Тримаю свічку• Изменено 24 октября 2024

Чому у деяких гарна чиста шкіра, а я все життя як

підліток?! А мені 40!
Як вже це набридло. Без кінця вилазять якісь прищі, потім плями від них ще по пів поку на обличчі.
Допоможіть, що робити. Вся косметика від акне та висипань. Толку нуль.
Чиста шкіра, я так розумію - генетика, бонус при народженні
Дай подивлюся• 24 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Тоже хотела написать такий комент. У меня всю жизнь кожа как персик, но склонна к полноте и все время ограничиваю себя диетами.
И у меня так же 1 прыщик раз в 10 лет может быть , или бывает в жарких странах потница от головных уборов , но кг липнут если просто посмотрю на выпечку .
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 октября 2024
питание, состояние здоровья...а потом уже процедуры и маски..
Обнимашкина• 24 октября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Харчування плюс мінус норм, шкідливого їм по мінімуму
Вам треба шукати дерматолога, бо це, в першу чергу, проблеми зі шкірою і їх треба вирішувати. Самі пальцем в небо ви нічого не доб´єтесь. Треба грамотний підхід і чіткі рекомендації. Буває акне і без причини або така, з якою треба просто змиритись, а хворобу шкіри ввести в стійку реміссію.
Як я розумію, до лікарів ви не звертались ще.
Обнимашкина• 24 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
бо у вас погані гени і брак сексу
Через такі древні думки моя однокласниця в 9му класі почала спати з чоловіками, а потім ще зробила ´ чудесну´ процедуру переливання крові. А як були вибоїни і гнійники, так і залишились.
Зараз не знаю, не бачила її років 10.
Альфасамка• 24 октября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Зараз не знаю, не бачила її років 10.
бо жінка сексуальна, а не фригідна
Обнимашкина• 24 октября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
коли у мами почався клімакс, шкіра стала сухувата, всі прищі зникли, роками їх немає вже. А раніше часто вилазили, і конячі теж. Тому, мабуть, гормональний фон в т.ч. теж. грає роль, сама прищава буваю. і генетика присутня)
Гормони допоможуть, але побічні дії від них того не варті.
Не цілуюсь з бодуна• 24 октября 2024
У меня сыпь на подбородке. Постоянно 1-2 вылазят, в этом месяце обсыпало уже несколько штук. Уже так задолбалась. Вчера была у дерматолога, дали направление на анализы ( половые гормоны ) . На основе результата будет дальше смотреть какую стратегию выбрать. А пока Дуак гель мазать.
МЕСТО_Встречи• 24 октября 2024
Ответ длякуркулиха
Від харчування залежить багато чого, від гормонів.
не понимаю, почему вас заминусили. Все так и есть.
МЕСТО_Встречи• 24 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Ну це ви знаєте що докладаєте зусилля, а я наприклад завжди мала чисту шкіру, навіть в підлітковому віці, то це генетика чи ні ? Однозначно фарт
может вас в подростковом возрасте дома правильно кормили.
МЕСТО_Встречи• 24 октября 2024
Ответ дляТримаю свічку
а овощи, фрукты?
Глубоководная селедка• 24 октября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Глютен?
пані Солоха• 24 октября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Від усієї молочки? Я сири дуже люблю!
Не ем молочку вообще
Ананомчикус• 24 октября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
та ні, в мене хронічний гастродуодиніт з 7 років, тобто більшу частину життя проблеми з шкт
МЕСТО_Встречи• 24 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
ну и с 7 лет вас дома не держали на диете?
Ананомчикус• 24 октября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Тримали але я ж не тільки дома їла, ну ви розумієте. В 12-ть років всі рецедиви пройшли після лікування в спец санаторії, Я не думаю що там все добре але боліти перестало і я забула про ті лікарні осіньо-весіні як страшний сон. В мене в мами така сама шкіра як в мене, чиста була завжди у неї з шкт все добре
куркулиха• 24 октября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Вас може сипать на якийсь конкретной продукт.
Та й гормони можуть таку фігню давать, є сенс провіритись у ендокринолога.
Може підшлункова давати такий результат, чи кишківник. В будь-якому разі вам треба обстежуватися.
куркулиха• 24 октября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
’Думка більшості завжди помилкова, бо більшість людей — ідіоти’
Едгар Аллан По 🤷‍♀️