«Чоловіків – на фронт, жінок – відновлювати податкову базу»: Польща пропонує Німеччині позбавити українських біженців виплат.
На думку глави польського МЗС, ці 1200 євро/міс є стимулом для українських чоловіків залишатися в Німеччині, тому краще віддавати їх напряму Україні.
Olga Zelenyak• 23 октября 2024
На одного человека платят 1200 евро?
Поляки сами не спешат дешевую рабочую силу из страны выдворять, зато ценные советы немцам раздают.
Olga Zelenyak• 23 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
кожен день якісь чиновники щось випулюють в мережу. А Німеччині дуже потрібні польські поради?
І польский ніс в чужих бюджетах?
То в зерно чуже всунуть, то згадають тригери світової війни. Добре їм, до всього є діло.
І польский ніс в чужих бюджетах?
До всего, кроме российских дронов над их территорией. То хай буде
Шматочок хмарки• 23 октября 2024
Раша номер 2. В себе лад навести не можуть, а лізуть до інших з вказівками, що їм робити і як жити.
Korsika999• 23 октября 2024
Пусть за своей страной следит. У самого то Сикорского жена американка. Видимо она ему помогает, генерировать его речи.
Wendy Rhoades• 23 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
І польский ніс в чужих бюджетах?
враховуючи скільки поляків їздять в Німеччину на заробітки, зрозуміло, чому їм ті виплати так муляють)
Ответ дляlilu1990
А ви не вірите що введуть? У них визначена буферна зона і красна лінія. Але й тут не заблуждайтесь. Не через свою сердобольність чи пламєнну любов до українців
Я на сьогодні після корейців в курській вже нічому не здивуюся, але то диктатури, а це демократії. І Нато.
То коли вони зможуть ввести? Що ще треба?
Ответ дляWendy Rhoades
Там же були статті, що подяки відібрали заробіток демпінгом, наприклад в галузі перевезень, поляки після вступу билися за ринок з німцями. Всюди свої пріоритети.
МаргариткаW• 23 октября 2024
Ответ дляШматочок хмарки
прям как украинцы в темах про Молдову
куда молдаванам идти и кого им выбирать
а то ишь ты в европу нехотять
куда молдаванам идти и кого им выбирать
а то ишь ты в европу нехотять
Ответ дляlilu1990
Колись , 2 роки тому, було в змі дописи щодо хорватського сценарію закінчення війни, і там було про миротворців.
Але типу військ Оон, а не оце поляки, чи французи, по останнім заявам щодо Нато і папки ’ НеЕскалація’, то вже має таку малу вирогідність, дуже низьку.
До того ж, після аналізу кампанії Зсу 23 року, десь є в мене тема про невдачі контрнаступу, по статтям американських змі, і їх експертів.
Так ось, там в моделюванні, вони такого намоделювали, що інколи думаєш, як воно ото все вийшло І що вони вирахували, якщо базове неправильно, основа хибна, то всі сценарії підуть лажою вже
Марина Тихошенко• 23 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ну у тебя и калькулятор
МаргариткаW• 23 октября 2024
Ответ дляMilanaher
ну как-то так, вся Западная там батрачила на клубнике и не только