Я инженер, меряю от 1• 29 октября 2024
Хочу сменить порошок. Чем стираете и довольны цене и качеству?
Губи до вух• 29 октября 2024
Ответ дляДую на вітер
Якість з 1-2 циклів прання не завжди можна оцінити. На приклад в АТБ є Grunwald відносно дешевий і відстірує наче добре, але речі колір втрачають зі швидкістю світу
А хто експериментує 4 прання? Зазвичай мінімум упаковку використовують.
У мене два засоби - Амвей для білого, брудного і капсули, про які писала, для кольорового або не сильно брудного.
Користуюсь ними більше року, з кольором і виглядом все ок. Але дуже брудне не відпирають.
Все шукаю альтернативу Амвею, але не знаходжу поки . Домол сильно не пройшов по моїм критеріям
Я инженер, меряю от 1
• 29 октября 2024
Ответ дляДонька подруги
Ну вы даёте.
Как можно посоветовать не зная запроса.
Для кого то важна экологичность, для кого то цена.
У меня Фрош годами.
Как можно посоветовать не зная запроса.
У меня Фрош годами.
Важно соотношение цены и качества.
Естественно, что хочется не дорогое)
Fahrenheit 451• 29 октября 2024
Ответ дляБасноплетка
Домол рідкий. Поки жоден з порошків не перевершив його по якості- ціні
В составе фосфонаты, энзимы, оптический отбеливатель, отдушки (бензил салицилат, цитронелол, гераниол. Простите, мне не очень. Оптические отбеливатели вредны.
Стетоскопуло• 29 октября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Персил порошок для цветного. И Ваниш розовый просто лью. Детские носки даже не застирываю.
Ваніш додаєте до порошку?
Пекельнi Борошна• 29 октября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Ваніш додаєте до порошку?
Да, прям в отсек с порошком наливаю
Стетоскопуло• 29 октября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Да, прям в отсек с порошком наливаю
Дякую, спробую