Малая Налегке• 24 октября 2024
Дівчата, порадьте вітамін D
Який ви п´єте?
Губи до вух• 24 октября 2024
ВыФсеВрете• 24 октября 2024
Я пила декристол а потом начали болеть кости надо только с витамином к 2
Галябалована• 24 октября 2024
Врач рекомендовал декристол ,начала пить его ,а потом перешла на puritan’s pride
Джонсонюк• 24 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
Я все только хорошее беру , д3 только этот
Так собі вибір, всі активні компоненти в їх бадах - отримані з дріжджів🤦♀️, крім того їх викупив концерн Нестле, лідер по ГМО продукціі😆.
Така бойова Я• 24 октября 2024
Ответ дляПсихологічка
Ось такий
вау, Комаровский уже добавки выпускает?
Вишиванка• 24 октября 2024
Джонсонюк• 24 октября 2024
Ответ дляВишиванка
Такий взяла попробувати з К 2
Правильна комбінація👍 Треба шукати з мінімумом додаткових інгрідієнтів, і щоб серед них не було неякісних філерів
Обращеница• 24 октября 2024
Декристол для меня лучший препарат. К2 это сливочное масло натуральное из цельного молока и яичные желтки куриц на свободном выгуле, т.е. домашних. Вит д пить только с ними.
Психологічка• 25 октября 2024
Ответ дляТака бойова Я
вау, Комаровский уже добавки выпускает?
Так, якщо не помиляюсь, то виробництво в Італії. Якось натрапила на відео на його ютуб каналі і він там розповідав. Взяла і собі і сину, тай ціна хороша