ХуАнита• 29 октября 2024
А чому картопля така дорога?
Дійсно, а чому?
Сьогодні батькам город виорали 1800грн. 15 сотих, перегній 4000 грн, весною теж майже 5000 грн. витратили і це без їхньої праці. Вони не продають але дійсно чому ж ті овочі в таку ціну) Картопля, капуста, морква і буряк. А так все своє, "безкоштовно")
ХуАнита
• 29 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Вони не продають , а самі зїдають з 15 соток? Це ж дофіга картоплі. Чи ще худобу годують? На 11 тис можно було б закупити городини на півроку і не працювати. Морква, буряк, цибуля, картопля по кілька мішків
Є діти, внуки. На 15 сотих всі овочі ростуть, салати, зелень, квасоля і так далі. Їм немає потреби продавати
...аяприкольная• 29 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
В этом году урожай картошки лучше чем в том году, но цена почему то выше .
Де? В нас в тому році картоплі в 3 рази більше було.
Не зацілована• 29 октября 2024
вот таких пояснений можно много найти. Холодная весна, жаркое лето
но хранить то можно научиться уже и отправлять в продажу не как корм для скота? уже не Соз, на ктр. грешили, что овощебазы все гноили, а их заведующие становились первыми миллионерами после распада союза.автоматически.
Реально, я хочу купить то, что смогу нормально помыть и отварить, не выбрасывая более половину купленного.
Вишиванка• 29 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
У нас в точку картошки очень много. Хотя брали хороший сорт
Мы покупаем, не садим сами. В прошлом году была очень хорошая, а в этом ещё ни разу не попалось купить, чтобы не было много порченой. Ещё и гораздо дороже сейчас.
ХуАнита
• 29 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
То про що ваша тема? Про дороге хобі?
Для тих хто пише, що картопля в цьому році дорого
Сон і дрімота• 29 октября 2024
Ответ для...аяприкольная
Николаевская область, Николаевский район
Плету интриги• 29 октября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
картошка еще худо бедно вырастет в любом случае - а остальные овощи не факт
От в цьому році і є ’худо-бєдно’, нажаль, за все життя не пам´ятаю такого неврожаю. Біля всього потрібен труд і він досить невдячний може бути, бо не все в руках людини.
ДинамоКит• 29 октября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Дорого, в прошлом году по 8 была.
то скумбрія по 8
Чупокабра• 29 октября 2024
Ответ дляХуАнита
Так від того , що ми будем розуміти причини подорожчання, грошей в кишені більше не стане. Держава вважає, що пенсії і зарплати піднімати не треба, а три тисячі гривень прожиткового мінімуму повинно вистачати і на їжу, і на комунальні. А в тому мінімумі картопля по 6 гривень закладена.
Таракашечка• 29 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Орали 400 грн, перегній прицеп 750. У вас фантастичні ціни. Для чого перегній вносити двічі?
Прицеп на одну грядку? Судячи з кількості гною, то у вас там соток пʼять того городу.
Кайдашева дочка• 29 октября 2024
Ответ дляЧупокабра
В тому мінімумі не тільки картопля по 6 грн закладена,а мабуть все в 4 рази дешевше.
Кайдашева дочка• 29 октября 2024
Нафіга люди ту картоплю вирощують в малих господарствах?В мене теж купа земли була.Як тільки купили хату.Я все засуджувала і багато.Але потім я зрозуміла що я краще посаджу малину .І буду мати з цього 150 грн/кл все літо.І за ці гроші куплю що мені треба.А ще вирощуючи смородина,черешню та абрикоси.І нашо мені та картопля?На молодую саджу 4 ряда .1 ряд буряки,2 моркви ,цибулі ,та пару огірків.На огірках в цьому році можна було гарно заробити.Но вони в мене чомусь погано ростуть:(.
ХуАнита
• 29 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Батькам немає потреби продавати. Вони вирощують для сім´ї і в задоволення своє.
Овочі ростуть добре, а малину ми любимо лісову.
Невже люди перестали робити щось для себе, не з метою заробітку
Сусідка зверху• 29 октября 2024
Ответ дляХуАнита
За 400 гривень скільки соток? Вам прицеп, нам 5. Де про двічі?
Хера се вы едите 😳
Повелитель бітка• 29 октября 2024
Ответ дляХуАнита
Ну то скидайтеся на оранку і добрива, буде не так дорого на всіх.
Діти не в змозі купляти собі городину?
Батьки роблять себе важливими і потрібними в такий спосіб. Всій родині підходить ? Але це не має жодного відношення до ринкової вартості картоплі. Можно і на 20 тис перегною на добрив туди вгатити. Це не означає, що треба. І що це буде реальна вартість врожаю. У холдингів це все оптимально прораховано. Тому дешевше.
Діти не в змозі купляти собі городину?
ХуАнита
• 29 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Діти не в змозі купляти собі городину?
Ви неуважно прочитали? Я не писала, що нам дорого. Я писала для людей яким
’ дорого ’.
Ми навіть людей для деяких робіт наймаєм але це я вже не рахувала до вартості
’ дорого ’.
Повелитель бітка• 29 октября 2024
Ответ дляНе зацілована
Можно.
В атб грязная картошка по 25, мытая по 42. Как и морковь , и буряк.
ХуАнита
• 29 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Діти не в змозі купляти собі городину?
І де та картопля від холдингу по 8 грн?
Повелитель бітка• 29 октября 2024
Ответ дляХуАнита
’ дорого ’.
Холдинги не витрачають стільки, скільки ви. У них дешевше.
ХуАнита
• 29 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
То купуйте холдингів, хто вам заважає. Дешевше по 10 чи 5
ХуАнита
• 29 октября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Если картошка для вас дорого - питайтесь мясом!😁
Мені не дорого.
Повелитель бітка• 29 октября 2024
Ответ дляХуАнита
Купуєм. Не скаржимось.
А вам не обов´язково писати про ваші городні хобі. Вам не дорого - ок.
Можно і свій мотоблок купити. Хай онуки вчаться.
ХуАнита
• 29 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Купуєм. Не скаржимось.
Так вам не обов´язково читати про мої городні хоббі.
Своїм онукам купіть моноблок.
ШобВам_КакНам• 29 октября 2024
У нас всего четыре сотки картошки было посажено в селе, и это на всю зиму, погреб забит, мелкую отдали соседям кормить животных
Вообще нет проблемы
Повелитель бітка• 29 октября 2024
Ответ дляХуАнита
Своїм онукам купіть моноблок.
Я краще навчу їх заробляти головою. Щоб без проблем купити картоплю.
ХуАнита
• 29 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
на картоплю, любий дурень заробить.
А щоб виростити якісну, треба буди людиною розумною
Не зацілована• 29 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Можно.
от 28,89 грн.
у нас за такую цену только и она реально очень страшная, мелкая и гниловатая, больная с чернотой и гнилью внутри. Там не отмоешь, чтобы со шкуркой ее запечь и съесть.
Если что, Киев. АТБ после хорошего ремонта с двумя этажами )