Смайлик• 29 октября 2024

Постійно брудна голова - стомилась

Метелики на душі• 29 октября 2024
все те, кто моют голову реже, чем раз в 3 дня, а некоторые и раз в 2 дня, знайте, что как бы ваши волосы не выглядели, ваша бошка воняет!!!! про неделю - вообще аут.

Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Приходиться? А ви вважаєте, що потрібно мити голову ще рідше??? Звдц. Я кожного ранку мию.
И что? Я раз в 3 дня мою, к примеру.
Малая Налегке• 29 октября 2024
Попробуйте:
1.тонеры для кожи головы с кислотами
2. Раз в неделю пилинги
3. Сухой шампунь после мытья головы
4. ОК
Мій не такий• 29 октября 2024
Ответ дляСмайлик
який у вас?
Дуже давно купувала, його реально на довго вистачає. Не згадаю марку. Брала на мейкапі. Ось знайшла на розетці, мені здається в мене такий
Конфиденциальность• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
И что? Я раз в 3 дня мою, к примеру.
І що? Бомжі взагалі не миються, будемо на них рівнятись?
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляКукусики
Вкладати їх не треба особливо, вони прямі і довгі. Сушу десь 10-15 хвилин, то трохи задовбує)
О, бачу когось тригерить довге волосся, моя ж ти киця, заздрість вона ж така) Вистачило розуму тільки морду рукою прикрити.
У меня прямыея и довольно послушные, но без укладки все равно не тот вид, особенно в первые пару дней ’антенки’ выбиваются
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляМетелики на душі
Может у вас воняет, у других нет.
Метелики на душі• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Может у вас воняет, у других нет.
ну да, ну да
Трусиковед• 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
А на кого вы равняетесь?
Может, какие-то исследования покажете?
Обычно идиоты-трихологи рекомендуют мыть голову раз в 2-3 дня.
Реже, если структура волос позволяет, чаще, если есть заболевания кожи головы.
Почему вы решили, что каждый день - норма для всех людей?
Некоторые вынуждены это делать, чтобы не ходить с сальной башкой.

Сяду на шию, дорого!• 29 октября 2024
Так помийте її
Баба_Воля• 29 октября 2024
Ответ дляВідповів всім
через день - это круто. я вечером мою и к следующему обеду уже волосы у корней жирные. меньше суток чистая(
Мойте утром.
Відповів всім• 29 октября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Мойте утром.
но это не решает проблему жирности
Конфиденциальность• 29 октября 2024
Ответ дляТрусиковед
А на кого вы равняетесь?
Может, какие-то исследования покажете?
А митись вам теж нормально раз у 3-7 днів? То чим голова відрізняється від інших частин тіла?
Небалувана Галя• 29 октября 2024
Ответ дляМій не такий
А мені тверді не подобаються саме тим що поки цим бруском голову намилиш то все волосся посплутається та повидирається. В мене дуже тонке волосся і як би не намагалася обережно милити все одно мука виходить.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 29 октября 2024
Авторе, я тут вичитала, що більшість, коли миє голову, двічі шампунь намилюють і змивають. Думала що фігня, але вже 3 рази протестувала - додався ще один день чистої голови ) мию раз на 3 дні, то останнього разу мила в суботу, сьогодні вівторок - і волосся взагалі не жирне. Мала б в понеділок чи сьогодні мити, а буду завтра. Спробуйте )
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ну вот сделала фото, голову мыла в субботу. Ужас, правда?
автор Смайлик • 29 октября 2024
Ответ дляКукусики
на клоуна не вистачило грошей
автор Смайлик • 29 октября 2024
Ответ дляМетелики на душі
не видумуй
Баба_Воля• 29 октября 2024
Ответ дляВідповів всім
но это не решает проблему жирности
Решает на 2 дня, а не на 1.

Конфиденциальность• 29 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Так помийте її
Накінець то сама нормальна порада.
Бо як видно по відписавшимся, миття голови не є вирішенням проблеми брудного волосся.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
І я свої покажу, теж в суботу мила. Не свіжак, але й не ужас-ужас
автор Смайлик • 29 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
давно
Трусиковед• 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Я люблю мыться дважды в день, утром и вечером.
Просто мне это нравится.
Голову , к сожалению, не могу себе позволить мыть раз в 3 дня, вы невнимательны.
Чем отличается голова от письки и подмышек? Загляните хотя бы в школьные учебники.
Конфиденциальность• 29 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Коріння жирне. Виглядає огидно.
автор Смайлик • 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Коріння жирне. Виглядає огидно.
і воняє через екран?
автор Смайлик • 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Попробуйте:
1.тонеры для кожи головы с кислотами
2. Раз в неделю пилинги
3. Сухой шампунь после мытья головы
4. ОК
що таке ок
ИНЬэтовамниЯНЬ• 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Коріння жирне. Виглядає огидно.
Ну звісно ж 😂😂😂
Відповів всім• 29 октября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Решает на 2 дня, а не на 1.
не) на следующее утро ж снова мыть. единственное, ночью жирные волосы не бесят
ИНЬэтовамниЯНЬ• 29 октября 2024
Ответ дляСмайлик
і воняє через екран?
Вже мабуть блювати побігла 😂
Сяду на шию, дорого!• 29 октября 2024
Ответ дляСмайлик
що таке ок
Думаю оральні контрацептиви мались на увазі, бо вони регулюють такі речі в тому числі