024
Ответ дляNatabond76
Отож
Так у вашого до якого числа?
Зараз ж броні коротенькі. Три міс і тютю
автор Teonaa • 23 октября 2024
Ответ дляfloxey
Так отримав
Це мінімум друга🤷‍♀️
Просто не можемо рішить що із влк. Точніше ми вирішили не проходити, якщо не мусимо. Треба де написано це.
Катруська• 23 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Копи всі пройшли влк і деяких вже забрали на фронт.
П.с Цікаво, кому смішно. Знаю особисто.
nnnnika• 23 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Поліцейські теж проходять ВЛК
7_кг_рыбы• 23 октября 2024
Ответ дляTeonaa
С копами у них договорняк. Вы нам помогаете мобилизовать , мы вас не трогаем
Елена1265• 23 октября 2024
Ответ дляNatabond76
Подивіться вимоги до паперового ВОД, там треба заповнювати дату останньої комісії та прийняте рішення
nnnnika• 23 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Так у вашого до якого числа?
В кого як, в чоловіка бронь на рік
Nofx• 23 октября 2024
Каще не йди зараз, почитай там шось на паузi, змiнюють
english book• 23 октября 2024
Я раджу йти.Так само каже і наш воєнком на роботі-повістка є-йдіть.На місті все вирішиться.Бо в одного в Резерві вже засвітилося розшук,чи щось подібне.Пішов,сказали штраф.Можеш звертатися до суду.
Побачимо чим закінчиться.Штраф 5000.
Korsika999• 23 октября 2024
Если дадут талон прийти на время, когда уже закончилась бронь, это боевая повестка гарантировано. А придёт бронь, когда уже в окопе будет. Тогда уже она бесполезна. Таких случаев масса.
Тем более сейчас после того, как Зе заявил, что слишком много забронированых, ТЦК стараются максимально эту бронь не давать или затягивать
Natabond76• 23 октября 2024
Ответ дляTeonaa
А раньше можна попросити?
Немає талонів
тортилья• 23 октября 2024
Може в когось чоловік вже проходив повторно ВЛК з статусом ’обмежено придатний’? Як ситуація? Якщо признали придатним, то куди направляють? Ніби ж в бойові частини не можуть. Бо чоловіку треба до лютого пройти перекомісію, бо має статус ’обмежено придатний’.
Natabond76• 23 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Так у вашого до якого числа?
Як і у всіх до 9.11. А потім знову подавай по новій документи. У мого чоловіка, не бронь, а відстрочка