Единорог помог• 24 октября 2024
Дали направление на бесплатные анализы, подскажите как записаться?
Идти в порядке живой очереди? В хелси нет вообще никаких окошек, или захожу и пишет что нет обраного лікаря, хотя в онлайн записи кидает туда по больницам, а там пусто
Отжигающая• 24 октября 2024
в кожній пол-ці своя парафія.
Бувало що лікар сама записувала і приходила в ’свій’ день, є так що по живій черзі.
Медсестричка• 24 октября 2024
У нас в кожній поліклініці свої правила аналізів. В одній - запис у журнальчик на певний день тижня, в іншій - жива черга в будь-який день.
Стетоскопуло• 24 октября 2024
з мого досвіду, найкраще здавати в лібораторіях при лікарнях (там роблять все і одному місці і зазвичай по живій черзі). Обдзвоніть і запитайте.
В полініказ зазвичай по запису і різні аналізи в різні дні (але то теж по різному)
Малая Налегке• 24 октября 2024
Які саме направлення? Бо в темі ви пишете про аналізи, а в пості про запис до лікарів. В моїй поліклініці запис і на аналізи, і до лікаря через реєстратуру. Бо вони за рік неспромоглися😔 підключитися до нової програми Health.
Ane4ka-9cee• 24 октября 2024
В нашій поліклініці жива черга на аналізи. Сімейний дала талончики, і зранку йдеш здавати аналізи