Купую товар. Продавець дає картку приват банку.
Пробую сплатити з привата, є комісія, комісія з отримувача.
Думаю гляну, яка комісія з монобанку, може менша. А при оплаті з монобанку при зарахуванні на приват - комісії немає.
Як можливо, що з привата на приват з отримувача є комісія, а з моно на приват - немає
Стріляний птах• 24 октября в 14:47
чому? є такі платежі... з моно на моно ФОП, 59,70 грн сьогодні збрило
Стріляний птах• 24 октября в 14:51
Ответ дляЛютик_Я
ви мабуть не зрозуміли, з привата на приват є, з моно на приват (на ту ж саму картку) немає
до чого тут з моно на моно?
я зрозуміла, що суть в комісії в принципі. так, з моно на приват може не бути комісія. але ось у мене може бути навіть з моно на моно
Ответ дляСтріляний птах
та можуть бути різні ситуації.
суть питання - чому на одну і ту ж саму картку при зарахуванні, з отримувача беруть комісію , а з моно не беруть
Дама с заначкой• 24 октября в 14:56
Ответ дляЛютик_Я
до чого тут з моно на моно?
ну вот потому что у Моно нет комиссии, а у Привата есть:))) что тут сказать?
Приват свои комиссии все расписал.
Вам видать дали Карту для выплат, поэтому с вас Приват и берет комиссию, на карте для выплат комиссия при оплате, всегда.
Если бы продавец вам дал универсальную карту, то и в Приват не было бы комиссии.
Приват свои комиссии все расписал.
Дама с заначкой• 24 октября в 14:57
Ответ дляЛютик_Я
та можуть бути різні ситуації.
не в карте дело! а в банках.
наКоблучках• 24 октября в 15:00
Комісія з відправника в Приваті 0,5% , а Ви пробували оплатити з приватівської універсальної?
Якщо так, то у отримувача явно картка для виплат, в такому випадку Приват бере 0,5% з отримувача та 0,5% з відправника.
А з моно на приват на будь-яку картку монобанк гроші не бере, зі своєї сторони. Але приват все рівно ті 0,5% візьме з отримувача, просто моно її Вам не показує.
Молчунья• 24 октября в 15:01
Автор, може Вам просто не видає інфу, про комісію приват з отримувача ( коли дивитесь з додатку моно). Бо це різні банки, і моно не володіє інфою про % комісії привата.А по факту - комісія буде
Сиреневенькая• 24 октября в 15:07
Ответ длянаКоблучках
абсолютно вірно
ви просто не бачите ту комісію, але вона буде
Дама с заначкой• 24 октября в 15:11
Ответ дляСиреневенькая
абсолютно вірно
ага, это тот случай, когда комиссия по карте проблема продавца:)
автор платит с Моно без комиссии, а продавец получает в Приват с учетом комиссии своей карты. А дала бы продавец универсальную, или инет-карту, то получила бы сумму без вычета комиссии.
Дама с заначкой• 24 октября в 15:14
Ответ дляЛютик_Я
та можуть бути різні ситуації.
платите с моно, раз продавец дал такую карту, есть вероятность, что комиссия заложена в стоимость товара.
в любом случае, это не ваша проблема
Сиреневенькая• 24 октября в 16:18
Ответ дляДама с заначкой
саме так - це суто проблема продавця )
Новопоштинская• 24 октября в 17:55
Ответ дляСтріляний птах
А в другой теме спрашивают, почему покупатели не хотят платить на счет ФОП,комиссия 3 грн всего))
Ответ длянаКоблучках
продавець отримав рівну суму. Таку як я і відправила