Топтунша• 25 октября 2024

С родственниками нужно поддерживать общение даже если они вам не нравятся?

Ваше мнение? Раньше было так принято, мой дедушка до сих пор так считает.
И кстати встречала нескольких людей более молодого возраста которые считают что не общаться это плохо
Результат:
вже голосів: 122
104 (85.25%) Нет, забыла и не общаюсь
18 (14.75%) Да, нужно, это же родственники
Запасная спина• 25 октября 2024
Ответ дляТрільчиха
А чому, вони ж народили? Може на шию собі посадіть, утримуйте. Так в моєї подруги тато намалювався, в її 45, щоб вона його гляділа. Хоча йому все життя було пофіг на двох дітей
вам пост 26

Трільчиха• 25 октября 2024
Ответ дляЗапасная спина
пост 26 вам
Ви його читайте, там про спілкування для вас особисто написано.
Трільчиха• 25 октября 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
С точки зрения Родовой системы вытеснять своих родственников нельзя, иначе это аукнется на потомках и лишает дополнительной силы... В своем сознании необходимо дать место и право быть таким какой есть каждому родственнику, а вот общение с ним не обязательно. Очень часто те кто своих матерей, отцов считают токсами сами такими являются, но у них это может проявляться в меньшей степени или по другому, но суть одна, что все наши родственники не случайно с нами в одном Роду и каждый друг для друга что-то отражает и если разобраться, то можно взять ресурс.
А з точки зору банальної психології і психіатрії треба піклуватись про власне здоров´я. Не спілкуватись з тими хто знищує твоє життя, майже від народження. Я в дитинстві також була токсом? Всі діти яких лупцюють, зневажають, а іноді ще гірше токси? Спілкування не закінчується там де є як мінімум повага.
АяВсёЗнаю• 25 октября 2024
Ответ дляТрільчиха
Заради Бога. Пологи це не все, у вихованні дітей.
а то что дали жизнь это не ценно? если родитель дал только жизнь, то его за это также благодарят, а те кто это обесценивают, делают себе хуже.. Жаль, что нам в школе рассказывают кучу не нужного, а то, что реально необходимо знать, то не показывают
черная мамба• 25 октября 2024
Ответ дляЗапасная спина
Автор, если речь идет о родителях, то обязательно, все остальные на ваше усмотрение...
І чому це з батьками обов´язково спілкуватися?
Я взагалі не знаю, чи мій батько живий, наприклад.
Але не я це почала.
Просто за те, що він отримав свого часу задоволення, я раптом боржниця?
Він любив пиво і не любив працювати, розлучилися з мамою, коли я була маленькою.
Аліменти не платив, з нами практично не спілкувався (я бачила його аж тричі за життя, хоча їхати йому було 3 години автобусом).
Мене виростили мама і дідусь з бабусею.
А він мені чужий.
Трільчиха• 25 октября 2024
Ответ длячерная мамба
Але не я це почала.
Мене виростили мама і дідусь з бабусею.
А він мені чужий.
І це все зрозуміло, якщо вмикати хоч іноді голову, а не слухати установки. Ви йому нічого не винні. Він вам чужий, ви праві. За нього ви це рішення не приймали. Кожен відповідає за власні рішення і вибір.
АяВсёЗнаю• 25 октября 2024
Ответ дляТрільчиха
я же писала, что общение не обязательно, перечитайте внимательно, но то что мы думаем про своих родственников - это важно

Куколка-мяуколка• 25 октября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Я не поддерживаю, я в позиции богатого родственника, они в позиции бедного. Только дай и посели
Проня Прокопівна, душечка, ох і тяжко Вам
Трільчиха• 25 октября 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Для кого важливо? Тим родичам які не приймали участі в житті дітей, чи тим батькам які не просихали від алкоголю, чи може тим які в дитячих будинках залишали дітей? Чи може тим які скидали на бабусь з дідусями власне чадо?
Не люблю натовп• 25 октября 2024
Родичі є всякі. Мала можливість побачити, і в добрі, і в де...мі. Як було добре, то родичі-родичі, а як проблеми - руки повмивали. І чоловік згоден, хоч це його родинонька.
Трільчиха• 25 октября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Сто відсотків, всякі, різні, іноді абсолютно чужі люди стають ближчими. Дають дах над головою, їжу, підтримку і співчуття. А хтось вважає, що пологи когось роблять святим.
АяВсёЗнаю• 25 октября 2024
Ответ дляТрільчиха
Важно тем кто хочет разобраться, почему в его Роду сложилось так что были алкоголики и пр. личности, которые считает неправильными... в интернете много информации по Родовым системам и ее законам.. если интересно - изучайте, там все ответы на Ваши вопросы
Айболитная• 25 октября 2024
Ответ дляЗапасная спина
Зря, наладьте контакт с мамой, она вас родила!
Не собираюсь.
Жалею ,что не прекратила с ней общение гораздо раньше.
Трільчиха• 25 октября 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Що саме це змінює для мене? Це виправить моє страшне дитинство, знищить спогади, навчить по іншому сприймати реальність? До лампочки. Таких як я мільйони, з війною буде ще більше. Є день сьогоднішній в якому є я і моя родина. Ніхто не зобов´язаний робити те чого не хоче. Якщо йому це приносить біль, неприємності або дискомфорт. Людина доросла вільна у виборі соціальних контактів, розмов і почуттів. Обирає і несе відповідальність. Зараз я виключно про спілкування з людьми.
АяВсёЗнаю• 25 октября 2024
Ответ дляТрільчиха
Поэтому, я и писала, что это важно тем кто хочет разобраться. Я разобралась и довольна результатами, хоть у меня детство было таким что врагу не пожелаешь и отец, которого я в глаза не видела и он не знает о моем существовании... но спустя 42 года, я захотела разобраться и не жалею..
Трільчиха• 25 октября 2024
Поважайте себе. Як тільки з´являється це почуття, ніхто не може вас змусити страждати, щось робити за наказом, без вашої згоди, або терпіти. В дитинстві ми не обирали тих хто поруч. Не обирали батьків, не обирали оточення, чи місце проживання. Але ставши дорослими, вимітайте з життя, як сміття, тих хто робить вас нещасливими, хто принижує, б´є, хамить, знецінює самостверджується за ваш рахунок. Вони не варті ні нашої уваги, ні нашого часу. Жертви не цінують. Не витрачайте час на пошуки відповідей, використовуйте час з користю для себе. Його мало, для того щоб витрачати на негідних людей і неважливо родичі вони вам чи ні.
dulenok• 25 октября 2024
я поддерживаю связь на уровне картинки с Днем рождения и с Новым годом в Вайбере
ШобВам_КакНам• 25 октября 2024
З родичів спілкуюся лише з мамою, бабкою, та двоюрідними сестрами. Всі інші відпали самі по собі. Ну і частина вже не знами 😞
Стрекозей• 25 октября 2024
Ответ дляoboeva
Это старая установка,а вдруг помощь понадобится, в реальности никакой помощи нет.
Это у вас нет. У других есть

Путающаяся• 25 октября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Это правда. Мой муж много лет ’тянул’ своего младшего брата. Сегодня я работаю на предприятии, на которое меня устроил его брат. И очень довольна
А у меня вышло с братом совсем наоборот. Помогала ему долгое время. А когда он поднялся и понадобилась помощь мне брат начал избегать и удалился совсем...
Сусідка зверху• 25 октября 2024
Не спілкуюсь зараз з родичами з рососії. Сказала спокійно, що поки що не можу, давайте зробимо паузу, бо все одно десь і випливе пропагандистське лайно.