Веселуха Муха• Изменено 29 октября 2024
Які книги читати при депресії?
Власне це і є моє питання.
Настрій постійно знижений, а буває й зовсім сильна скорбота. Це не життя.
ПлюшкамиБалуюсь• 29 октября 2024
Якщо у вас депресія це хвороба, то вам не книжки потрібні, а гарний психіатр.
Веселуха Муха
• 29 октября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
что за работа у вас?
Це має значення? Яке?
Я така бойова• 29 октября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
что за работа у вас?
Та хороша робота. Є час тут сидіти і книги читати.
Веселуха Муха
• 29 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я не впевнена в цьому.
ПлюшкамиБалуюсь• 29 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Я не впевнена в цьому.
Ну так сходіть до лікаря, бо насправді депресія, це страшна і небезпечна хвороба, яку потрібно лікувати і не запускати.
ВундерКИНГ• 29 октября 2024
Я б почитала Невіла Годдарта, або Джона Кехо. У Кехо взагалі, з такою добротою і дуже надихаюче написано. Читати легко і якось наповнююче.
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я збираюсь пити антидепресанти. Якщо продадуть без рецепту.
Краще вже так, ніж самостійно АД
Дадосвидания• 29 октября 2024
Почитайте Квіти для Елджернона. Її буквально за кілька днів можна прочитати. Треба радити певно щось позитивне, але коли в мене апатія, то я чомусь відволікаю себе сумними книгами чи фільмами.
Веселуха Муха
• 29 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я живу в цьому стані все своє життя. Вона небезпечна лише тим, що людина не живе, а доживає протягом всього свого життя.
Фрекен бок• 29 октября 2024
попробуйте читать что-то увлекательное, чтобы погрузиться в книгу и отвлечься от реальности. мне помогает фентези, мистика, детективы. Кинг очень хорошо пишет)
ПлюшкамиБалуюсь• 29 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
І навіщо ви мучаєтесь, якщо вже давно в цивілізованому світі використовують медикаментозне та психіатричне лікування таких хвороб.
ВундерКИНГ• 29 октября 2024
А взагалі, помітила по собі, якщо якісь дефіцити - то і настрій і гормональний фон страждає. Все так повʼязано. Гарний комплекс вітамінів В, якісний магній, і життя стає значно краще за кілька днів.
Все знаю від і до• 29 октября 2024
І є ще кпт серія книг: сам собі психотерапевт, там є книжечка про депресію.
Ще є книга Стамчишина ’стіни в моїй голові’
Веселуха Муха
• 29 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
Помітила, що цікава книга або підкаст відволікає увагу від тяжкого стану. Коли закінчується читання або перегляд - і я знову у своїй звичній реальності.
ЧупакабраЗеБест• 29 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
ога, тоьлко успешность этого лечения 11-16 процентов.
ПлюшкамиБалуюсь• 29 октября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Звідки у вас така статистика, ви лікар?
ЧупакабраЗеБест• 29 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Звідки у вас така статистика, ви лікар?
чтобы ознакомиться со статистикой не надо быть врачем, надо просто уметь читать.
ваш коммент из категории ’откуда вы знаете что сердце разделено на четыре камеры , вы что варч?’
Кашка-маняшка• 29 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Це має значення? Яке?
прямое)пошевелите мозгами
ПлюшкамиБалуюсь• 29 октября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Скиньте, будь ласка, ссилку на дослідження, а то не знаходжу такої інформації.
Розбещена цяточка• 29 октября 2024
Ответ дляНамакушка
Автор, я читала курпатова: скажи дисперсії ні. Мені допомогла
Забавно Т9 назву виправив )
Фрекен бок• 29 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
поэтому лучше читать не отдельную книгу, а цикл. взять вот Сагу о Копье, к примеру, там дофигища всего, еще и разных авторов. дочитали, ищите экранизации, мюзиклы, игры и т.д., чтобы было полное погружение и надолго) когда совсем уже нечего взять, переходите к другому циклу)
ЧупакабраЗеБест• 29 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
а с чего вы взяли что я ее где у себя храню или имею желание выискивать?