Міряно-переміряно• Изменено 29 октября 2024
Одяг і погляди на роботі
Блін прийшла на нову роботу і кожен раз коли ти приходиш в іншому одязі...пропалюють поглядом інші одяг норм просто плаття сапоги брюки кофти співробітниці...колектив велики! Одягу цьому по 3-7 років
40каградусная• 29 октября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Це коли нормальна здорова обстановка в колективі і у всіх +/- однакові та високі зарплати. А коли живуть від зарплати до зарплати всім а тут Наталка через день в новому, тому що чоловік гарно заробляє, то декого може почати баба давити а інші як стадо підхоплюють
Я , чесно кажучі автора не зрозуміла, дивляться на неї так, бо в обновках заспіль, чи в старому та не модному з її думки. Може там не в одязі справа, а люди такі зібралися.
Тю,может им просто по женски интересно. Я шла недавно в кроссах и худи на работу,возле меня Академия находится, там было какое-то мероприятие,женщины были на каблуках, с укладками, в красивых костюмах, я в буквальном смысле пряталась за деревом и наблюдала, как маньяк, прям глаз радовался,какие все были нарядные и красивые)))
ГугелП@лАмался• 29 октября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А я ходжу всю зиму в теплому спортивному костюмі, можете втрачати свідомість ! Перу на вихідних і знов ходжу
Головне щоб ближче до пʼятниці від вашого костюму не смерділо. А так все норм
В мене на початку війни була схожа ситуація,ми виїхали жити у заміський будинок і я напевно тижні 3 отак ходила в одному костюмі, вдягала щось інше лише на день поки костюм висохне, або він навіть за ніч встигав висохнути після прання. Як на мене, то це була стресова реакція, я в той костюм як в мушлю сховалась. Тому як в нормальні часи я дуже любила різний одяг, часто змінювала та й зараз вже повернулась до цього.
ГугелП@лАмался• 29 октября 2024
Ответ для40каградусная
А може ніхто і не дивиться на автора та їй лише здається через її невпевненість в собі.
До речі від неї жодного коментаря за пів години. Як то кажуть накинула *овно на вентилятор та пішла 😆
Анонім-ка• 29 октября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я би повісилась у вас працювати. Ходжу в чистому і нормальному, але ця увага до чужого вигляду з сеансом коментування- це щось з чимсь.
Ну, не для всіх одяг - це тільки щоб не холодно з дому вийти. Я з дому працюю, але мені бракує цього офісного виряджання
Даю справку• 29 октября 2024
Ответ для40каградусная
В нас високі зп, я не писала, що заспіль нове. Але одянг же змінюють, не щодня в одному і тому ж. Невже ви вирішили, що я заходжу в нових туфлях і весь офіс на вухах від щася? Мої колеги, з якими я спілкуюсь тісніше, це помічають і кажуть, звісно не волаючи на весь відділ.
Як всі читають і чим? Автор пише, що на неї вовком дивляться, я написала, що в нас протележне.
Ви дійсно думаєте, що хтось заходить і всі 47 чоловік аплодують на вході, чи що? Моя колега прийшла в новій сукні, я з нею тісно спілкуюсь, разом на обід ходимо, то я їй звісно скажу комплимент, бо на ній сукня виглядає круто.
В кожного свої обставини і своє життя. Не думаю, що співробітники які не мають стільки одягу щоб кожен день змінювати його, чимось гірші від інших. Дуже добре, що ви не заздрите іншим...Але не потрібно і принижувати людей у яких не такі умови життя. Це я не про вас. Читаю це все і думаю, як добре, що працюю в чоловічому колективі. Та я людей я оцінюю не по одягу, а по тому, який він працівник. Мені все одно, як хтось вдягається, головне щоб свою роботу виконували. А то таке враження, що люди на роботу ходять вбрання вигулювати.
А_я_ЛОЖУ!• 29 октября 2024
Ответ дляАнонім-ка
Так, одяг це ще і про самовираження. Але яким чином це стосується коментарів та оцінювання колег «хто в чому прийшов»?
woman Warrior• 29 октября 2024
Ответ для40каградусная
І що?))) То ж ваші справи. Тут тема, про те як у автора реагують колеги. Ну я такого не бачила ніколи, як вона описала. А раз ви так ходите, то вам зручно, тим паче у вас робочій одяг, форма.
Я була військовою 10 років, то взагалі у формі з дому шла на службу. Вона мені так надоїла, що капець. Це вже останні роки можна було йти в цивільному, а на роботі перевдягатися, а раніше вже з КПП у формі і крапка.
Я тоже никогда не встречала, чтобы так массово реагировали на одежду.
Может, попросить автора несколько фото для примера? Может, станет понятна реакция?
НаливайКа• 29 октября 2024
У меня троюродная сестра думает, что ей все завидуют. Хотя все с точностью наоборот (мне, если что, мало кто завидует, так что я мимо))))
задумайтесь)
Без Баяна• 29 октября 2024
Дети сейчас это называют ’синдром главного героя’. Вам постоянно кажется,что ктото на вас смотрит. Но это не так, всем неинтересен никто, кроме себя.
Либо вы настольно неуместно выглядите, что создаете шоу. Ну, скажем, за 7 лет ваши вещи сильно уменьшились в размере относительно вашего тела. Либо вы все еще считаете, что вам 20, хотя давно уже нет и вещи тому свидетели
спальное место• 29 октября 2024
Ответ для40каградусная
В моєму відділі теж одні жінки, та і по всім відділам жінок більшість, всі на роботу одягаються гарно, одяг змінюють, просто навіть не уявляю, як плаття можна одягти вдруге, не виправши його. То навпаки, як хтось у новому перший раз приходить, то всі хвалять. Кажуть:’ круто виглядаєш’. Я навіть як новачком була, то приємно всі реагували на обновки, зміну одягу.
А я навіть не уявляю, як це можна сукню двічі носити. Один раз вдягла - і на смітник. Я ж не жебрачка якась.
Манкоголік• 29 октября 2024
прям пропалили наскрізь автора) ну дивляться жінки, це нормально. причин може бути безліч, ми ж подробиць не знаємо. можливо у вас суперова фігура і речі бомбезно сидять, можливо стильно вдягнені і з вас хотять брати приклад, можливо ви можете дозволити собі дорогі речі, а інші ні, от і розглядають вас. добре, що мовчки і не дають поради, як люблять деякі ’ікони стилю’.
Закуйовджена життям• 29 октября 2024
Боже, автор!
Ну вы и написали... Вы в курсе про знаки препинания вообще в курсе?
’плаття сапоги брюки кофти співробітниці’
Без Баяна• 29 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Женщина, которую вы описываете, никогда не будет страдать,что на нее смотрят. Она создана, чтоб на нее смотрели, это такая же органичная часть ее жизни, как воздух. Ей плохо, если не смотрят.
А автор не она, ей плохо, что смотрят и явно чтото в ней видят.
100%• 29 октября 2024
Ответ для40каградусная
Ну это жесть, вы работать туда ходили или обсуждать друг друга?
Я_канеша_извиняюсь• 29 октября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Не переживайте не смердить, на авто 7 хв до роботи і назад 7 хв, не думаю що він може засмердітись за такий короткий термін.
ГугелП@лАмался• 29 октября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не в авто справа. Ви ж на роботі не в машині сидите. Тіло має запах, природні виділення, навіть якщо ви здорова та регулярно миєтесь, змінюєте білизну все одно одяг щось впитує
Я_канеша_извиняюсь• 29 октября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
На роботі я переодягаюсь в форму, от її доречі змінюю 2 рази на тиждень, ввечері душ і в костюмчик
ГугелП@лАмался• 29 октября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Так це ж зовсім інша справа. Таким чином він дійсно в пʼятницю ще чистий
Даю справку• 29 октября 2024
Ответ дляНаливайКа
задумайтесь)
Точно моя знайома. Така красуня...така красуня... так бездоганно вдягається. І в кожному колективі, де вона працювала, одні ’клуши’ і тому ніде не затримується, бо заздрісники скрізь...
УраганнаЯ• 29 октября 2024
Вы слишком много возомнили о себе.
Ну, глянул человек походя, а вы уже в голове нашифровали целый сериал.
Кстати, внимание бывает ещё и отрицательным. Может, у вас и правда что-то не так с внешним видом?
Капитошечка• 29 октября 2024
Ответ дляДаю справку
А зачем много,чтобы каждый день в другом,достаточно 3-5 комплектов
Даю справку• 29 октября 2024
Ответ дляКапитошечка
Норми немає. Яке кому до цього діло? На роботи потрібно виконувати СВОЇ обов’язки, а не фігнею страждати та слідкувати у кого скільки одягу ...
Капитошечка• 29 октября 2024
Ответ дляДаю справку
Если нет формы и человек в одном комплекте без стирки,то остальным будет дело из-за запаха)
Даю справку• 29 октября 2024
Ответ дляКапитошечка
Чому без прання? Я колись працювала з жінкою, вона буда керівником економічного відділу п-ва. Вони купили квартиру, частково брали кредит. То влітку вона мала 1 костюмчик блуза з спідницею і 1 і брючний костюм. Носила через день. І в мене не виникало навіть в думках ніяких питань. А тут чомусь думають, що попрати можна тільки раз в неділю...Ну і якось не добре засуджувати людину.... Це я не про вас особисто.
Парасюха• 21 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Конечно, не потеете, не пахнете..
Парасюха• 21 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Так просто тут сукню два рази вдіти не можуть, в мене форма на роботі мені пофіг, прийшла переодяглась і працюю.
А, тоді взагалі немає проблеми, хоч в лижному комбєзє.
Парасюха• 21 ноября 2024
Ответ дляwoman Warrior
Вариантов несколько.
Фиговая работа, на которую приходят не работать, а хренью маяться, раз одежда -это событие.
Нормальная работа, но у автора нехватка внимание, отсюда игра воображения, что рассматривают одежду.
Нормальная работа, но одежда автора смешная или странная, или стиль такой, что хочешь не хочешь , а обернешься.Неподходящий времени, месту, фигуре, возрасту.
Но предполагаю, что скорее всего автору очень хочется внимания.
Или нормальная робота и к автору ще не привыкли и за нее у местных глаза цепляются.