Смайлик• 29 октября 2024

Постійно брудна голова - стомилась

автор Смайлик • 29 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Думаю оральні контрацептиви мались на увазі, бо вони регулюють такі речі в тому числі
классна порада, замість жирного волосся, жирна дупа

Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляСмайлик
що таке ок
Оральные контрацептивы
Они часто активность сальных желез уменьшают
автор Смайлик • 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Оральные контрацептивы
ОК - одноклассники
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляСмайлик
Где связь?
Конфиденциальность• 29 октября 2024
Ответ дляТрусиковед
Я люблю мыться дважды в день, утром и вечером.
Просто мне это нравится.
Голову , к сожалению, не могу себе позволить мыть раз в 3 дня, вы невнимательны.
Чем отличается голова от письки и подмышек? Загляните хотя бы в школьные учебники.
Де я порівнювала піськи і голови? Я пишу про усе тіло. Не ви питали, з чого я вирішила, що мити голову кожного дня є нормальним? З того ж, чому вважається нормальним мити усе тіло кожного дня.
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Нормальным мыть и тело и голову по потребности.
Это может быть каждый день, 5 раз в день, раз в неделю
забиякина• 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ви миєте голову РАЗ на тиждень???😳😳😳😳😳. Дійсно, а чого ж волосся виглядає жирним. Те саме, що митись раз на тиждень і дивуватись, а чому ж тіло смердить.
Раньше волосы мыли раз в неделю все, и сохраняли их длинными до старости.
Сяду на шию, дорого!• 29 октября 2024
Ответ дляСмайлик
Не всі набирають вагу від контрацептивів. Я приймала, вага не мінялась, але бонусом було відсутність прищів і не така жирна голова (не кожного дня мила а через день)
автор Смайлик • 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Где связь?
знайомі приймали - рознесло

автор Смайлик • 29 октября 2024
Ответ длязабиякина
раньше было лучше
Трусиковед• 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Вы же постоянно спрашиваете у тех, кто не моет голову каждый день: а тело нормально не мыть каждый день, чем оно отличается?
Есть места на теле, которые нужно мыть каждый день, где собираются капли мочи, например, где миллионы потовых желез.
Мыть тело (по крайней мере, некоторые части тела абсолютно точно) нужно каждый день, мыть голову - по необходимости и загрязнению.
Кому больше повезло, реже, кому меньше повезло, чаще.
Конфиденциальность• 29 октября 2024
Ответ длязабиякина
А ще раніше взагалі не мились, а користувались термоядерними парфумами, щоб приховати сморід тіла. Чого тільки не придумають грязнулі, аби не митись.
автор Смайлик • 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
у вас якийсь тригер
сільські автобуси зі смердюками?
Конфиденциальность• 29 октября 2024
Удалено администрацией...
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Если сухую кожу головы мыть каждый день, это может привести к появлению перхоти
Неужели так сложно понять, что у всех людей разный тип кожи головы и не у всех жирность на следующий день?
Конфиденциальность• 29 октября 2024
Ответ дляСмайлик
у вас якийсь тригер
сільські автобуси зі смердюками?
Помийте голову.
автор Смайлик • 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Помийте голову.
цирк загубив клоуна
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 октября 2024
Попробуйте сухой шампунь на второй день. Сутки с ним спокойно можно проходить и волосы пахнут.
Конфиденциальность• 29 октября 2024
Ответ дляСмайлик
цирк загубив клоуна
Ви створили тему, чому брудне волосся, а варіант мити голову щодня вас не влаштовує . Так, це дійсно цирк. Купіть собі перуку. І мити голову не потрібно, і виглядати будете хоч і кумедно, зато чистіше.

автор Смайлик • 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
купи собі клоуна і будеш тикати
СпайдерВумен• 29 октября 2024
Я змирилася з тим, що волосся жирніє і просто мию його щодня. Це не займає багато часу, бо спростила щоденний ритуал до мінімуму - помила, розчесала, посушила. Без укладки, навіть кондиціонером рідко користуюся (о ужас), надаю перевагу спреям доя полегшення розчісування, засобам для термозахисту (тобто догляду, який не потребуж змивання).
Жодні скраби, ополіскувачі, тверді шампуні не допомагають. Єдиний період, коли волосся переставало жирніти і мила 1 раз в 4 дні - перестаралася з гормональним лікуванням і надмірно знизила пролактин (він у мене зазвичай підвищений). Тому це таки гормональний фон.
Якщо в холодну пору починаю мити через день- з´являється лупа, схожа на себорею. Повертаюся до щоденного миття - лупа зникає.
Тому просто мию щодня, не страждаю з цього приводу і не порівнюю себе з іншими.
Для мене це те ж саме, що намагатися структуру волосся змінити.
ОноВамнадо• 29 октября 2024
Капець. Люди, давно існує лікар - трихолог. І він допомагає вирішити такі проблеми. Є ще дерматолог, який теж може допомогти. А самодіяльність це зовсім не панацея. Плюс, пересушуючи шкіру голови невідповідним шампунем, провокується надмірне виділення шкірного сала, і так по колу. В знайомої псоріаз дає дуже жирне волосся, в іншого дерматит. Люди лікуються і ситуації покращуються.
Силиконочка• 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
І колись мила голову раз на тиждень у неділю перед школою звичайним шампунем крапива і щось подібне. І навіть через тиждень волосся було чисте, без найменшого жиру. А потім з´явився пантін і реклама на нього ’проведи 14 днів з пантін і твоє волосся ...’ І після цього волосся стало дуже жирніти. Порушився р-н баланс. Чим більше миєш, тим швидше жирніє
Силиконочка• 29 октября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Ні, кожного дня якщо без хни бо сосульки. З хною голова не жирниться взагалі
А хну руденьку використовуєте чи без кольору?
Силиконочка• 29 октября 2024
Ответ дляСмайлик
знайомі приймали - рознесло
Я приймала і навпаки схудла
Мій не такий• 29 октября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
А мені тверді не подобаються саме тим що поки цим бруском голову намилиш то все волосся посплутається та повидирається. В мене дуже тонке волосся і як би не намагалася обережно милити все одно мука виходить.
Милити треба не голову)) а руки і цю піну наносити на волосся. Я навчилася проводити мокрим вспіненим бруском по коренях в один бік, так як розчесуємось.
Люблю порядок• 29 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Приходиться? А ви вважаєте, що потрібно мити голову ще рідше??? Звдц. Я кожного ранку мию.
А потом на холод с мокрой головой
Анонім Секретар• 29 октября 2024
Ответ дляСиликоночка
Не думаю, что дело в пантине, просто начали взрослеть.
Я из тех времен и жилищных условий, когда мылись каждый день, а купались полностью и мыли голову раз в неделю по воскресеньям. Лет с 11 у меня начала жирнеть голова. Так бесило и не понимала, почему у всех все ок, а у меня пакля вместо волос. Дело в типе кожи головы и, думаю, гормонах. А не в каком-то шампунем, которым когда-то помыли голову.

Автор, я тоже утром мою, к вечеру уже не свежие. Пробовала скрабы, твёрдое мыло, спреи специальные, по сути помогало, но в плане, что утром помыл, вечером ок, на сл день утром вроде ок, а к обеду уже печаль. То есть, мне оно до лампочки. В ковид пробовала экспериментировать, как тут говорят, что просто надо переучить голову и реже мыть, скажу что фигня это все, если просто вот так изначально. Я первый месяц мыла раз в неделю, разницы не было. Второй решила мыть раз в две недели. Первый раз помыла через две недели, голова на сл день опять грязная, я и забила. Ну вот так. Мою каждый день.
Если у вас не всю жизнь так, а вот последние годы, месяцы, то и правда проверьте гормоны. Что-то может где-то сбоит
Леді Душка• 29 октября 2024
Ответ дляСиликоночка
Мароканську, в магазинах не така. Я на ніч наношу, руда. Якщо на годину то небуде кольору
ЗдесяЯ• 30 октября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Де берете не в магазинах? Можна фото упаковки?