Присвоєння почесного звання ’Героя України’ (посмертно) сержанту Керничниму Геннадію Руслановичу.
Навіть інвалідність не змогла зламати сильний дух воїна.
Воював Руслан з 2014 року, брав участь у боях на найгарячіших ділянках фронту : Дебальцево, Марʼянка, Щастя, Станиця Луганська, Весела гора, Золоте.
Робота в тилу ворога, розвідувальні та диверсійні операції, успіх яких показували на екранах в новинах.
У 2019 році отримав важке поранення, підірвався на міні.
З лютого 2022-го року повернувся в стрій і знищував росіян в Київській області на протезі: Мощун,Буча,Макарів,Гостомель, Лютіж, Ірпінь.
Затим Балаклія, Козача Лопань, Ямпіль, Вуглегірська ТЕЦ, Бахмут.
І все це — на протезі.
23 вересня 2024 року загинув від ворожого fpv на Харківському напрямку.
Будь-ласка підтримайте.
Руслан за життя мав його отримати.
І все це — на протезі.
Будь-ласка підтримайте.
Руслан за життя мав його отримати.