короткопамятна• 25 октября 2024

Если б ваши родители жили лучше чем вы. Была бы обида?

Купили себе квартиру и сделали супер ремонт. Или были б в приоритете больше дети?
Бабульція• 25 октября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Именно, другого объяснение этому бреду нет
ну тобто ви така ображена на весь світ, що лише це і бачите в інших?

Швидка Настя• 25 октября 2024
Ответ дляБабульція
Еще раз перечитайте какую вы и автор херню понаписывали. А мне рандомные фразы не интересно читать
Бабульція• 25 октября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Перечитайте з цікавості себе і зробіть висновки про власний психічний стан.
Бо мені наприклад до голови одразу прийшло, що автор та сама мама, що живе краще і її це бентежить, а от вам чомусь навпаки)

Схоже що і є та сама обіженка, в чому безпідставно звинуватили авторку
Швидка Настя• 25 октября 2024
Ответ дляБабульція

Женщина, вы как банный лист на моей жопе. Попробуйте еще раз прочитать все, сделать выводы и не задалбывать других людей. Вам внимания не хватает?
Бабульція• 25 октября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Удалено администрацией...
Швидка Настя• 25 октября 2024
Ответ дляБабульція
Удалено администрацией...
Бабульція• 25 октября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Удалено администрацией...
Може вам все таки відвідати психітар чи бодай психотерапевта?

Ви так істерично реагуєте і ображаєтеся, що аж страшно за вашу менталку.

Швидка Настя• 25 октября 2024
Ответ дляБабульція

Блок. Ищите внимание в другом месте, а к посторонним людям придалбыватся это днище.
Бабульція• 25 октября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Можна мене про свій черговий блок і не інформувати
все одно ж сюди прибіжите знову і будете істерити та доводити що ви ні разу не обіженка

Цирк)