Купила ось таку сироватку. Написано, що перший тиждень користуватись двічі на тиждень, другий - через день, третій тиждень - наносити кожен день.
А потім? просто мазати щодня, поки баночка не закінчиться? чи треба робити якусь перерву?
Підкажіть будь ласка, хто в темі. Бо це моє перше знайомство з ретинолом взагалі )
Ответ дляinesita32
Состав покажите, такие фирмы часто грешат тем, что по факту там того ретинола и нет практически
AQUA / WATER, GLYCERIN, ISONONYL ISONONANOATE, ALCOHOL DENAT., PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL ETHER, GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL, NIACINAMIDE, PROPYLENE GLYCOL, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, ALARIA ESCULENTA EXTRACT, MACROCYSTIS PYRIFERA EXTRACT / KELP EXTRACT, DICAPRYLYL CARBONATE, GLYCERYL ISOSTEARATE, PPG-6-DECYLTETRADECETH-30, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYDROXIDE, RETINOL, ADENOSINE, AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CAPRYLYL GLYCOL, VITREOSCILLA FERMENT, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, XANTHAN GUM, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, LINALOOL, GERANIOL, LIMONENE, PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. Z288986/1).
Svetlovska• 24 октября 2024
Ответ дляinesita32
Я была права. Ретинол на 18 месте - это его там микроскопическая доза, фактически нет. Зато спирт на третьем месте. Вот зачем? Кожу пересушит аж бегом. Чесно состав вообще никакой, пустышка. Глицерин и силикон для эфекта гладкости. Все
А можете, будь ласка, такий склад подивитись, чи буде працювати:
Aqua, Panax Ginseng Root Extract, Glycerin, Dipropylene Glycol, Caprylic/Caprictriglyceride, 1,2-Hexanediol, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Niacinamide, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Cetearyl Olivate, Butylene Glycol, Hydrogenated Lecithin, Tromethamine, Carbomer, Glyceryl Stearate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Adenosine, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Dextrin, Cholesterol, Polyglyceryl-10 Oleate, Retinal, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Phytosteryl/Behenyl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Silica, Sodium Hyaluronate,tocopherol, Aluminum/Magnesium Hydroxide Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ceramide NP, Palmitoyltripeptide-5, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin