Мій не такий• Изменено 28 октября 2024

Як його забути?

Зустрічались близько року з перервами. Було постійне відчуття, що мені не комфортно. Коли разом - наче ок, приємний, лагідний, все для мене. Тільки мені треба кудись поїхати чи щось сталось у мене, то починаються якісь наїзди. Намагалась кинути декілька разів, потім ридала, все обговорювали, планували, потім знову мені не комфортно ставало. Він наче добрий, але міг таке сказати, що я в шоці була. І вперше довів мене до крику, наче я ненормальна істеричка. Я собі в цих відносинах не подобалась, набрала вагу і погіршала, не можу себе декілька місяців привести до норми, погіршились стосунки з донькою через мій стан.

Вже давно з ним не спілкуюсь, не перетинаюсь, нічого. Але як тільки десь почую його аромат парфумів, то відразу як зачарована. Вибиваю це з себе. Багато речей, подій, місць нагадують про нього. Дуже важко, але головою себе контролюю, не пишу. Згадую все погане і на цьому все. Сняться сни з ним.
Як довго це буде? Я б хотіла знайти свого чоловіка, але розумію, що поки це не відпустить, то нічого не вийде. Можливо є якісь техніки?

До цього точно не повернусь, занадто було багато поганого.
Вот Она Я• 28 октября 2024
духи не эксклюзив,если везде слышно)нарцисс обыкновенный
автор Мій не такий • 28 октября 2024
Ответ дляВот Она Я
Так, вони досить популярні, хоч і дорогі.
Борщик• 28 октября 2024
Ответ дляВот Она Я
А где автор говорила, что у мужчины эксклюзивный парфюм?
Kapitoshka7• 28 октября 2024
это называется созависимость, а вам надо срочно к психологу.
автор Мій не такий • 28 октября 2024
Я навіть іноді боюсь, що десь з ним зустрінусь
автор Мій не такий • 28 октября 2024
Ответ дляKapitoshka7
Мені від психолога гірше стало, не хочу їх перебирати
Вот Она Я• 28 октября 2024
Ответ дляМій не такий
блек афгано?
автор Мій не такий • 28 октября 2024
Ответ дляВот Она Я
блек афгано?
Ні, забула, як правильно називались, блакитні якісь
автор Мій не такий • 28 октября 2024
Ответ дляВот Она Я
блек афгано?
Versace
Качка в тапцях• 28 октября 2024
Просто жить.чем больше вы пытаетесь забыть,тем больше циклитесь.ну есть вот такая непонятка,позвольте ей быть просто,и занимайтесь обычными делами
Вот Она Я• 28 октября 2024
есть ролики психолога одного в тг по созависимостям,но это русскоязычный контент
Качка в тапцях• 28 октября 2024
Ответ дляМій не такий
И что случиться если встретите?вас переедет самосвал,похитят инопланетяне,укусит лев?
Хвильоватиша• 28 октября 2024
Треба переривати зв´язок. Є різні техніки, а стосовно боротьби з думками, мені допомогає лічба та дихання. Тільки хочу подумати про нього починаю рахувати з 200 до нуля через 3, або 5, або 7. Наприклад 200-197-194-191 і т.п. Після цього вправи на дихання. Поки це все зроблю , вже і забуваю навіщо я це почала ) Важко, але вже допомогає поступово.
Незнакомлюся• 28 октября 2024
Отпустит в один момент, как только жизнь вас отвлечет новыми заботами или приключениями. Ждите)
Сусановна• 28 октября 2024
Я с Вами. Вроде уже не девочка, а живу из-за мужчины в стрессе( Мой ещё и напоминает о себе иногда, думаю тоже страдает. Умом понимаю будущего нет, а душа тянется в эту тьму.
Но , честно говоря, благодарна миру за встречу с этим человеком. До него мир был без красок и эмоций
Червона калина• 28 октября 2024
Ці відносини є вам уроком, яким не повинен бути ваш супутник по життю. З часом авжеж все пройде, треба більше відволікатись, знайомитись з іншими людьми, щоб нові моменти перебили старі. Випишіть всі його мінуси і як тільки дасте слабкість і згадування хороших з ним моментів, одразу перечитайте ці мінуси і нагадайте собі, що він вас не гідний.
Хвильоватиша• 28 октября 2024
Ответ дляСусановна
Погоджуюсь з тим, що є плюси. У мене взагалі життя кардинально змінилося і я прийняла дуже неочікуване для себе рішення стосовно професійних планів. Плюс дуже важливо навчитися швидко приводити себе до ладу після таких ударів і робити висновки, бо інакше це небезпечно, що чоловік так легко виводить з рівноваги. Колись читала історії як через нещасне кохання жіночки роботу втратили, кар´єру загубили, психічні захворювання схопили і не тільки психічні. Це як битва, де ми можемо отримати травми. Тут або ти боєць і тримаєш удар, або потрапляєш у лікарню життя, скоріш за все реанімацію.
Сусановна• 28 октября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Я поки роблю вигляд , що я боєць. Розумію , що це режим самознищення, але поки цю біль вважаю солодкою.
Хвильоватиша• 28 октября 2024
Ответ дляСусановна
Так, а ну припинити самознищення ! ))
Ми сильні жінки! Відновимося, станемо ще більш класними і зустрінемо підходящих чоловіків!
useruseruser• 28 октября 2024
Співчуваю,це залежність від людини.Але з часом вам набридне і ви пересанете жити думками про нього.Повірте мені.
Тюрюнь_Тюнь• 28 октября 2024
чергові страждання тп
автор Мій не такий • 28 октября 2024
Ответ дляХвильоватиша
У мене майже так і було, я втратила роботу минулого року, коли з ним почала відносини. Ще на нервах постійно, спину хватало
автор Мій не такий • 28 октября 2024
Ответ дляЧервона калина
Дякую, так і роблю