Тільки не з сєкти,не шарікових,не фантазьорів.Реаліста.?
TANYA 0 0 0 0• 23 октября 2024
Реалістів, мабуть, не показують. А 2-3 неділі вже надивились. Тобто нікому вже не вірю
Не має універсальних знавців експертів.
По війсковим одні пишуть, по фронту інші, по геополітиці треті, про науку і історію -четверті.
Одні читають типу чаплиг, арестовичей, інші - жданових, берез..
У кого є попит, ті ще ходять до так званих відящих, таро, ще щось. Люди шукають інформацію всюди.
Свято- місце пустим не буває, люди заповнюють ваукууми тим, що їм зрозуміліше і що відноситься до їх уявлень про предмет.
Колючая Роза• 23 октября 2024
на ютубі Цензор.нет і шоубісики. Там Будкевич та його дружина Марина, журналісти, які аналізують ситуацію, слухаючи їх рятували свою кукуху на початку повномасштабної
Манька вертихвостка• 22 ноября 2024
Арестович уже и з за бугра что то там продолжает брехать. Но уже не хочется время тратить зря на всю эту его бредятину. А как же сладко врал нам всем, как брехал...