Залізна тьотя• 24 октября 2024

Прийшли кошти... невідомо звідки

Всім доброго вечора!
Вже кілька разів отримувала кошти на карту, незрозуміло від кого
Кожного разу це сума порядка двох трьох тисяч гривень
раніше я думала , що це перевод коштів за мої проекти , які я робила. Зараз ніякої роботи не виконувала а гроші прийшли.
Кожного разу кошти приходять з однієї і тієї самої адреси місто Київ провулок Новопечерський 5 , cast to cash city cash. Ні номера карти відправника ні прізвище відправника немає в службі безпеки ПриватБанку сказали що вони теж нічого не бачать , і допомогти ніяк не можуть.
але в інтернеті знайшла інформацію що city cash - це кредитна установа.
Хтось із цим стикався ? Сподіваюсь на колективний розум KidStaff, може щось порадите? Дякую
пані Солоха• 24 октября 2024
Это мошенники 💯
Или мужа так было эту не делю , вчера пробовали ночью взломать монобанк.
Пришел код с доступом на телефон.

автор Залізна тьотя • 24 октября 2024
Ответ дляЦідило правди
Може ви виїзжали на початку.
Так , на початку виїжджала
через рік повернулися
звичайно , людей набагато менше, ніж до війни
але в цілому цілком порядні люди
автор Залізна тьотя • 24 октября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
В банку побачать
В службі підтримки банку сказали що вони не бачать теж номера карти з якого надійшли кошти можливо це було нарахування готівки
Цідило правди• 24 октября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Це триває вже протягом року
Просто раніше співпадало з іншими переказами які я очікувала, а в цей раз- ні
Спитайте у тех підтримці. Я б спитала сама, але картки давно заблочені тож не зайду туди.
Ужгород• 24 октября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
В банку побачать
Отправка с терминала, человек остался инкогнито. Автору же сказали в ПриватБанке что не видят от кого
Цідило правди• 24 октября 2024
Ответ дляУжгород
Смысл кому то с терминала кидать не раз на рандом карту? он же за услуги платил, и что ему не сказали что не пришло по адресу?
Хачапууури• 24 октября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Кожного разу по-різному але в середньому від 2,5 до 4000
А що ви робили з коштами минулі рази?

автор Залізна тьотя • 24 октября 2024
Ответ дляХачапууури
А що ви робили з коштами минулі рази?
Витрачала бо була впевнена що це мої чесно зароблені кошти
Ужгород• 24 октября 2024
Ответ дляЦідило правди
Может годовалой давности любовник, а автор забыла
автор Залізна тьотя • 24 октября 2024
В мене паралельно йшло 5-6 проектів я не дуже відслідковувала звідки капають гроші
А тепер проектів нуль а гроші прийшли
Красота неземная• 24 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Это мошенники 💯
Пришел код с доступом на телефон.
Какой мошенник в течении года переводит деньги на счёт? 😁
автор Залізна тьотя • 24 октября 2024
Ответ дляУжгород
Та ні, навряд чи
Я знайшла тут , на кідстафі , схожу тему за 2020 рік
тож подумала ,можливо , це якась схема яку я не знаю, а комусь іншому вона відома
Цідило правди• 24 октября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Лучше не чипайте ти гроши.
Мне так за три дня до войны блоканули все карты за якобы какую то просрочку по фиг знает чему. И тут хоба война, я без доступа к картам, кэша по мелочи, адвокаты и банки не работают, и живи как хочешь, дорогая)
Оч@ров@Шк@• 24 октября 2024
Ответ дляУжгород
Якщо людина платить з терміналу, то вводить свій номер телефону, за яким її пускає здійснити платіж. Номер телефону може бути фінансовим ( як варіант) і прив´язуватись до картки якогось банку. Тобто, встановити особу, все одно можна. Я думаю, що в приваті є така функція, як заборона на надходження такого плану. Але, найпростішим варіантом буде - змінити картку - і всі кінці в воду
автор Залізна тьотя • 24 октября 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2547954
Хачапууури• 24 октября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
А тепер проектів нуль а гроші прийшли
Може за якийсь старий проект докинули?
Пекельнi Борошна• 24 октября 2024
Мені теж приходять
Я писала в підтримку ПриватБанк. Сказала що шахраї, а оператор сказав що шахраї знімають гроші а не надсилають,спіть спокійно. Мені по 540 грн щомісяця приходить
автор Залізна тьотя • 24 октября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Мені теж приходять
Ну все одно спокійно спати тепер не вийде
я думаю :а раптом - це кредитні кошти, за які мені потім нарахують шалені відсотки
Цідило правди• 24 октября 2024
Ответ дляХачапууури
Може за якийсь старий проект докинули?
Тоді б написали у месенджер. Боси та замовники завжди пишуть.

Нехай щастить• 24 октября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
а вы звонили туда?
Белоснежко• 24 октября 2024
Возможно кто-то указал Ваш номер карты вместо своей, вполне могли одной цифрой ошибиться, вот и зачисляются средства. А потом кредитная установа, потребует возместить долг, по сумме которую, не Вы, а кто-то у них взял в кредит, только уже с процентом.
И да, банк не владеет информацией, если номер карты отправителя скрыт.
автор Залізна тьотя • 24 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
а вы звонили туда?
Як я можу подзвонити в термінал банку
Кошти надходять просто з якогось терміналу, швидше за все
Хачапууури• 24 октября 2024
Ответ дляЦідило правди
Лучше не чипайте ти гроши.
І досі не знаєте за що заблокували карти?
Нехай щастить• 24 октября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Як я можу подзвонити в термінал банку
вы ж сами сказали, что это кредитное учреждение
Стигла полуниця• 24 октября 2024
Ответ дляУжгород
Очень странно, потому что с2с - это перевод с карты на карту через терминал. И в банке это должны видеть.
автор Залізна тьотя • 24 октября 2024
Ответ дляБелоснежко
А що мені в цьому випадку робити
Я так розумію просто заблокувати карту буде недостатньо?
автор Залізна тьотя • 24 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
Я знайшла таку інформацію в інтернеті
точно я не розумію, що це за установа,
а може фізична особа...
Рая Ивановна• 24 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Это мошенники 💯
Пришел код с доступом на телефон.
Мошенники деньги не отправляют
Оч@ров@Шк@• 24 октября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Мені теж приходять
Можливо, хтось помилково пересилає - помиляється одною цифрою, а як виявиться, що ті гроші мали б пересилати іншій людині, то що тоді? Скажуть повернути. Безплатний сир тільки в мишоловці
автор Залізна тьотя • 24 октября 2024
А і забула додати, ще одна особливість :гроші приходять в одних і тих самих числах, приблизно 20 числа