Непонятно• 24 октября 2024
Скажите вы тоже пугаете своих детей
Что если будешь плохо учиться пойдешь в ПТУ
Я своих пугаю
Как меня пугали родители
Я своих пугаю
Как меня пугали родители
Смайликівна• 24 октября 2024
Ответ дляБарабасиха
Не пугаю, говорю, либо учишься и работаешь головой, сидя в кресле в теплом офисе или из дому, или не учишься и работаешь физически, возможно, в холоде, сырости, в пыли. Решать тебе
Работать простым рабочим можно и с высшим образованием
Смайликівна• 24 октября 2024
Ответ дляБарабасиха
Бывает человек вынужден идти на простые работы
Смайликівна• 24 октября 2024
Ответ дляБабайко
Лякала. Якщо не з´їси суп, чупа-чупс вилетить у вікно. Вона не їла. цукерка летіла у вікно. Сльози. Їла. Йшли в магазин за новою цукеркою.
Це давно було. Зараз про це шкодую. Якби на мене не тиснули дві бабусі, що у мене дитина голодна, я б цього не робила. Буде голодна - поїсть.
У меня мама так делала и я не общаюсь с ней долгие годы
Міряно-переміряно• 25 октября 2024
Ответ дляСалт
Ви взагалі все в одну кучу.... Ніколи муз.училище і ПТУ не було на одному рівні.
Музичний коледж - це заклад вищої освіти І або ІІ рівня акредитації, не знаю, може Вас засмучу?
Фахова передвища освіта.
Это НЕ высшее образование и никогда им не было.
Федорино Горе• 25 октября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
нет. Зачем? Детей надо настраивать вверх, а не вниз.
Как настраивать ребенка на то, к чему у него нет способностей?
Ответ дляМіряно-переміряно
Фахова передвища освіта.
Потім технікуми, музичні училища, ще певні заклади стали випускати спочатку ’молодших спеціалістів’, ’молодших бакалаврів’, зараз це ’фаховий молодший бакалавр’. І ще досі не знають, як цю кваліфікацію поєднати з Болонським процесом. В багатьох таких закладах (я не знаю правил музичної освіти, але в технічній сфері точно) можуть поступати на 2-3 курс виша за своїм фахом. І часто вже цей коледж є структурним підрозділом закладу вищої освіти. Все це регулюється Законом про фахову передвищу освіту. І зараз дивлюся перелік музичних коледжей України: є і заклади середньо-спеціальної, і як частина вищої освіти.
Те, що було ПТУ, зараз може називатися і училищем, і ліцеєм, і т.д. надає кваліфікацію ’кваліфікований робітник’, вище проф-тех.училище може надавати ’молодший спеціаліст’. Це вже Закон Про професійну (професійно-технічну) освіту.
Звісно, це Ваше право вважати, що дочка вчиться в аналозі ПТУ (я в жодному разі не принижую цей вид освіти). Але для мене це странно
Чу Ча• 23 ноября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Нет, этим не пугаю. Мой старший ребенок закончил ПТУ, работает реставратором, от работы кайфует.
Моя донька живе з хлопцем в Канаді.Він в ПТу на зварювальника вчився.Там дуже добре заробляє .
Не обижаюсь• 26 ноября 2024
Цікаво, як тут прославляють робочі спеціальності. Аж дивно) певно, тому, що автор про них трохи презирливо написала.
По ділу. Маю приклади.
В маминої сусідки 2 дітей. Син закінчив ПТУ за столярним напрямком, за спеціальністю не працює (не його), наймається на некваліфіковану працю (чорнороб) або сидить вдома. Знаю, їздив аж в Кривий Ріг копати вручну рови під комунікації; не заплатили. Донька закінчила училище культури, працює хореографом в сільському клубі.
Моя небога закінчила кулінарне училище, працювати за кваліфікацією не може/ не хоче, пекельні умови праці, низька оплата. Їздить в столицю позмінно працювати не за фахом.
Як бачимо, з робітничими професіями теж може бути по-різному. Не все мед п´ється.
По ділу. Маю приклади.
На циголках• 03 декабря 2024
Меня дворником пугали, а посмотреть, то им квартиры было дело обещали за их труд.
Плету корзинки• 06 декабря 2024
Зараз ШІ і картину намалює і судовий позов складе...А ось гарні меблі чи стрижку роботи/машини ще не скоро опанують...