Барбітта• 26 октября 2024

Поговоріть зі мною. Мене накрило..

Я не розумію що відбувається, таке враження що це сон. Я наче не тверезо все усвідомлюю.
Чоловік завжди на роботі, і навіть у вихідні бере підробіток, бо пропонують.
Точно знаю що на роботі, по-перше приносить гроші,я їх бачу. По друге з ним працюють знайомі, яких я знаю.
Тобто він кожного вечора приходить, вечеряє, купається і спати. Весь день я все сама, дітьми займаюся лише я. І всім домашніми справами. Не працюю, бо хворіє мама, і я на дві сім´ї. Він і говорить щоб я про роботу не думала, бо хто ж буде вдома все робити і тд.
Завжди мені нагадує щоб я худла, коли їмо разом, говорить що мені досить вже.
І що чай я вже не п´ю, бо то зайве буде.
І сьогодні ранок мене взагалі вибив.
Вчора сама ліпила пельмені.
Сьогодні зварила йому, їсть і говорить що тісто могла би тонше зробити і смак якийсь не дуже. Повиїдав м´ясо а тісто залишив. Потім я почала вдягатися йти на пошту, він дивився як я вдягаюся, та й говорить: ти взагалі думаєш худнути, і що це за кофта страшна, штани, ти себе бачила? Я мовчу, а всередині все закіпає. Потім вдягаю пальто яке я ношу 2 рік і він говорить: де ти його взяла, це одіяло!(стьобане) Щоб я його не бачив. Підвіз мене до пошти, я всю дорогу мовчала. А він їхав наче дурний,нервовий типу всі його дістали. Я мовчки вийшов і пішла.
Вчора кричав ввечері з матами на сина (13 років) що йому треба вимити всю вану кімнату, унітаз,бо він вже дорослий і треба вдома все робити.

Ой, вибачте за багато тексту. Сиджу і нічого не хочу робити. Просто нічого. Але діти вдома треба готувати і тд. А немає ні настрою, ні бажання, ні радості.
Хочеться кинути його і вдихнути свіжого повітря, і якоїсь волі.
Разом 18 років.
Всім буду вдячна за любий коментар.
Мені немає з ким поділитися.
Я просто не знаю, можливо нічого страшного не відбулося і я себе накрутила. А можливо це все не нормально і ну його баню.
Можливо в когось була схожа ситуація і до чого це все..
Вишнёвая Леди• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Бачу зайвих 10 кг. Зріст 173, вага 88. Жир не висить,але не худенька.
1.Существуют методы выполняя которые, можно есть все и при этом экологично худеть.
2.Если в семье ругается и скандалит женщина то на самом деле она хочет сохранить семью, если ругается и скандалит мужчина то он ищет повод разорвать отношения.Единственный метод это выяснить и поставить все точки, это спросить у него прямо:ты хочешь развестись?Если он скажет да то не мучать тогда себя и его и пойти и развестись но в этом всем есть одно НО ...
Гуру троллинга• 26 октября 2024
Автор уйти вы всегда можете, это дело не сложное
А вот побороться за себя и за семью это интересно
Муж к вам не равнодушен, раз хочет от вас чего то, это уже плюс и можно на этом строить
Объявите ему, что теперь все будет по новому, что вы консультировались с психологом и у вас есть план действий
Во первых, вы учитесь разговаривать с мужем, отвечать спокойно и адекватно. Но для этого вам нужно подкопить ресурс и самоуверенность. Поэтому вы идете в зал три раза в неделю, садитесь на диету и меняете гардероб , пусть муж поучаствует, в каком стиле он вас видит
Вы занимаетесь собой максимально. И дайте себе на это срок, месяца три, но вы должны выкладываться а зале и не кушать в обычном понимании, держать диету. От мужа дистанцируйтесь, чтоб общаться с ним без примеси чувств и обид, и не выясняйте ничего, обнулите ваше общение и начните сначала
автор Барбітта • 26 октября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Та його фото
Немає його фото
Не танцую- но пою• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Явно не лише 10 зайвих
Бамбарбия! Кергуду.• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Немає його фото
Та в паспорті ж є😀
Хтомолодець? Я!• 26 октября 2024
вы его просто бесите своим присутствием
все остальное не важно
Самая СоветЧиваЯ• 26 октября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ні проблем в нього немає, а претензії до жінки є
Якщо не хочеш працювати, то радуй очі ,будь милою і корисною
За що кормить її ?
Зараз ви жінку до собаки прирівняли, типу корисна, отже буде нагодована
автор Барбітта • 26 октября 2024
Ответ дляХачапууури
Це не так, повірте ви схуднете, він скаже, що ви ложку не так тримаєте коли їсьте, або ще якісь придирки, ви не мовчіть опускайте його трохи з висоти
Так він і зараз говорить що я ложку не так тримаю і він не може на це дивитися
Зам. зав. Анонима• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Все 20
Для драки• 26 октября 2024
Если муж мутит от 85к то имеет право требовать жену фитоняшку а не жиртрест
автор Барбітта • 26 октября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
О, нарешті ’...я не сприймаю себе’. Тут собака зарита
Так, в мене комплекси
Зам. зав. Анонима• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Даже почтии 30 лишних
Треш короче
Угадайс• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Каже що любить мене, завжди.
Але що я себе запустила, і треба худнути.
Так что вам непонятно ? Значит надо приводить себя в порядок, худеть , покупать нормальную одежду и обувь. И даже не ради мужа , а ради себя. Денег ,я так понимаю, он вам на всё это не даёт, значит придётся искать работу и смнимум половину быта распределять между мужем и детьми. Или вам нравится ваша нынешняя ситуация ?
Коварная Зая• 26 октября 2024
Ну, что же.. Финита ля комедия, как говорится. Шерше ля фам или просто сидит на сз в тг развлекается. Вы ему перестали быть интересны, но т.к. он хамло, прессует и отрывается на вас.
Дама с заначкой• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Та їжте окремо. А каже він так, бо ви для нього жирна, вибачте. В мене теж якась відраза, коли повні люди їдять при мені
Вимагаю спілкування• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Так, в мене комплекси
Де взялися, коли?
_Alekssandra_• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Каже що любить мене, завжди.
Автор.
Ну это же и не плохо.
Обидно, да. Но если реально запустила и об этом муж говорит, то почему бы и не заняться собой?
Похудеете, будете лучше выглядеть, одежду новую купите.
Он же заявляет, а не ищет фею себе втихую
автор Барбітта • 26 октября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
То здайте аналізи ТТГ Т3 Т4 АтТПО
Дякую, а як модна словами описати що саме, чи так і сказати. Хочу в сінево піти.
Коварная Зая• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Каже що любить мене, завжди.
Говорить можно, что угодно. Поведение его выдает. Особенно, если он таким не был никогда.
Дама с заначкой• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Так у вас же коштів немає. Ідіть до сімейного і беріть направлення на безкоштовні аналізи
Зайканалужайке• 26 октября 2024
Автор, а почему вы молчите??? Зачем вы наращиваете в себе обиду и болячки? Ну... сказал он вам про страшные штаны, кофту и пальто. Так скажите ему ,что завтра пойдете и все купите новое и пусть оставит денег!!!
Хочет чтобы вы худели? Так берите деньги на анализы, эндокринолога, бассейн, массажи и спортзал! И огрызайтесьсь!!! вы не можете найти его недостатки, которыми будете его колоть? он идеальный??
автор Барбітта • 26 октября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Може вона Вас підколола
Ні, я ж бачу що гарний
useruseruser• 26 октября 2024
Автор,срочно худейте!Но не для мужа,а для самой себя!Вот поверьте мне на слово,вам станет легче намного!
А зачем лепить пельмени,если можно купить готовые? Не понимаю,какой смысл...
Есть возможность выйти на работу и уехать?Если да,то это оооочень хорошо для вас будет,автор.
Бамбарбия! Кергуду.• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
тиреоїдна панель, так і кажете
Зайканалужайке• 26 октября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Разлюбил вас. Видно, что вы его бесите. Что делать, не подскажу. Тут напишут, уходите от него, но это легко сказать, когда есть куда и финансы для этого
не надо сразу уходить! Надо вымотать ему нервы, выжать все финансы и защитить себя и ребенка финансово. Это легче делать, если живешь пока с мужем
useruseruser• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Він гарно виглядає.
Покажіть фото . Маюуть це тільки для вас він красивий
useruseruser• 26 октября 2024
Ответ дляMs. Скромность
когда человек не любит нужен только предлог. толстая, худая, не красивая, слишком красивая и т.д
Да,есть такие,которые говорят ты чересчур хорошая и чересчур красивая
Коварная Зая• 26 октября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Автор.
Ну это же и не плохо.
Вы там знаете, что он ищет. Ржу от таких комментов. Уже неплохо, что еще? В ноги ему падать, пятки целовать?
Да может у него уже давно фея есть. От того и сравнивает и автор бесит.
ЯниЯ• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
На зал коштів немає, в мене їх навіть на нігті немає
Вам не потрібен ні зал, ні нігті. На відносини з чоловіком це ніяк не вплине. Єдине, що вам потрібно, це піти на роботу і не залежати матеріально від чоловіка. Оте доглядаю маму, живу на два дома це все відмазки. Люди, які ліплять самі пельмені мають купу вільного часу, так що не так ви вже мамі і потрібні.
Акуна_Матата• 26 октября 2024
Зря Вы не работаете. Хоть на небольшую занятость, но свою профессию нельзя бросать. Просто все стало скучно и неинтересно. Каждый день одно и тоже и для него, и для Вас. И деньги бы были дополнительные на себя (на одежду, на косметику, на отдых). Вы должны помнить про себя как про отдельную личность, а не обслуживающий персонал для всех и вся.