МастерЮля• 29 октября 2024

Чому вона мене так бісить?

Інколи бачу її сторіс, просто чужа мені людина, нічого поганого не зробила, а от просто бісить
ЭтаваНиМожетБыть• 29 октября 2024
Ответ дляМастерЮля
А мені Мішина подобається)
+
Не те, щоб бісить, але не подобається. Ця навпаки нормально сприймається.

Швендяю містами• 29 октября 2024
Якщо по психології, то можливо вона проявляє певні якості чи поведінку, які теж у вас є, але у вас вони у тіні, придушені. І чим більше придушені ці якості у вас, тим більше дратує їх прояв у оточення. Почитайте Юнга про тінь
Смурфетта• 29 октября 2024
хто це ?))))
Всех в сад• 29 октября 2024
Ответ дляМастерЮля
Мені так подобається, як вона постійно транслює думку, що життя її любить, що вона проживає найкраще життя. А виходить тих людей, які через війну зводять кінці з кінцями або втратили рідних, або військові, які втратили ноги, руки життя не любить?
Автор, не читайте про неї, є ж що читати і дивитися. Он купа крутих ютуб каналів, просто знахідки. А це таке, гра на публіку, друга українська Жанна Дарк, забула як там її звати.