Полонянка SexShop-а!• 29 октября 2024

Шипит и трещит телефон

Только когда звоню сыну (подросток, на всякий случай напишу))), не думаю что прослушка, не военный и не работает) Он говорит я тебя слышу это у тебя трещит... Говорит это только с тобой так, а у меня только когда либо он мне звонит, либо я ему, причем не важно, просто звоню или на вайбер/телеграмм. Не постоянно, но часто. Никогда ни с кем другим такого не было... Может кто знает, что это может быть?
месяцкие• 29 октября 2024
В мене також, коли входить в ’ зону школа’. Бачу по геолокації, що доходить до школи - дзвоню, - шумить,, гудить...

автор Полонянка SexShop-а! • 29 октября 2024
Ответ длямесяцкие
Я оце сиджу думаю, аналізую, що є в нього, чого немає у інших співрозмовників, тільки фемелі лінк, може це він
месяцкие• 29 октября 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ну і в нас фемелі лінк, але помєхи тільки +/- в одній зоні помітила, такі, ніби глушать розмову.
Ответ длямесяцкие
у нас ні, частіше дома...
На_оба_рот• 29 октября 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
У сина кілька років фемілі лінк стояв. Нічого не шипіло. То у Вас зі звʼязком щось. Або там, де Ви, або там, де дитина
Ответ дляНа_оба_рот
так тільки з ним , і не важливо де хтось з нас, то по дорозі додому, то дома, я можу бути на роботі, або по дорозі додому... якісь чдернацькі чудеса))
На_оба_рот• 29 октября 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А спробуйте його карточку вставити в інший телефон. Цікаво, чи буде і там шипіти?