ХуАнита• 29 октября 2024

А чому картопля така дорога?

Дійсно, а чому?
Сьогодні батькам город виорали 1800грн. 15 сотих, перегній 4000 грн, весною теж майже 5000 грн. витратили і це без їхньої праці. Вони не продають але дійсно чому ж ті овочі в таку ціну) Картопля, капуста, морква і буряк. А так все своє, "безкоштовно")
автор ХуАнита • 29 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Мінеральні будуть на багато дешевше. На п´ять тисяч ми картоплю можемо купувати декілька років
Економічної вигоди ніякої.
Та й здоров´я не вічне.
Тут не про вигоду мова. Якраз з мінеральними добривами можна купити без проблем.
Не зацілована• 29 октября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Дорого, в прошлом году по 8 была.
но этой весной уже предупреждали, что с картошкой будет проблема и она вырастет в цене бешено.
правда закупочная ж отличается в несколько раз, как и сберегать так и не научились, потому что то, что вижу 5 магазинах сетевых часто страшно и покупать за 29-30.
Лукава_Кiшка• 29 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
В этом году урожай картошки лучше чем в том году, но цена почему то выше .
В цьому році її не змогли зібрати через засуху. Гарний врожай залишився у полі.
Сон і дрімота• 29 октября 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
В этом году урожай у нас большой. Не знает что делать с картошкой. Уже варим курят ее
Natalia505• 29 октября 2024
Ответ дляТреба підробіток
Понятно.
Меня больше огурцы поразили по цене.
Семья маленькая, мне той картошки хватит надолго. Понимаю, что ситуации у всех разные
Огірки згоріли ті, що на городах росли. В мене росли в садку, в затінку, всім раджу садити в різних місцях, ще якось трималися.
Natalia505• 29 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Ви в які області?
Сон і дрімота• 29 октября 2024
Ответ дляНе зацілована
В августе на опте была 18, в 10 числах сентября 22, а сейчас 30. Инстересно что поменялось за это время
Чупокабра• 29 октября 2024
Ответ дляТреба підробіток
З0 грн кг картошки.
Сорта, какие хочешь.
Дорого или нет? Я не особо разбираюсь.
Учитывая, что зарплаты три года не увеличиваются, а цена картошки выросла в пять раз, дорого или нет?
автор ХуАнита • 29 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
В нас теж великий
Natalia505• 29 октября 2024
Ответ дляХуАнита
А про що? Ви її не продаєте, який сенс її вирощувати за такі гроші? В нас знайомий у вересні продавав по 10 грн, бери не хочу. Тільки як викопав. Навіщо в неї стільки вкладати? Який в цьому сенс?
Лукава_Кiшка• 29 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Продавайте по 8 грн. )
автор ХуАнита • 29 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Ну тато вирощує різні сорти, постійно оновлює. Вся обробка в ручну без гербіцидів ( чи як воно там) , без міндобрив.
Сон і дрімота• 29 октября 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Продавайте по 8 грн. )
А потом зерно покупать будем Меньше расхода зерна сейчас
Natalia505• 29 октября 2024
Я взагалі мрію про високі рядки. Якщо здоров´я вистачить. На наступний рік п´ять рядочків не більше. Я вже за життя награлась. Мені більше помідори подобаються з кавунами, вирощувати.
Не зацілована• 29 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
доедали прошлогоднюю?
а сейчас неурожай, не все территории были засажены картошкой, что там еще не помню )
я читала аналитику именно весной, что будет осенью проблема с картошкой большая.
но реально интересно, что за сморщенную мелочь я вижу в АТБ, Форе, Ашане, Кишени, Велмарте и Новусе, Варусе по 30+-, но по 45-50 поприличнее картошка в сеточках - то, что в ходьбе от моего дома.

Но еще схожу ради интереса в Сильпо )
я просто люблю или большую или среднюю с красивой шкуркой, чтобы вымыть и запечь, сварить в кожуре, а не так чтоб в суп )
так что махонькая и сморщенная, страшная мелочь мне не внушает доверия, часто она внутри с болячками (((
Радикальная• 29 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
В три рази гірший урожай в цьому році
Радикальная• 29 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Орали 400 грн, перегній прицеп 750. У вас фантастичні ціни. Для чого перегній вносити двічі?
Де це такі ціни? Перегній 4 тисячі і у нас
Смурфик• 29 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Люди вирощують картоплюще й заради тварин. У батьків є курочки та поросятко, от і вирощують картоплю, гарбузи, кормові буряки для господарства. Живуть на півдні Чернгівщини, то картоплі неурожай. Мало через жарке та сухе літо, а тепер ще й гнити почала.
Natalia505• 29 октября 2024
Ответ дляХуАнита
Для такої роботи потрібен трактор. Сусід, той що з трактором взагалі вручну нічого не робить. Двічі вгортає за сезон. Саджає, копає трактор. Корова своя, відповідно перегній також. У вашому випадку картопля це дуууже дороге хоббі.
Сон і дрімота• 29 октября 2024
Ответ дляНе зацілована
доедали прошлогоднюю?

Но еще схожу ради интереса в Сильпо )
Велмарте картошка была по 26, одна в одну красивая, при этом на опте картошка 30. Я не думаю, что прошлогоднюю картошку в конце августа на опте можно найти.
Повелитель бітка• 29 октября 2024
Ответ дляХуАнита
Тоді як можна порівнювати? В батьків без нього взагалі не буде урожаю.
Вони не продають , а самі зїдають з 15 соток? Це ж дофіга картоплі. Чи ще худобу годують? На 11 тис можно було б закупити городини на півроку і не працювати. Морква, буряк, цибуля, картопля по кілька мішків
Natalia505• 29 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Сто відсотків
Сон і дрімота• 29 октября 2024
Ответ дляСмурфик
В этом году 30 % гнилой, капали в конце августа .
Не зацілована• 29 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Пишите, какой Велмарт, может я завтра буду в том районе )
КинДза• 29 октября 2024
Ответ дляХуАнита
За 400 гривень скільки соток? Вам прицеп, нам 5. Де про двічі?
слой метровий планується?? чи у вас гектар городу? і в батьків вистачає здоров’я пахать,аки коні??
Повелитель бітка• 29 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Це якщо у вас високі ґрунтові води. На півдні України , де посуха, навпаки, треба заглиблені траншейні грядки. У високі прийдеться воду заливати щодня навіть з мульчуванням. Високі не всім підходять. Хоча візуально гарно.
Вишиванка• 29 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Толку что её много, очень много плохой внутри, внешне вроде ничего, а разрезаешь, а там жуть. Больше половины отходов. И лежать зиму такая вряд ли будет, погниет до весны.
автор ХуАнита • 29 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Для нас це не дуже дорого, написала для, тих кому купити ’ дорого’.
На 15 соток ніхто трактор не купує.
А робити комусь тато ясно що не збирається, він вирощує для сім´ї і йому це подобається.
Сон і дрімота• 29 октября 2024
Ответ дляВишиванка
У нас в точку картошки очень много. Хотя брали хороший сорт
Повелитель бітка• 29 октября 2024
Ответ дляХуАнита
На 15 соток ніхто трактор не купує.
То про що ваша тема? Про дороге хобі?