Скляна миша• 24 октября 2024

Хто розуміється на Букінгу? Допоможіть, будь-ласка

Вперше бронюю апартаменти у Перемишлі на одну ніч. Підкажіть, будь-ласка, хто розуміється на цьому. Як зв´язатися з власником, щоб узнати о котрій годині заселення-виселення? Як взагалі відбувається заселення, якщо це не отель, а квартира? Як відбувається оплата? Наперед вдячна за відповіді
Ноунэйм• 24 октября 2024
Там вказані години, нема потреби зв´язуватися, умови оплати теж вказані під кожним оголошенням
Хропочка з гривкою• 24 октября 2024
Взагалі то, все має бути написано на сайті. І виселення - заселення і як оплата
Околовита• 24 октября 2024
Там все написано в деталях бронирования, читайте. Ещё можете задать вопрос до бронирования через букинг. После бронирования получите контакты
автор Скляна миша • 24 октября 2024
Ответ дляОколовита
А як задати питання через Букінг? Якщо там заселення о 15.00, а мені потрібно заселитися о 8-й ранку? Є така опція як раннє заселення з доплатою?
O-Yumi• 24 октября 2024
Зазвичай, за сутки до вселення ви отримаєте від власника подробну інструкцію. Зараз найчастіше ключ залишають у спеціальних сейфах біля квартир. Якщо хочете написати власнику - у вашому бронюванні є контактний номер чи можна написати через форму на Букінгу
Глаза_в_3_карата• 24 октября 2024
Ответ дляСкляна миша
Вам тогда надо бронировать две ночи и написать что вы заселились в 8 утра следующего дня.
O-Yumi• 24 октября 2024
Ответ дляСкляна миша
Якщо житло напередодні було вільне, господарі можут дозволити раннє заселення
автор Скляна миша • 24 октября 2024
Ответ дляO-Yumi
Можете підказати, де та форма, щоб через Букінг написати?
Глаза_в_3_карата• 24 октября 2024
Ответ дляСкляна миша
Если ночь перед вами живут люди то такой возможности в принципе быть не может.
Это отель или апарты?
На букинге есть форма для связи с владельцем до бронирования, но не для всех вариантов
Глаза_в_3_карата• 24 октября 2024
Ответ дляСкляна миша
Не у всех вариантов она есть.
Дайте ссылку на то что вы хотите забронировать
автор Скляна миша • 24 октября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Это отель или апарты?
Апарти. Не можу знайти цю форму для контакту. Це ще до моменту бронювання має бути?
katya-lucky• 24 октября 2024
Когда бронируете, то обычно есть раздел ’особые пожелания’ или планируемое время заезда. Вот там и пишите, что планируете заехать в 8 утра. Но тут вполне может оказаться ситуация, что не будет свободного номера. Поэтому, если хотите с гарантией заезда - бронируете 2 ночи.
Глаза_в_3_карата• 24 октября 2024
Ответ дляСкляна миша
Значит для них нет этой формы.
автор Скляна миша • 24 октября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Не у всех вариантов она есть.
Ну ось, наприклад.
https://www.booking.com/Share-njvDq8
Глаза_в_3_карата• 24 октября 2024
Ответ дляСкляна миша
Ну ось, наприклад.
https://www.booking.com/Share-njvDq8
Вот.
автор Скляна миша • 24 октября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Вот.
Дуже вам дякую. А якою мовою писати питання?
Глаза_в_3_карата• 24 октября 2024
Ответ дляСкляна миша
На английском пишите.
автор Скляна миша • 24 октября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
На английском пишите.
Ще раз дякую🙏🙏🙏
Ноунэйм• 24 октября 2024
Ответ дляСкляна миша
Ні, це після бронювання