Люблю кетчуп• 24 октября 2024
Польський університет
Як поступити в польський університет після 11 класу в Україні? Результати НМТ мають якийсь вплив? Чи потрібен тільки атестат?
І який має бути рівень польської?
Баррикадница• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Удалено администрацией...
Файно Замало• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Удалено администрацией...
Так у вас из активов только один (одна) пассив))))
мимАпроходила• 24 октября 2024
Ответ дляБаррикадница
Ну ок, ваш просто гений! Учится в гениальном вузе!
Подходит так?
Вас не туда повело.
Ви доказуєте в першу чергу автору, бо тема її, що такого не існує. А воно є.
До чого тут геній?
Нормальний ВНЗ для Польщі. Є така можливість, при чому не в одному ВНЗ.
Я автору пишу що така можливість є, бо моя власна дитина там навчається таким чином.
А ви не в темі, зато дискутуєте, щось доводите чого самі не знаєте. А потім ще додумуєте і коверкаєте те що пишуть інші.
До чого тут геній?
Борщичок• 24 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
сдадите язык на с1 в Польше узнаете:)
Файно Замало• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
сдадите язык на с1 в Польше узнаете:)
Удалено администрацией...
Борщичок• 24 октября 2024
Ответ длямимАпроходила
Ну ви хоч Гугл відкрийте. Або зайдіть в групу на ФБ я вище назву писала.
На сайт університету ще можете зайти.
конечно, на сайте универов и только там можно все узнать
Борщичок• 24 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
Удалено администрацией...
Файно Замало• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Удалено администрацией...
Борщичок• 24 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
Удалено администрацией...
мимАпроходила• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Не завжди.
Там ще потрібно знати де шукати.
Наприклад про цю програму син дізнався від сусіда по квартирі, який там навчався. На сайті важкувато було знайти цю інформацію, саме щодо документів. Ще й не знання мови заважало.
Поїхав в ВНЗ і вже на місці все дізнавався. Так вийшло простіше набагато. Все розповіли англійською, допомогли заповнити заявку на вступ, розтлумачили щодо програми вступу і варіантів.
Так само їздив в Політех. Але там не всі умови підійшли.
Там ще потрібно знати де шукати.
Борщичок• 24 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
Удалено администрацией...
моя дочь поступила и закончит, да, ей тяжело, потому что она УЧИТЬСЯ
Файно Замало• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Удалено администрацией...
Как я?А ну подробней как вы это делаете))))
Файно Замало• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Мечты....))))
Борщичок• 24 октября 2024
Ответ длямимАпроходила
Не завжди.
Там ще потрібно знати де шукати.
ок, он не знает язык. как он учиться?
мимАпроходила• 24 октября 2024
Авторе. По темі:
Зайдіть в групу на ФБ вище назву писала ’Мой ребенок студент в Польше’ - там ви для себе багато чого зрозумієте. Навіть зможете визначитись краще з ВНЗ та спеціальністю. Підкажуть і по програмам.
Далі потрібно визначитись зі спеціальністю. І ВНЗ.
Ідеально було б поїхати на місце і там дізнатись все. Заодно побачити на власні очі що до чого.
Потім дізнаєтесь умови вступу, пакет документів і готуєте їх.
Головне - вчити мову. Бо по програмі вступить чи ні, але без мови вчитись реально важко.
мимАпроходила• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
ок, он не знает язык. как он учиться?
Ази мови все ж були. Простими фразами він спілкувався. А1 це не нуль. Рівні мов відрізняються не тільки словарним запасом, а й складністю фраз.
Спеціальність технічна - терміни вивчив за літо. Це було основне + формули - вони на всіх мовах однакові. Що не розумів - питав англійською, яку знає добре. Викладачі в більшості теж знають. Робив запис лекцій і прослуховував вдома. Одночасно займався з репетитором.
Борщичок• 24 октября 2024
Ответ дляБлискавка
А, с украинским дипломом, что делать?
наш выбор не украинский диплом, поэтому не знаю
Файно Замало• 25 октября 2024
Ответ дляhrystia
Автор, можете почитати про Ягелонський університет. Приймають по співбесіді, яка триває 10-15 хв. Онлайн. Ні атестат, ні НМТ не потрібні.
Ну, на рахунок атестату це ви трохи загнули.
По-перше, це обов´язковий та основний документ для вступу.
По-друге, кожний абітурієнт має зареєструватись он-лайн у відповідній системі, куди має й додати копію атестату. Інакше абітурієнт не буде розглянутий рекрутаційною комісією. Оригінал атестату довозиться пізніше. Якщо ні, то студент відраховується.
Співбесіда є додатковою опцією для оцінки знань абітурієнта та його рівня володіння мовою навчання.
Ну ниче се• 25 октября 2024
Ответ дляБорщичок
он не мог поступить в государственный вуз Польши с уровнем польского а1, не фаетазируйте
У меня племянник поступил с уровнем А1 в 2023, в гос .универ в городе Зелёная Гура, на физику, уже на втором курсе, потом сам язык учил
Ответ дляФайно Замало
Нічого я не загнула. Мала на увазі, що оцінки з атестату і результати з НМТ не беруться до уваги. Взагалі.
Файно Замало• 25 октября 2024
Ответ дляhrystia
Оцінки з атестату беруться до уваги ЗАВЖДИ і в кожному універі Польщі. Тим більше в Ягелонці. З хріновим атестатом там ніякої співбесіди не буде))))
Ответ дляФайно Замало
Серйозно? Співбесіда проводиться ще коли дитина навчається в школі і немає на руках атестату. На початку травня, якщо співбесіда пройшла вдало, ти вже студент Ягелонки. Все залежить від того, яке враження справити на приймальну комісію. Ця інформація з власного досвіду, а ви дальше можете писати про атестат і НМТ.
Файно Замало• 26 октября 2024
Ответ дляhrystia
Файно Замало• 26 октября 2024
Ответ дляhrystia
Якої бредятини тільки тут не прочитаєш)))))
Зарахування абітурієнтів у Польщі відбувається наказом ректора лише у серпні, за результатами реєстрації в он-лайн системі та поданих документів (і додаткових опцій), а аж ніяк не по одному після якихось співбесід у травні.
Виключно коли рекрутаційна комісія у визначений термін опрацює всі документи ВСІХ абітурієнтів і наприкінці терміну рекрутації сформує список до зарахування.
А студентами абітурієнти стають лише після іншого наказу ректора на початку навчального року у жовтні, після подачі оригіналів документів, в т.ч. атестату.
А ви й далі розповідайте про ’власний досвід непорозуміння’.
’Враження’)))))
Ответ дляФайно Замало
’Враження’)))))
Я написала конкретно про Ягелонку, а не про інші виші. Саме Ягелонський проводить саме швидше вступну кампанію. Ще раз вам кажу, що дитина з моєї сімʼї вже на початку травня була зарахована у цей виш.
Файно Замало• 26 октября 2024
Ответ дляhrystia
Ще раз пояснюю, що це не залежить від ВНЗ.
Офіційно рекрутаційна кампанія відбувається з квітня по липень, включно. За її результатами, в серпні видається наказ про зарахування абітурієнтів. Другий наказ про зарахування студентами відбувається з початком навчального року (01.10 +/- пару днів).
Тому інформація про ’зарахування’ в травні - не більше, ніж обіцянка, що вступник попаде в наказ в серпні.
Обіцяти - не значить одружуватись. Багато ВНЗ в погоні за майбутніми студентами з України проводять ’вступ’ ще до нового року, для чого просять скласти вступний внесок і подати заяву. І навіть видають довідки про ’вступ’. Однак, це не є офіційним, оскільки фактично без подачі усіх документів заявником і наказу ректора вступ не відбувся (рекрутаційна комісія не працювала і не склала підсумкових протоколів).
Це легко перевіряється, оскільки кожному абітурієнту в серпні-вересні має надійти повідомлення про зарахування з номером наказу ректора. І травнем він не може бути датований.
Тут все приблизно так само як в Україні. Закінчилась вступна кампанія і понеслись пошуки абітурієнтів у списках. І жодних виключень по процедурі.
Я не сумніваюсь, що ваша дитина досить успішна була в школі і це дозволило вступити їй в Ягелонку. Ви робили все, як вам сказали і були зараховані.
Однак, нерозуміння процедури вступу не має виливатись у пустопорожні заяви, що атестат для Ягелонки чи іншого ВНЗ не важливий/не потрібний. Це основний документ і його оцінки є основним критерієм для вступу, зокрема для Ягелонки.