Залізна тьотя• 24 октября в 21:39
Прийшли кошти... невідомо звідки
Всім доброго вечора!
Вже кілька разів отримувала кошти на карту, незрозуміло від кого
Кожного разу це сума порядка двох трьох тисяч гривень
раніше я думала , що це перевод коштів за мої проекти , які я робила. Зараз ніякої роботи не виконувала а гроші прийшли.
Кожного разу кошти приходять з однієї і тієї самої адреси місто Київ провулок Новопечерський 5 , cast to cash city cash. Ні номера карти відправника ні прізвище відправника немає в службі безпеки ПриватБанку сказали що вони теж нічого не бачать , і допомогти ніяк не можуть.
але в інтернеті знайшла інформацію що city cash - це кредитна установа.
Хтось із цим стикався ? Сподіваюсь на колективний розум KidStaff, може щось порадите? Дякую
АдеКВАтная• 24 октября в 21:41
Похоже у вас тайный покровитель или кто-то регулярно ошибается...
Залізна тьотя
• 24 октября в 21:41
Ответ дляАдеКВАтная
Та я б тоже так думала і не заморочувалась поки не знайшла інформацію що сіті кеш - це кредитна установа ...
Але перевірила свою кредитну історію- там все чисто
ГЛЮкоза• 24 октября в 21:42
интересненько,это рядом со мной.Там раньше отделение киевэнерго было,сейчас элитная застройка
АдеКВАтная• 24 октября в 21:43
Ответ дляЗалізна тьотя
Да, странно как-то. Меня бы тоже напрягло.. А у вас нет никого на кого можно было бы подумать и кто мог бы в этой конторе отметиться...
Оч@ров@Шк@• 24 октября в 21:43
Я б перевипустила картку. Щоб потім не прийшлось віддавати 250%.
ГЛЮкоза• 24 октября в 21:43
Ответ дляОч@ров@Шк@
+ все эти бесплатные сыры..
Рая Ивановна• 24 октября в 21:44
Ответ дляОч@ров@Шк@
Чем это поможет если деньги уже пришли?
Цідило правди• 24 октября в 21:44
Ответ дляРая Ивановна
Чем это поможет если деньги уже пришли?
Не снимать их. Они чужие.
Рая Ивановна• 24 октября в 21:44
Ответ дляЦідило правди
Не снимать их. Они чужие.
Вы не поняли вопроса
Залізна тьотя
• 24 октября в 21:44
Ответ дляАдеКВАтная
Ні абсолютно нікого
Тим більше що я знаходжуся в Харкові і їхати брати кредит в Київ.... ну таке собі...
Цідило правди• 24 октября в 21:45
Ответ дляАдеКВАтная
покровитель бы намекнул где то что это от него
Залізна тьотя
• 24 октября в 21:45
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ну перевипустити картку я можу але частина коштів уже надійшла
Мене це турбує
Рая Ивановна• 24 октября в 21:45
Ответ дляЗалізна тьотя
Ні абсолютно нікого
Вы в интернете искали, может такие случаи уже были?
Залізна тьотя
• 24 октября в 21:45
Ответ дляДоктор Хаос
А какая сумма заходит?
Кожного разу по-різному але в середньому від 2,5 до 4000
Залізна тьотя
• 24 октября в 21:46
В загальному близько 20 000 вже прийшло я щойно порахувала
Доктор Хаос• 24 октября в 21:46
Ответ дляЗалізна тьотя
Фигня якась
Я б заменила карту
Залізна тьотя
• 24 октября в 21:46
Це триває вже протягом року
Просто раніше співпадало з іншими переказами які я очікувала, а в цей раз- ні
Оч@ров@Шк@• 24 октября в 21:47
Ответ дляЗалізна тьотя
Мене це турбує
Можна повернути помилково зараховані кошти на цей самий рахунок. В призначенні платежу напишіть номер квитанції і від якого числа.
Цідило правди• 24 октября в 21:47
Ответ дляЗалізна тьотя
Ні абсолютно нікого
Я теж в Ха, тут море крадіїв мародерів шахраїв та нарків з початку війни. Не ваше не беріть.
НаБалКоніХодять• 24 октября в 21:47
Ответ дляОч@ров@Шк@
вы в курсе, что счет остается прежним, сколько бы карт не поменяли?
Залізна тьотя
• 24 октября в 21:47
Ответ дляОч@ров@Шк@
Номера рахунку не видно так само як і прізвище відправника
Залізна тьотя
• 24 октября в 21:47
Ответ дляЦідило правди
Ну я особливо мародерів не бачу
Наркоманів теж не більше ніж раніше
Цідило правди• 24 октября в 21:48
Ответ дляНаБалКоніХодять
не остается. Меняла утерянную карту альфа банка, другой счет и номер.
Цідило правди• 24 октября в 21:48
Ответ дляЗалізна тьотя
Ну я особливо мародерів не бачу
Наркоманів теж не більше ніж раніше
Може ви виїзжали на початку.
Оч@ров@Шк@• 24 октября в 21:48
Ответ дляЗалізна тьотя
В банку побачать