МастерЮля• 29 октября 2024
Чому вона мене так бісить?
Інколи бачу її сторіс, просто чужа мені людина, нічого поганого не зробила, а от просто бісить
МастерЮля
• 29 октября 2024
Ответ дляРаботать надо
Навіть на обкладинці, яку ви вислали написано. Актор, але пішов і воює.
Та я ж не вчиталась в ту обкладинку)
Lesy4ka987• 29 октября 2024
Ответ дляМастерЮля
Я на неї не підписана просто, я ще пам´ятаю її з Холостячки
Вона в житті геть інша. Дуркувата..
Бісяча і не така красуня як з стбшним макіяжем.
Я відписалася вже.
МастерЮля
• 29 октября 2024
Ответ дляСовбез
Не знаю, кто это.
Но что за фото в стиле 90х?🤦♀️
Фото як фото
Фізик-ядерщик заочно• 29 октября 2024
Незрозуміло чи то в неї такий образ, чи то то вона така сама по собі. Видно як себе любить і хоче бути у центрі уваги, але якісь шкільні прийоми і поведінка.
Свого чоловіка увела у його колишньої жінки
Ms. Iphone• 29 октября 2024
Энергетически друг другу не подходите. Так бывает. Меня бесит Инна Мирошниченко.
Хоть она и вроде делает доброе дело, но я ее не воспринимаю. Как по мне она фальшивая, не настоящая. Играет на публику скорее.
Lesy4ka987• 29 октября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ого.. не знала, що вона розлучниця (
МастерЮля
• 29 октября 2024
Ответ дляLesy4ka987
Вона в житті геть інша. Дуркувата..
Я відписалася вже.
Я не бачила її вживу ніколи, і Наталку не бачила. Я з акторів лиш чоловіків зустрічала
PORKA• 29 октября 2024
Меня Верба раздражает просто до ужаса, она глупая,как пробка и внешне,как прикинем, но за ней столько людей следит,что за феномен?
Lesy4ka987• 29 октября 2024
Ответ дляМастерЮля
І я не бачила, в інсті бачу. З тим макіяжем, який вона робить собі сама, вона не така красуня. Симпатична, струнка, проте не вау-вау
Стб шні візажисти просто з будь-кого зроблять красуню
Фізик-ядерщик заочно• 29 октября 2024
Ответ дляLesy4ka987
Ого.. не знала, що вона розлучниця (
Наталка пригадує, коли Федінчик розповів їй про розлучення з ексдружиною і свої почуття до Денисенко:
’І тут в один знімальний день він приходить розбитий вщент, від нього пахне алкоголем. І він каже, що сказав своїй дружині про кохання до мене. Було боляче, звичайно. Мене совість мучила. Я поставила себе на її місце’, - зізналася акторка.
Раніше у своїх інтерв´ю Денисенко зізнавалася, що коли вони з Федінчиком зустрілися, він перебував в офіційному шлюбі. Артисти познайомилися під час кастингу серіалу ’Клан ювелірів’. Тоді, каже Денисенко, Андрій їй сподобався, але вона не будувала жодних ілюзій щодо нього, бо знала, що він одружений
Усатая полосатая• 29 октября 2024
Ответ дляPORKA
І стужук колись і верба.. якийсь феномен.
Здавалося б з такими даними навіть не мрій вести за собою мільони, а от..
В житті все реально.
Фізик-ядерщик заочно• 29 октября 2024
Ответ дляPORKA
Попала в нужную струю в нужное время, аудитория для молодежи, транслирует жизнь, это всегда интересно людям следить за другой жизнью
Фізик-ядерщик заочно• 29 октября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
В житті все реально.
Ну Верба зараз на коні і скільки вже років в неї високі показники переглядів, а стужук дурепа
Фізик-ядерщик заочно• 29 октября 2024
А це стаття про її чоловіка в 2021. Неадекватне якесь:
Артист ночью устроил драку с автомобилистами, катаясь на электросамокате. Мужчина громко кричал и не мог сдерживать свой гнев. Спустя неделю звезда театра и кино объяснил, что у него случился нервный срыв.
Мужчина признался, что такой инцидент не впервые с ним произошел. У него уже была вспышка агрессии, но к драке тогда не дошло.
Дона Ко Ко• 29 октября 2024
Ответ дляН@Диете
Мне кажется, что она очень не естественно себя ведёт. Часто реклама её попадается
А кто это уже спрашивали?
Цукрові вишні• 29 октября 2024
Хто це?
А по темі - бісить вас напевно, тому що вона ваша начальниця? Піарщицею її працюєте?
Да, я блондинка!• 29 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а я за вашими вообще не слежу, сударыня
Да вы и чисто технически не можете
Дайте подуться• 29 октября 2024
Ви за нею слідкуєте у соцмережах, знаєте, що вона транслює, то й бісить, а я її не знаю, мені норм
МастерЮля
• 29 октября 2024
Ответ дляДайте подуться
Так само як хтось слідкує за Мішиною, і вона бісить ту людину. А я за Мішиною не слідкую і мені норм
Кундалина• 29 октября 2024
Я была на мероприятии, где она была ведущая. Она очень приятная в жизни, толи супер профессионал, потому что там выступали спикеры, она не просто сидела ждала своей очереди, а очень живо реагировала, кивала головой, смеялась на шутки, в этот момент никто на нее не смотрел, она не на виду была, т е вроде как по своей инициативе, вовлечена в процесс, и мне по работе нужно было с ней взаимодействовать, очень доброжелательная обаятельная, короче, оставила лучшие впечатления. При этом я на нее не подписана не слежу, попадалась в рекламе, т е никакого мнения у меня про нее не было и я не фанат
ЛісАпетная• 29 октября 2024
Ви не одна. Також вона не подобається. Ну бала б собі посередньою акторкою, так ні ж, робить з себе секс символа, але не дотягує.
МастерЮля
• 29 октября 2024
Ответ дляКундалина
Класс❤️❤️❤️А я вживу бачила актора який в Сватах знімався Федір Гуринець, він теж привітний, цікавий такий. І ще бачила до війни актора російського, він в наших мелодрамах часто знімався, Прохор звати його тільки прізвище не пам´ятаю, я його в ботанічному саду бачила. А Федора в Новусі))
Помогалочка• 29 октября 2024
Ответ дляМастерЮля
🤣🤣🤣
Чому мене ніхто не дратує? Мабуть, тому що життя насичене, і не слідкую за сторісами лівих для мене людей?
Ось би ще порадницю відключили
Пиши-пропало• 29 октября 2024
Автор, мне она тоже не нравится. Если включаю какой-то фильм и она там играет какую-то роль-выключаю))Она мне тоже ничего не сделала, я ее вообще не знаю, но не нравится она мне))