Сплюшка• 25 октября 2024
Продала весільну сукню тепер хвилююсь
10 років тому продала весільну сукню і забула за неї, на днях начиталась не хороших стетей для чого купують б/в сукні і це не завжди для весілля. Тепер незнаходжу собі місця! Невже таке роблять? Як заспокоїтись?
Гарантую неперелевки• 25 октября 2024
Ответ дляХарчовий тріль
так вроде ж хоронить только в новых вещах нужно? может я неправа конечно
Тільки в нових, наскільки я знаю
Швидкоруч• 25 октября 2024
Заспокойтесь. Навіть якщо використалась не так,нічого страшного. Пройшло багато часу. І, це забобони.
Сплюшка
• 25 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну то чого ви?)))
Я своє не продала, бо моє вінчане.
Просили продати, бо то плаття їхньої мрії, а я відмовила
А потім думаю «а як на прокат беруть?»
Вінчаються і повертають і нічого страшного. Якби не вінчалися, я б продала.
Я своє не продала, бо моє вінчане.
А потім думаю «а як на прокат беруть?»
Я спочатку його на прокат дала, а потім потрібні були кошти і я його продала. Моє також було дуже гарне і це без перебільшень.
Сплюшка
• 25 октября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Дякую за відповідь
Ща как дам• 25 октября 2024
Автор, я знаю, что главное не платье, а фата. Мол фату нельзя продавать, дарить, давать. Так что о платье не беспокойтесь
Сплюшка
• 25 октября 2024
Ответ дляЩа как дам
Фата на місці. Дякую за зворотній зв´язок😉
Масяня Я• 25 октября 2024
Ответ дляСмешнюча
А шкіра з педикюру? А плацента після пологів? А апендикс, не дай Боже, чи камінь з нирки?
Ще стоматолог
Забула що?• 25 октября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Успокойтесь. Моё платье осталось дома на оккупированной территории. Орки, наверное, наряжаются 🫣🤭😆
Головне, щоб не їхні с*ки орчихи ))
Поміркована думка• 25 октября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Если вы когда-то умрёте, то это обязательно из-за этого
Та ви шо!!
Людоньки, що ж це робиться!!!
Безсовісна кума• 25 октября 2024
Ответ дляАнонимушка
Ну да, для похорон покупают, странно что вы только сейчас об этом узнали
А я даже не знала