Барбітта• 26 октября 2024
Поговоріть зі мною. Мене накрило..
Я не розумію що відбувається, таке враження що це сон. Я наче не тверезо все усвідомлюю.
Чоловік завжди на роботі, і навіть у вихідні бере підробіток, бо пропонують.
Точно знаю що на роботі, по-перше приносить гроші,я їх бачу. По друге з ним працюють знайомі, яких я знаю.
Тобто він кожного вечора приходить, вечеряє, купається і спати. Весь день я все сама, дітьми займаюся лише я. І всім домашніми справами. Не працюю, бо хворіє мама, і я на дві сім´ї. Він і говорить щоб я про роботу не думала, бо хто ж буде вдома все робити і тд.
Завжди мені нагадує щоб я худла, коли їмо разом, говорить що мені досить вже.
І що чай я вже не п´ю, бо то зайве буде.
І сьогодні ранок мене взагалі вибив.
Вчора сама ліпила пельмені.
Сьогодні зварила йому, їсть і говорить що тісто могла би тонше зробити і смак якийсь не дуже. Повиїдав м´ясо а тісто залишив. Потім я почала вдягатися йти на пошту, він дивився як я вдягаюся, та й говорить: ти взагалі думаєш худнути, і що це за кофта страшна, штани, ти себе бачила? Я мовчу, а всередині все закіпає. Потім вдягаю пальто яке я ношу 2 рік і він говорить: де ти його взяла, це одіяло!(стьобане) Щоб я його не бачив. Підвіз мене до пошти, я всю дорогу мовчала. А він їхав наче дурний,нервовий типу всі його дістали. Я мовчки вийшов і пішла.
Вчора кричав ввечері з матами на сина (13 років) що йому треба вимити всю вану кімнату, унітаз,бо він вже дорослий і треба вдома все робити.
Ой, вибачте за багато тексту. Сиджу і нічого не хочу робити. Просто нічого. Але діти вдома треба готувати і тд. А немає ні настрою, ні бажання, ні радості.
Хочеться кинути його і вдихнути свіжого повітря, і якоїсь волі.
Разом 18 років.
Всім буду вдячна за любий коментар.
Мені немає з ким поділитися.
Я просто не знаю, можливо нічого страшного не відбулося і я себе накрутила. А можливо це все не нормально і ну його баню.
Можливо в когось була схожа ситуація і до чого це все..
І сьогодні ранок мене взагалі вибив.
Вчора сама ліпила пельмені.
Разом 18 років.
Всім буду вдячна за любий коментар.
Мені немає з ким поділитися.
Бамбарбия! Кергуду.• 26 октября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
А вы сама для себя не хотите стать красивее?
И да, идите работать, домашних клуш, лепящих пельмени, не любит и не уважает никто. Такова жизнь
Та погодите, сейчас выяснится что денег нет на такое, или магазинное не едят, только свеженькое домашнее (которое НИКТО не оценит)
размахер• 26 октября 2024
Молчат только когда зависят от другого. По той же причине пи&дят что хотят те кто чувствует свое превосходство.
Барбітта
• 26 октября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Сколько лет детям? Видимо насмотрелся на супер мам , которые все ’ успевают ’ и ровняет по них
Хлопці 7 і 13
Свідок Перемоги• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Він гарно виглядає.
Фото в студію . Ми розберемось, як він виглядає
Автор.Так не сидите дома.Вы ж маму не целый день кружите.Идите в зал,в салон, на работу на пол дня.176 и 88 кг это не толстая.А вот в глазах блеск пропал, пальто одеяло...это да.На работу пойдёте там мужчины..у вас причёска,макияж,каблуки.Все изменится.Вас быт заел
Бамбарбия! Кергуду.• 26 октября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
100%, там гімно якесь, і розуміє це. Тому і жінку скубе
Самая СоветЧиваЯ• 26 октября 2024
Просто інформую вас, що це є емоційне насилля, особливо про потурання їжею(
Барбітта
• 26 октября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Хочу на роботу але не можу, бо ще за мамою доглядаю.
Бамбарбия! Кергуду.• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Це може бути дуже довго. А жити коли будете?
Крижана бурулька• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Пойдете работать, наймете сиделку. Вы хотите, чтобы от вас ещё и муж ушел?
Вимагаю спілкування• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Так, він дійсно кожного дня працює, йому дзвонять постійно що допоміг, приїхав, порадив. Тобто робота сама до нього йде і він говорить якщо він відмовиться то завтра йому не подзвонять. А це гроші, які нам треба. От і сьогодні вихідний мав бути, але подзвонили і попросили, а роботи там і на завтра також буде. Поїхав.
Він заробляє достатньо, щоб пельмені і нове пальто для вас можна було купити?
Ms. Доброта• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Каже що любить мене, завжди.
Але що я себе запустила, і треба худнути.
Ну так Ви все розумієте і самі. Приводьте себе в порядок. Відпочивайте, полюбіть себе.
А_я_ЛОЖУ!• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Бачу зайвих 10 кг. Зріст 173, вага 88. Жир не висить,але не худенька.
Зайвих у вас не 10, а 20. Но это не повод унижать вас. Не любит он вас уже, и возможно фея появилась
Замріяна• 26 октября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Так справа в тому, що для автора він гарно виглядає, а вона для нього -ні.
дама_из_декрета• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
20 кг лишнего веса
Закуйовджена життям• 26 октября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Чому це емоційне ? Можливо в нього і матеріальні претензії, багато їсть і не працює
Пиши-пропало• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Бусинка моя, я 170 і вага 63 мене лякає.
А ви 88 і думаєте що зайвих лише 10?
Він переходить межі це факт, але і ви візьміть себе в руки.
А ви 88 і думаєте що зайвих лише 10?
Відповів всім• 26 октября 2024
Ответ дляОченьценная
А секс у вас коли? Нащо йому ті пельмені...
Вот и я понять не могу нафик их лепить. Бесполезная в плане витаминов еда.
Бамбарбия! Кергуду.• 26 октября 2024
Кстати, откуда вес.. лепить пельмени, досматривать мать.. тратится куча ккал
Свідок Перемоги• 26 октября 2024
Ответ дляЗамріяна
Бо він козел. Як виглядає жінка залежить ще й від чоловіка
Відповів всім• 26 октября 2024
Ответ дляira3203
Замріяна• 26 октября 2024
Ответ дляВідповів всім
А жертвенность? Автор так старається для родини, а не цінять.
Самая СоветЧиваЯ• 26 октября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Якщо це матеріальні проблеми, то про це іншим чином повідомляють, наприклад: «у нас трохи є фінансові труднощі, маємо переглянути наше меню»
Люблю_смаколики• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Хлопці 7 і 13
А выйти на работу нет возможности? Похудаете как раз, и муж может поумнеет