Роза в вазі• 25 октября 2024
Заявка про відсутність
Як правильно та грамотно сформулювати причину відстуності на парах в Університеті ( причиною є супровід чоловіка, в нього відбудеться операція і я змушена знаходитися поряд) Хто зможе допомогти, буду вдячна.Без неадекватних коментарів будь ласка, не всі тут філологи з вищою освітою .
Не пириживай• 25 октября 2024
За сімейними обставинами. Але чим це вам має допомогти? Ви студент чи викладач?
Жерица ночи• 25 октября 2024
заява у деканат? заява, я, косенко і.і. була відсутня на навчанні 25.10.24 у звїязку із сімейними оставинами (хвороба батька). копія довідки з лікарні додається. дата підпис
Не пириживай• 25 октября 2024
Можете попередити старосту, він/вона переповість викладачу, але н все одно поставлять.
Роза в вазі
• 25 октября 2024
Ответ дляСмайлик
А хіба маєте щось пояснювати? Потім наздоженете
куратор сказав , що це обов’язково
Роза в вазі
• 25 октября 2024
Ответ дляНе пириживай
студент
Не пириживай• 25 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
студент
Ну тоді шапка: декану економ.факультету КНУ ім Шевченка Петриненку І.С. студентки І курсу спеціальності економтеорія групи 13 Ковалевської К.А.
Пояснювальна записка
Я, Ковалевська КА, студентка ...., буду відсутня на заняттях з 30.10.2024 по 30.11.2024 за сімейними обставинами у зв´язку з плановою операцією мого батька, який потребуватиме мого тимчасового догляду.
Дата. Підпис.
Пояснювальна записка
Дата. Підпис.