Мороженная курица• 28 октября 2024

А ви вірите в те, що книга може вплинути на життя?

можливо у вас таке було?
Сплюшка• 28 октября 2024
А пісня, яку співаєш, може вплинути ?

Ванна Тазиковна• 28 октября 2024
А сорт кофе, который пьешь по утрам?))
Я супер-пупер• 28 октября 2024
Не
фан L.O.S.T.• 28 октября 2024
Вибраний чоловік дуже впливає на життя жінки і її дітей.
Звезда в шоке• 28 октября 2024
Абсолютно все, що ви вбираєте з вашого середовища, певною мірою впливає на ваші життєві рішення.
12 галюцинаций• 28 октября 2024
Хіба що сильно вдарити людину книгою, то можуть бути наслідки від удару
Личко Невеличке• 28 октября 2024
Коли людина сама дозріває до якогось важливого життєвого висновку, а тут у книзі вона бачить його вже чітко сформульованим, де аргументація розкладена по поличкам, то так, ця книга стає останньою краплею і переломним моментом.
So_so• 28 октября 2024
Конечно. Иначе бы книги не жгли. Слово способно нести идеи. Люди - идти за идеей и объединяться.
Личко Невеличке• 28 октября 2024
Автор, коли ви задаєте подібні питання, одразу питайте, скільки люли прочитали книг за останній рік і якого роду ці книги :)

Хвець-тець• 28 октября 2024
було, в класі 8-му здається, я стала читати увесь список що задали на літо - сто років самотності, хуліо кортасар, драйзер, це що навскидку згадала, дуже вплинули на мене, я якось духовно наповнилася, памїятаю що спілкування моє перейшло на інший, гарніший, рівень. потім достоєвський, цвейг, чехов - любов моя. потім велийкий перерив і прочитала - дом в котором - це якась безодня, я не могла повірити, що таке можна написати. якось так.
Сама собі лікар• 28 октября 2024
«Радикальное прощение»
Книга, після якої, свекри стали моїми друзями, а до того були ворогами і ще і психологу платила щоб навчав кордони з ними вибудовувати.
Одна книга і все…
Докладальниця• 28 октября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Я читаю і слухаю аудіокниги кожного дня
Зараз читаю Фунти лиха в Парижі й Лондоні Джорджа Орвелла, це цікавіші ніж 1984
Сама собі лікар• 28 октября 2024
Книга «Трансерфинг реальности» також дуже сподобалася.
Але поки читаєш чи слухаєш, то жити по ній реально, а от перелаштувати свій мозок і жити за цими принципами не перечитуючи - важко.
Указка• 28 октября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
А сорт кофе, который пьешь по утрам?))
а как же)
от хорошего кофе настроение поднимается, вы полны сил и энергии
Додекаэдр• 28 октября 2024
Читала Ялома и в книгах часто: только перед лицом смерти люди ощущали полноту жизни
Он работал с онкобольными людьми, часто уже с умирающими.
И тогда у меня стало ощущение и страх близости смерти, перечитала( отложила на время и сейчас уже легче идёт, наверно соприкоснувшись со смертью (война), уже нет страшно.
Ошеламиссимо• 28 октября 2024
Верю
Однажды прочла такую фразу, человек может изменить свою жизнь , прочитав всего 10 книг, но чтобы их найти, нужно прочитать сотни а то и тысячи
задумчивая мордочка• 28 октября 2024
Якщо це книга по психології - то так, вона може надати поштовх глибше вивчати психологію, проаналізувати своє життя, помилки і посати змінювати його в кращу сторону.
KristinkaCute• 28 октября 2024
Вірю. Зі мною так було
Аноним_1858• 28 октября 2024
На мене вплинув Буквар. Я навчилася читати.

ХвилювАллочка• 28 октября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
В моєму оточенні читають справді багато людей.
Але я розумію, що це своєрідна ’бульбашка’ і не повний зріз суспільства.
Мама працює в дитячій бібліотеці (зараз це медіатека) - там не просто багато відвідувачів, а ще й регулярно зустрічі з письменниками проводять, в тому числі й дорослими.
На кожній з моїх робіт зустрічала книгоманів, з останнього - колегам 22-24 роки, активно обговорюють книги і мріють про власні паперові бібліотеки.
2 знайомих закінчили поліграфічну академію, колишня колега пішла працювати в бібліотеку.
На фб підписана на сторінки кількох сучасних письменників.
Розумію, що є багато не читаючих, але якщо взяти середнє арифметичне, то думаю, що не все так сумно.
А от стала значно меньше читати, не можу зосередитися.
Бжоли-бандерівці• 28 октября 2024
Да, мне помогла одна книга. Решила важный вопрос по той описанной методике.

А в целом книги расширяют кругозор, если Вы не в курсе. И дают пищу для ума. И это меняет Вашу жизнь