Прийшла повістка на оновлення
Оновлення було вчасно; бронь є.
Шо їм треба; шо робити з влк?дякую
Чогг не можна листа прислать що я такий-то, бронь така-то, до побачення?
Питаю, бо:
Заброньовані не мусять влк;
В той же час: влк положено проходити кожні 5 років.
Яка постанова актуальна?
Оновлення було вчасно; бронь є.
Шо їм треба; шо робити з влк?дякую
Питаю, бо:
Заброньовані не мусять влк;
Яка постанова актуальна?
Natabond76• 23 октября 2024
У мене в чоловіка відстрочка. Прийшов, в ТЦК щоб отримати паперовий військовий квиток. Направили на ВЛК. Хоча за законом, в кого відстрочка ВЛК не мають проходити
Ответ дляfloxey
А вже пройшло 5 років з минулого влк? В брата на роботі сказали йти проходити влк поки є бронь, бо в нього вже закінчувались 5 років. Без актуального влк сказали що наступний раз бронь оформити не зможуть.
Саме так і кажуть
Про 5 років.
Влк від 2016
Але давали бронь, тричі вже
Шо зараз не так
Про 5 років.
Влк від 2016
Але давали бронь, тричі вже
Шо зараз не так
Natabond76• 23 октября 2024
Ответ дляЕлена1265
В нього квитка не було. Щоб отримати квиток треба ВЛК
Але для відстрочки їм і Резерву вистачило. Де логіка?
Natabond76• 23 октября 2024
Ответ дляTeonaa
А якщо уже бронь закінчиться поточна, поки вони талон на хер зна коли дають…
Отож
Ответ дляTeonaa
Саме так і кажуть
Про 5 років.
Влк від 2016
Але давали бронь, тричі вже
Шо зараз не так
Про 5 років.
Влк від 2016
Але давали бронь, тричі вже
Шо зараз не так
От дивно, що раніше дали, бо тоді не було постанови, що заброньованим влк не потрібне, а про 5 років завжди було. Нехай краще зараз пройде поки є можливість неотримати повістку.
Ответ дляfloxey
Так отримав
Це мінімум друга🤷♀️
Просто не можемо рішить що із влк. Точніше ми вирішили не проходити, якщо не мусимо. Треба де написано це.
Це мінімум друга🤷♀️
english book• 23 октября 2024
Я раджу йти.Так само каже і наш воєнком на роботі-повістка є-йдіть.На місті все вирішиться.Бо в одного в Резерві вже засвітилося розшук,чи щось подібне.Пішов,сказали штраф.Можеш звертатися до суду.
Побачимо чим закінчиться.Штраф 5000.
Korsika999• 23 октября 2024
Если дадут талон прийти на время, когда уже закончилась бронь, это боевая повестка гарантировано. А придёт бронь, когда уже в окопе будет. Тогда уже она бесполезна. Таких случаев масса.
Тем более сейчас после того, как Зе заявил, что слишком много забронированых, ТЦК стараются максимально эту бронь не давать или затягивать
Natabond76• 23 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Так у вашого до якого числа?
Зараз ж броні коротенькі. Три міс і тютю
Як і у всіх до 9.11. А потім знову подавай по новій документи. У мого чоловіка, не бронь, а відстрочка