Фея_3уровень• 26 октября 2024
А как вам имя Орест?
Кумедна• 26 октября 2024
Орест і Орися. Не розумію як можна аж так не любити дітей, щоб цими іменами називати
Телячі ніжноСті• 26 октября 2024
Ответ дляНиф_ниф
Ще Акакія забули)
Это не для простых смертных . Элита.
Кофр для ноги• 26 октября 2024
Зовсім не подобається, є у знайомих 2 дітей з такими ім´ям,не знаю,чи пов´язано,але діти такі наглі і нитіки страшенні,все постійно не так. А ще й внуки потім попадуть під розклад Орестівна,Орестович
Лапка• 26 октября 2024
Оригинально, это западно украинское имя. Есть знакомый Орест, приятный человек. У малого одногрупник Орест.
Но Орчик это конечно перебор)
Дама_с_коготками• 26 октября 2024
Мне нравится, думали младшего так назвать, но с отчеством получалось труднопроизносимо.
Виниловая пластинка• 26 октября 2024
Ответ дляКофр для ноги
І у нас в дворі Орест вредний такий, штовхне і втікає,дразниться, безневинний такий перед мамою, а ми в шоці. Може це і правда впливає ім*я.
к.Буланова• 22 ноября 2024
Знаю одного Ореста. Йому десь 26.
Працьовитий, уважний, відповідальний.
Спочатку було незвично чути та казати це ім‘я, бо до цього не було тактих знайомих. Але швидко звикла.
До самого імені відношення нормальне, але не улюблене.
Працьовитий, уважний, відповідальний.
JenyaFlower• 12 декабря 2024
Дебильное. В житие мое в детстве во львовской области постоянно ему поражалась
Мона Лиза• 17 декабря 2024
Ответ дляasjaua
Ім´я непогане, але ж внуки орестовичі це зашквар
У мене є підрядник з таким по батькові. Дуже органічно звучить, як на мене.
Губка Боб• 21 декабря 2024
В мене тато Орест.
Має будівельну фірму.
На початку війни сам пішов добровольцем, казав: то не мають діти воювати.
Смачно готує, люблю його.
Якщо те який він є залежить від імені. Рекомендації
Має будівельну фірму.
Смачно готує, люблю його.
Грамотний хвіст• 25 декабря 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Грубое, как у крепостного крестьянина.
Історію не знаємо.
Щира українка• 27 декабря 2024
Ответ дляJenyaFlower
Ну, тобто, дибільне тому, що вас вражає? Логіка залізна 😅
На заході України - це звичайне середньої поширеності імʼя, як і Остап наприклад.
Щира українка• 27 декабря 2024
Ответ дляКофр для ноги
По-батькові буде ОрЕстівна, ОрЕстович.
Щира українка• 27 декабря 2024
Начальник був Орест. Демократичний поблажливий чоловік, не напрягав мене і сам працював на расслобоні і в кайф.
Відтак - асоціації позитивні.
Знайома в юності була зі Львова - ОрЕста. Розумна прогресивна дівчина.
Відтак - асоціації позитивні.
Не танцую- но пою• 29 декабря 2024
Ответ дляЛапка
Но Орчик это конечно перебор)
Орчик - на Оралчик похоже... ужас