Сплюшка• 25 октября 2024
Продала весільну сукню тепер хвилююсь
10 років тому продала весільну сукню і забула за неї, на днях начиталась не хороших стетей для чого купують б/в сукні і це не завжди для весілля. Тепер незнаходжу собі місця! Невже таке роблять? Як заспокоїтись?
Отжигающая• 25 октября 2024
Ответ дляЗапасная спина
Почему в свадебном надо хоронить?
Если умерла молодая и незамужняя
Блакитна устриця• 25 октября 2024
Ответ дляЗапасная спина
Почему в свадебном надо хоронить?
знаю, що незаміжні дівчат померлих хоронять у весільній сукні. але для цього є маса дешевих суконь в салонах
Оце так цабе• 25 октября 2024
Ответ дляМасяня Я
А волосся з перукарні і шматочки нігтів після маніку забираєте?
Ногтевую пыль 😂
Джинци на Флісі• 25 октября 2024
Ответ дляАнонимушка
Незамужних девушек/женщин. Как раз бу часто покупают, это дешевле.
Не знаю, обычно умершим все новое покупают, вроде примета, что в бу нельзя.
Отжигающая• 25 октября 2024
Еще для фотосессий покупают свадебные платья. Пофоткались и выбросили. Не истерите , ваше платье давно сгнило. Или собака на ней спит, как выше писали
Блакитна устриця• 25 октября 2024
Ответ дляСмешнюча
Та ваша сукня вже тойво... згнила давно... а ви ж живі досі, чого репетуєте?
Ото Ви вмієте утішити)))))
Сплюшка
• 25 октября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Дякую за єдину хорошу відповідь. Дуже шкода, що з такими людьми ворога не нада.
Забрызжу ядом• 25 октября 2024
Ответ дляСмешнюча
Синтетика не гниє, ви що
Блакитна устриця• 25 октября 2024
Ответ дляСплюшка
Автор, насправді, не переймайтесь такими забобонами.
Про салони я вам написала правду: на жаль,в близькій родині мали таких три похорони(((( реально, коли таке горе стається, то родині не до пошуків в інтернеті. Ідуть на місці в магазин весільний чи точку на ринку. там завжди маса ’неходових’ плать. котрі продавці віддають за безцінь, лиш би позбутись
ЯблокоРаздора• 25 октября 2024
Я вважаю якщо продали то все норм. А якби просто віддали то тоді б варто було хвилюватись
Гарантую неперелевки• 25 октября 2024
Ответ дляАнонимушка
Ну да, для похорон покупают, странно что вы только сейчас об этом узнали
Нове беруть для похорон. Навіщо лякати автора?
Смешнюча• 25 октября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Синтетика не гниє, ви що
Все гниє, це просто питання часу.
Забрызжу ядом• 25 октября 2024
Ответ дляСмешнюча
Все гниє, це просто питання часу.
Ну, по суті синтетика це полімер, за 10 років не згниє
Гарантую неперелевки• 25 октября 2024
Ответ дляМасяня Я
😂😂😂 це топ
Зубачистка• 25 октября 2024
Ответ дляЗапасная спина
Почему в свадебном надо хоронить?
Незамужних девушек молодых хоронят как невест. Такая традиция. Но в похоронных конторах продается одежда на покойников, там и платья есть. Там не нужно именно прям свадебное, достаточно просто белое.
Смешнюча• 25 октября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Розпадеться на мікрочастинки.
Забрызжу ядом• 25 октября 2024
Ответ дляСплюшка
То що Ви там вичитали? Цікавлюся сучасним фольклором, суто дослідницький інтерес
Блакитна устриця• 25 октября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
А хто ходить на шугарінг?
отут вже попандос(((( віск розтопили, а волосню зібрали
Забрызжу ядом• 25 октября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Звучить як план
Смешнюча• 25 октября 2024
Ответ дляМасяня Я
А шкіра з педикюру? А плацента після пологів? А апендикс, не дай Боже, чи камінь з нирки?
Блакитна устриця• 25 октября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Звучить як план
нуашо, не в одного бубочки є план
Гарантую неперелевки• 25 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
І я так знаю. Моя бабуся собі похоронний одяг новий купила і тримала в шафі.
А молодій дівчині бу куплять?
Гарантую неперелевки• 25 октября 2024
Ответ дляСплюшка
Ви ще заміжня за цим чоловіком?
Невгамовна сила• 25 октября 2024
Ответ дляСплюшка
Автор, а как у Вас семейная жизнь сложилась? Муж не гуляет , живёте душа в душу?
Сплюшка
• 25 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Ви ще заміжня за цим чоловіком?
Так
На циголках• 25 октября 2024
Я недавно свою на смітник винесла , 17 років лежала))) там одразу цигане порпалися. Їй Богу, хай роблять з нею що хочуть , ще ж просто шмат тканини
Гарантую неперелевки• 25 октября 2024
Ответ дляСплюшка
Так
Ну то чого ви?)))
Я своє не продала, бо моє вінчане.
Просили продати, бо то плаття їхньої мрії, а я відмовила
А потім думаю «а як на прокат беруть?»
Вінчаються і повертають і нічого страшного. Якби не вінчалися, я б продала.
Я своє не продала, бо моє вінчане.
А потім думаю «а як на прокат беруть?»
Харчовий тріль• 25 октября 2024
Ответ дляАнонимушка
так вроде ж хоронить только в новых вещах нужно? может я неправа конечно