ТебеОноНадось• 28 октября 2024

Ваші ні в чоловіках?

З якими не можна планувати нічого спільного
Леннон_Жив!• 28 октября 2024
Скупердяй, жмот, ніщик

Чемодан-Вокзал-Майами• 28 октября 2024
Жлоб,абьюз,нарцис,манипулятор.Ну просто если раненный,каши не сварить.
Швабристка• 28 октября 2024
З маминим синочкою, який ділить роботу на чоловічу та жіночу і має принцип, що місце жінки на кухні
автор ТебеОноНадось • 28 октября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Скупердяй, жмот, ніщик
Це понятно, як зрозуміти?
Барабан для дорослих• 28 октября 2024
Низькі моральні якості, брехня, алкоголізм, відсутність планів
автор ТебеОноНадось • 28 октября 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
О да, брехня дуже спотворює стосунки
Синиця у спідниці• 28 октября 2024
Відсутність розуму, культури, совісті. В принципі розум ,- найголовніше. Якщо він є, то і почуття гумору, і фінансова забезпеченість, і все інше ідуть в комплекті само собою. Я маю на увазі справжній, природній розум.
Леннон_Жив!• 28 октября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Це понятно, як зрозуміти?
Носки зашиті, труси витерті на сраці і при оплаті вашої кави- сльози на очах
Success2013• 28 октября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Це понятно, як зрозуміти?
Это всё видно сразу.Ну если не закрывать глаза на очевидное.

автор ТебеОноНадось • 28 октября 2024
Ответ дляSuccess2013
Був люблючим а став жорстоким
Барабан для дорослих• 28 октября 2024
Купа всього, ще коли давить на жалість фу фу, поливає брудом інших
автор ТебеОноНадось • 28 октября 2024
Ответ дляSuccess2013
Думаю якщо людина не хоче стосунків це теж видно
автор ТебеОноНадось • 28 октября 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Ну да, всі погані але він їх терпить
НуКаНаКа• 28 октября 2024
Коли трандить про колишню на побаченнях та які всі вони кончені,зраджували і тд.
Коли грубо ставиться до кооось,наприклад обсирає офіціанта без приводу,або погано взагалі до людей ставиться. Не добрий,злий. І зі старту фиркає що спілкуюся з подругами. Нічого не маю проти оплати кожен сам за себе на першому побаченні.
Ну таке короче.
Маргарита и Мастер• 28 октября 2024
Мої ні: чоловік з залежностями, образами на жінок і неповага до них, без цілей у житті, той хто не відійшов від маминої циці, не нагуляний, а також хто кричить про меркантильність, а за душою нічого не має
Барабан для дорослих• 28 октября 2024
Не має власної думки
автор ТебеОноНадось • 28 октября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
О да, без цілей то взагалі
Латвийские_Номера• 28 октября 2024
Плоскоземщики
АяВсёЗнаю• 28 октября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Плоскоземщики
А хто це такі?

Папобус• 28 октября 2024
Тот, который обижает, обесценивает, изменяет, флиртует ( туда же переписки, лайки, дрочка глазами на других женщин, засмотр на противоположный пол на улице), предает, унижает, жалеет деньги, подвергает насилию эмоциональному или физическому, для которого мнение мамы/друга/свата/брата приоритетнее, чем любимой женщины.
13чудоСВЕТА• 28 октября 2024
С нищим, пополамщиком, ставящим работу на первое место ИТ.д. с теме кто командировочный, мент или дальнобой
автор ТебеОноНадось • 28 октября 2024
Ответ дляПапобус
О да, про флірт в яблучко, особливо при жінці(
Папобус• 28 октября 2024
Алкоголик, наркоман, игроман это само собой табу.
автор ТебеОноНадось • 28 октября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Дякую, я взагалі думаю робота не має впливати на стосунки, але якщо чоловік вибирає роботу - тікайте, бо при любій роботі можна знайти час - інше то відмазки
автор ТебеОноНадось • 28 октября 2024
Ответ дляПапобус
Та це взагалі жах
Латвийские_Номера• 28 октября 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
А хто це такі?
Верящие в то, что земля плоская)
Янка-угомонись• 28 октября 2024
Дотошный, нудный, считающий каждую копейку, комментирующий внешность
Перша на селі• 28 октября 2024
Я когда-то слала лесом парней с серьгой в ухе)
ЛЮБА• 28 октября 2024
Я должен у мамы спросить … мне папа не разрешил … мы тут с родителями посоветовались…ой я ищу работу ,ну и что что так долго…
Губной рояль• 28 октября 2024
Надменные, пафосные, не вникающие ни во что кроме своих дел, на тех даже не смотрю. Это то что сразу видно, а остальное уже разгадывается в процессе общения