ЭкстрасенсиХаЯ• 25 октября 2024

Чому сумка Tommy Hilfiger без етикетки?

Немає вшитої в підкладку сумки, це можливо в оригінальній сумці?
Бо в мене навіть сумки від дешевих брендів за 1000 грн мають етикетку, а ця немає
Сумка з нових колекцій. Хто нещодавно купував сумку Tommy Hilfiger, у вас є внутрішня етикетка, або щось розуміє, чому її немає, відгукніться, будь ласка
Снегурочко• 25 октября 2024
Главный вопрос: где покупали?

Без Баяна• 25 октября 2024
В мене є
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 25 октября 2024
Ответ дляСнегурочко
Главный вопрос: где покупали?
Answear
Відповів всім• 25 октября 2024
Купували зимою в ТЦ в офіційному магазині, подивилась немає, є лише на внутрішній кишені тиснення фірмове з написом назви бренду
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 25 октября 2024
Ответ дляВідповів всім
Дякую вам, що подивилися)
Дуже здивована, що немає. Все-таки відомий бренд і не вшити етикетку з інформацією про артикул, з чого пошита, де пошита, це дуже дивно...
В мене є інша їхня сумка, пару років тому пошита, то вона має етикетку. Тому ще буду з´ясовувати, де поділася етикетка.
Можу брикнути• 26 октября 2024
Я на ансвере брала. Выбита надпись бренда внутри и всё
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 27 октября 2024
Ответ дляМожу брикнути
В мене також так вибито всередині є. Але мені цього замало.
Ну як, як може не бути внутрішньої
етикетки...
До того ж, інша сумка з цієї ж колекції, не та сама, але має подібні деталі з моєю замовленою, все-таки одна колекція, має етикетку. Тобто одним сумкам дали, іншим ні.