ВундерКИНГ• 28 октября 2024
Муж сохранил номер коллеги на личный номер. Стоит ли беспокоиться?
Беру телефон мужа, ищу номер кума и вдруг вижу ‘Аня’
Контактов у него мало, бегу к нему и спрашиваю кто это
Говорит - коллега.
Загвоздка ситуации в том, что у него два телефона: личный и рабочий. И по работе они не связаны, работают в разных отделах.
А тут аж на личный сохранен.
Может я накручиваю?
Говорит - коллега.
А тут аж на личный сохранен.
Может я накручиваю?
Луковая• 28 октября 2024
Не накручиваете, у них флирт , он думает как бы вам с ней изменить. А что вы будете делать теперь в таком случае ?
Мавка• 28 октября 2024
Да, нет с вашей стороны Аню вполне адекватно мороженой курицей отходить, с...а крашеная.
пані Солоха• 28 октября 2024
Читаю вот это все и думаю, как страшно, когда трясешься из-за мужчины по любому чиху, тонус вечный, напряг какой-то, как так жить можно и зачем
Куда_бежать• 28 октября 2024
Ответ дляМавка
Вы цены на продукты видели? Воды заморозить и вперед.
Шкідлива молекула• 28 октября 2024
Ответ дляКуда_бежать
Можна в презіку заморозити))
ВундерКИНГ
• 28 октября 2024
Ответ дляЛуковая
С чего вы взяли что он так думает?
Мавка• 28 октября 2024
Ответ дляКуда_бежать
Быстро растает.
Мавка• 28 октября 2024
Ответ дляКуда_бежать
Ничего, успеем.
Ну если вы автору поможете.)) Только на всякий случай продумайте куда тело прятать будете.
Шкідлива молекула• 28 октября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
С чего вы взяли что он так думает?
Він чисто дружити)
Куда_бежать• 28 октября 2024
Ответ дляМавка
Я дачу строить начала, как раз фундамент заливаю.
Мавка• 28 октября 2024
Ответ дляКуда_бежать
Вы прямо ценный кадр. Адрес не подскажете? Вдруг и мне понадобится.))
Куда_бежать• 28 октября 2024
Ответ дляМавка
Ок. Пишу в личку.
За ким я буду?• 28 октября 2024
А чому у вас немає номера телефона кума? Нишпорите? У мене приятель гуляє, то жінка всі паролі знає, на телефоні маячок, на машині навігатор - слідкує. То він все одно умудряється гуляти.
Я думаю, що ваш чоловік, знаючи свою дружину, яка знайшовши у його телефоні новий контакт ´бєжит к нєму´, назвав би коханку якимось Антоном Петровичем, ´во избєжаніє´. Так що можете не хвилюватися
Кнопус• 28 октября 2024
Ответ дляМавка
анька хитра, поманила мужика, уведет барашка
Вмію заміряти найкраще• 28 октября 2024
Треба було цій Ані подзвонити одразу і спитати чого вона в особистому телефоні записана😜
Ужеж розбиратися так з усіма учасниками змови🤦
Бадабум• 28 октября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
С чего вы взяли что он так думает?
У вас действительно в телефоне нет номера кумовей? Полезли вы туда просто с проверкой, 100%. Ну наследили вы тетку, с которой любовь, что дальше?
Тут вам радять написати цій Ані😅
Півроку тому мені на телеграм пише з італійського номеру хтось ламаною руською мовою. Типу откуда вы знаете Аленя?(імя от балди)
Я спочатку в шоці, перечитала пʼять разів і ніякого Алєня не згадала.
Потім пишу, типу ви помилися , не знаю я такого. Пока.
Вона мені вже пише повні ФІО мужчини і я розумію, що я дійсно його знаю і ми спілкувались по роботі рік тому.
Вона пише, що вона його наречена і мій номер у нього в позначених номерах.
Ну тут я включила жіночу солідарність, бо напнвно не просто так вона шариться в телефоні. І я написала, що ми з ним спілкувалися по роботі, він спеціалість по ай ті і я також , ми радилися з одного питання пару разів.
Він ій сказав те саме. Всьо жінка заспокоїлася.
Вона мені нагадала мене, коли я була одружена і шукала контакти лівих жінок(і знаходила звісно). Не накручуйте себе. Не поливайте ту колегу вже наперед брудом і не хаміть якщо раптом захочете їй написати, бо бачите, іноді доля міняє нас місцями. Може чиясь жінка ваш номер знайде і запідозрить щось😉
Будьте так ласкаві• 28 октября 2024
В мене всі знайомі жінки,пишуть жіночі імена на всіляких знайомих чоловіків.
Те ж саме роблять чоловіки. Ань і Тань,підписують як Валера і Олег.
І всьо харашо)
Не будь КакСвета• 28 октября 2024
Авторе, я би головою ’двинулась’ якби так на жіночі імена в чоловічому телефоні реагувала. Там і Ані, і Оксани, і Ірини, і Світлани Петровни. У нього теж колись був телефон для роботи, другий - особистий. Один київстар, другий - водафон. З часом всі ті телефони перемішались. То в нього робота така, що клієнти і жіночої, і чоловічої статті. Він ще й до них додому їздить, уявляєте? І сусідок на дачу підвозить. Короче, можна йти вішатися від розпачу.
До речі, в моєму телефоні те саме - чоловічих імен пррсто море. Я ще й працюю на 75% в чоловічому колективі