Розумна Губка• 28 октября 2024

Є тут нотаріуси?

Допоможіть порадою з такого питання , є будинок і земля на якій він стоїть … хазяїн будинку одна особа , а землі інша … хазяїн будинку взяв кредит і будинок відійшов під банк ,він продає будинок ..
А земля на іншій особі , як взагалі таке можливо і хто правий , хто має більше прав ?
автор Розумна Губка • 28 октября 2024
Виходить що банк продає лише хату ? А люди які куплять хату не мають заходити на подвірʼя чи як ?
Зайченя• 28 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
Я могу ошибаться, но там положено вокруг дома то ли 1 метр, то ли 1.5 метра собственнику дома, а остальная земля не положена, и да, ходить, пользоваться нельзя.
Гола з конопель• 28 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
а покупці в курсі? і як можна продати приватний будинок без ділянки з кадастровим номером?
автор Розумна Губка • 28 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
От і я про те ) я покупець якщо що
Гола з конопель• 28 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
От і я про те ) я покупець якщо що
тоді Вам хоча б на профільний форум треба, а не тут писати. а найкраще - йти до нотаріуса на консультацію. Мої діти не могли оформити право власності на успадкований будинок, бо ділянка не мала кадастрового номеру
Гола з конопель• 28 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
От і я про те ) я покупець якщо що
хіба у Вашому випадку будинок не введений в експлуатацію, а банк не акцентує довірливому покупцю на цьому увагу
автор Розумна Губка • 28 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
У будинку жили люди раніше( до арешту ) , всі комунікації підключені
Гола з конопель• 28 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
і що, що підключені/жили? ще раз питаю, будинок введений в експлуатацію? Є акт?
Зи. моя сестра вже 20 років живе в будинку, котрого по документах ’нема’
автор Розумна Губка • 28 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
Я думаю що є , бо як же банк його відсудив ?
Рожки-да-ножки• 28 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
Це жарт?
Я успадкувала такий будинок. Вже сама робила кадастровий і приватизацію.
Гола з конопель• 28 октября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Це жарт?
Ви уважно прочитали? де я писала, що не могли успадкувати? а себе уважно прочитали? Самі ж пишете, що спочатку кадастровий номер, а потім приватизація
Гола з конопель• 28 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
як незавершене будівництво, по суті - як будівельні матеріали. Перевіряйте всі документи
Рожки-да-ножки• 28 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
Перечитайте своє повідомлення. ’мої діти не могли оформити право власності на спадкований будинок’-це як розуміти?
Рожки-да-ножки• 28 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
Спочатку оформила будинок, а потім, як власник - землю.
Гола з конопель• 28 октября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
так розуміти, як ви самі і написали: ’спочатку кадастровий номер, а потім приватизація’.
Рожки-да-ножки• 28 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
Кадастровий номер землі.

В автора мова за будинок.
Гола з конопель• 28 октября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Кадастровий номер землі.

В автора мова за будинок.
ой, все.... підіть, відкрийте свій витяг з реєстру майнових прав і подивіться, що там пише.
Автору раджу лиш одне: йти до нотаріуса і виясняти все. починаючи від акту введення об’єкта в екслпуатацію. Бо по Ваших постах бачу, що тут автору нарадять
Рожки-да-ножки• 28 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
Я їй нічого не раджу, але це реально.
Якби я при оформленні спадку оформила будинок, а землю ні, я б могла її втратити.
Умовно ’кум’ с/г написав би заяву на приватизацію землі біля мого будинку, а сесія за це проголосувала, то я б мала тільки будинок, а ’кум’ - землю.
Розумію, що абсурд, але через це витратила багато грошей/нервів/часу і приватизувала землю.
автор Розумна Губка • 28 октября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Я їй нічого не раджу, але це реально.
чи може власник землі сказати :забери свою хату з моєї землі ??)
Рожки-да-ножки• 29 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
Не скажу, не знаю.
Але в мене до вас питання, для чого вам будинок без землі?