Маю декілька думок• 28 октября 2024

Чому зараз так багато жорстоких дітей?

Натрапила в ТГ на відео, де хлопці знущаються із собаки, кидають в неї м´ячем (вона хвора, або стара, бо не біжить геть, не пручається). На вигляд - не діти маргіналів, гарний одяг, гарний м´ яч. Звідки моральні потвори такі беруться? Раніше траплялись жорстокі діти, але були з неблагополучных сімей, як правило. А зараз начебто з нормальних - а поведінка така.....
Ленивица-красавица• 28 октября 2024
так і раніше таке було, просто тоді не було тг
БезникаЯ• 28 октября 2024
Ой, автор, я видела то видео. Аж сердце заболело. Малолетние ублюдки((( Надеюсь, кто-то вызвал полицию.

Бедная собачка((( Она даже не сопротивлялась.
Один урод держит, второй с близкого расстояния лупит мячом
БезникаЯ• 28 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Так. Там видно, що хтось знімає з вікна. Може й втрутився потім. Думаю, якщо б цю людину дані дії не зачепили, вона б не знімала.
Надеюсь. Там невозможно молча смотреть.
Слишком жестоко((
БезникаЯ• 28 октября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Завжди такі були, просто телефонів з камерами і інтернету не було
Звучит как оправдание🤬
Аnnеt• 28 октября 2024
Ответ дляБезникаЯ
Звучит как оправдание🤬
Звучит, как статистика.
БезникаЯ• 28 октября 2024
Ответ дляАnnеt
Звучит, как статистика.
Да нет уж. ’Что ж тут поделаешь - всегда такое было’ - звучит как раз как оправдание.

На это можно смотреть спокойно?
https://t.me/kievreal1/71010
За ким я буду?• 28 октября 2024
Ответ дляБезникаЯ

Я тоже видела жестокости детей в отношении животных. Не хочу даже писать тут, чтоб не повторяли. Но когда я видела это от маленьких детей, мне хотелось их убить. Это не дети, а бесы проклятые.
Викликаю на дебати• 28 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Я пишу про кількість випадків зараз. Ясно, що багато чого завжди було... Завжди і гомосексуалісти були, але ж не в такій кількості, погодьтесь. Завжди були різні явища і різні люди. Але я пишу про тенденцію останнього часу.
Просто не було соц мережі, телефонів, і все це замовчувалось.
Ну не писати ж в газеті, що в країні є таке, особливо при союзі.
БезникаЯ• 28 октября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Согласна. Ребенок со здоровой психикой до такого не додумается.
Аnnеt• 28 октября 2024
Ответ дляБезникаЯ

На это можно смотреть спокойно?
https://t.me/kievreal1/71010
ненене. не буду смотреть. я последний год вообще стала нервная.
ПесиКот• 28 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
И раньше было такое количество. Просто не снимали видео.
А издевались над животными и людьми не меньше
Малая еще та• 28 октября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Завжди було так. Мій однокласник кішці з кошенятами очі викололи, хотіли, тепер депутат міської ради.
Боже зачем я это прочитала😭