Тундиринда• сегодня в 07:30
Запойна кума
Якщо коротко, кума буде піднялася і не змогла щ цим справитися
Страшно запила
Я про це не знала, бо не спілкувалася з нею 10 років, через те, що її чоловік намагався до мене заливати
Так от дізнаюся що у куми проблеми, приїжджаю в Україну , домовляюся про зустріч. Хочу допомогли, відкачати її. Вона не прийшла, так як тупого проспала….
Ну я не образилася, але вирішила що нафіг треба.
Телефоную у жовтні привітати з днем народження, розумію що людина ранок і просто слова звʼязати не може. Починає грубити мені. Кладу трубку, акуратно прощаюся….
У мене шок! Вона з хорошої сімʼї, ніколи б подумати не могла що таке може статися….
І тут вчора вранці смс…
Страшно запила
І тут вчора вранці смс…
Стефанія• сегодня в 07:33
Заблокуйте,в неї вже психічні і поведінкові розлади на фоні вживання алкоголю
Психологічка• сегодня в 07:33
Та чё сразу алкашка?! Может и правда вы не очень, да и мыться не любите.
Тундиринда
• сегодня в 07:34
Ответ дляПсихологічка
Можливо і правда ))
Тундиринда
• сегодня в 07:35
Ответ дляСтефанія
Так, всюди заблокувала.
Психологічка• сегодня в 07:36
Ответ дляТундиринда
Я не знала що я вонючка)))
Сколько раз в день вы моетесь? С мылом или просто водой?
Тундиринда
• сегодня в 07:36
Ответ дляПсихологічка
Ні разу) тільки дощовою водою 😄
Коренная киевлянка• сегодня в 07:36
Ответ дляТундиринда
Я не знала що я вонючка)))
Але вона пише як і ви. Я вам текст кілька разів перечитувала, місцями так і не зрозуміла
Тундиринда
• сегодня в 07:37
Ответ дляБегущаяпо
Ви би ще через 15 років з´явилися в її житті і почали її вчити.
Що саме вчити? Ми так і не зустрілися.
Психологічка• сегодня в 07:37
Ответ дляТундиринда
Ні разу) тільки дощовою водою 😄
Така дорога вода у Польщі
Тундиринда
• сегодня в 07:37
Ответ дляПсихологічка
Така дорога вода у Польщі
Ой так. 700 грн / куб. Економлю )
Психологічка• сегодня в 07:38
Ответ дляКоренная киевлянка
Тю, это и так понятно. Не зря же они столько лет дружили
Коренная киевлянка• сегодня в 07:39
Ответ дляТундиринда
Що саме вчити? Ми так і не зустрілися.
Навіщо вам треба було зустрічатися? Кожна доросла розумна людина знає, що ´навернути´ алкоголіка на праведний шлях неможливо. Поки людина сама не захоче цього. Рятувальниця вона
Тундиринда
• сегодня в 07:41
Ответ дляКоренная киевлянка
Добре.не хвилюйтеся. Я ж написала що так і не зустрілися.
Сегодня я не я• сегодня в 07:42
Скиньте ей адрес форума: нотдринк. ру.
Ру не должно смущать, там не только россияне, а весь бывший совок, да и переехавшие. Политических разборок нет, есть методы избавления от зависимости и общение.
Перша на селі• сегодня в 07:42
Ответ дляТундиринда
Що саме вчити? Ми так і не зустрілися.
Знаючи, що вона запойна , розраховувати на зустріч в кафе чи де там - досить дивно. Хотіли б допомогти - прийшли б до неї, відкапали ( викликали медсестру) і поговорили б.
Тундиринда
• сегодня в 07:43
Ответ дляПерша на селі
Вона переїхала і не дала адресу. Домовилися зустрітися біля супермаркету. І вона погодилася
Тундиринда
• сегодня в 07:45
Ответ дляПерша на селі
Взагалі вона казала що комунальні не платить пів року, я хотіла з комунальним допомогти
Люблю ВалЄру• сегодня в 07:47
Ответ дляПерша на селі
Не все алкоголики вообще хотят что бы к ним приходили, да еще и спасали.
Зачем лезть где не просят помощи?
Люблю ВалЄру• сегодня в 07:48
Ответ дляТундиринда
Забейте автор, человек выбрал свой путь.
Электричка• сегодня в 07:51
Ответ дляСегодня я не я
Скиньте ей адрес форума: нотдринк. ру.
Ру не должно смущать...это же запрещенные ресурсы
Бегущаяпо• сегодня в 08:04
Ответ дляТундиринда
Що саме вчити? Ми так і не зустрілися.
Ну то вона уявити, що буде, коли ви зустрінетесь.
Тундиринда
• сегодня в 08:05
Ответ дляКузякин
Автор, это ее родственники сказали, что она запорная или кто? Может сгущают краски?
Так, донька мені сказала
Сегодня я не я• сегодня в 08:06
Ответ дляЭлектричка
А у вас что все ру ресурсы не открываются? У меня, частично открываются, ну VPN есть, если что.
Электричка• сегодня в 08:08
Ответ дляСегодня я не я
Все не открываются, раньше некоторые открывались, сейчас все не открываются .