Оце фіфа• 30 октября 2024
Машинка з сушкою?
буду купувати пральну машину.
чи варто брати з сушкою 2в1?
іноді дратує що сохне довго все взимку))
дитина маленька, прання щодня.
з іншого боку, бюджет обмежений, буду брати тисяч за 18-20, з сушкою це найдешевші.
чи краще без, але кращу машинку за цю ж суму?
чи варто брати з сушкою 2в1?
дитина маленька, прання щодня.
Закуйовджена життям• 30 октября 2024
хорошо сушить мало вещей - тогда смысл есть
с другой стороны пару вещей и на батарее высохнет
Русланка з гілки• 30 октября 2024
придбали на вихідних як раз. Індезит що за 19 тис. Отже: постіль за 1,5 години, суха! трикотаж також! я ще розбираюсь, але вже задоволена
Бензопирен• 30 октября 2024
Если б у меня не было места для отдельной сушки, то я б брала только стиралку с сушкой 2в1.
Оце фіфа
• 30 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
і я таку ж дивилась
Доросла дівчинка• 30 октября 2024
В мене така пралка. Вона не підходить для сушки одягу - деякі речі сідають, бо сушить вона гарячим повітрям. Підходить лиш для сушки постільної білизни, полотенець. Полотенця махрові такі м’якусінькі стають, як пух)))) Сушка в таких пралках не такого принципу роботи, як автономна.
Котомафия• 30 октября 2024
Ответ дляДоросла дівчинка
Є оізні режими сушіння
заварний look• 30 октября 2024
Я для себе давно аизначилась, що наступна машинка з сушкою. Кожного року восени та навесні коли немає опалення я нервуюсь, що джинси по 3 дні сохнуть.
Доросла дівчинка• 30 октября 2024
Ответ дляКотомафия
Є оізні режими сушіння
Ну тоді, або я не розібралася, або в мене лиш один режим сушіння. Хоча брали її за 28 тис
Закуйовджена життям• 30 октября 2024
Ответ длязаварний look
после покупки будете нервничать сколько э\э оно сжирает за цикл стирка-сушка
заварний look• 30 октября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Минулого року нам опалення дали 15 листопада. Десь місяць білизна погано сохла. І це ще в нас сонячна сторона і високий поверх. А на нижніх поверхах з вікнами на північ взагалі ситуація швах
заварний look• 30 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Розкажіть, будь ласка, які там є режими. Чи є короткі програми на 30 хв, на годину, півтори? Маю на увазі цикли прання
заварний look• 30 октября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Та пофіг. В нас і так по 600 кВт буває
Закуйовджена життям• 30 октября 2024
Ответ длязаварний look
Та пофіг. В нас і так по 600 кВт буває
ого
заварний look• 30 октября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
ого
Електрична плита (індукція), посудомийка, праска, пралка, електрочайник, фен, і головне 2 бойлери. Влітку бойлери менше витрачають, так кондиціонер вмикаємо. Я намагаюсь не думати про цифри, кажу чоловіку щоб мочки платив і не дратував мене
ПультОт_БМВ• 30 октября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Я лучше заплачу за э/э и буду с сухими вещами
Закуйовджена життям• 30 октября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
то у вас 9 часов не сушило
Проработник• 30 октября 2024
В мене самсунг два в одному. Сушить дуже погано, особливо трикотаж, речі дуже сідають. Але це все одно краще ніж нічого, бо іноді треба щось швидко висушити. Я згодом купила окрему сушилку і це небо і земля.
ПультОт_БМВ• 30 октября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
то у вас 9 часов не сушило
Да, 9 часов не сушило. Но я сушу в сушке только постельное и полотенца. У меня 4 человека семья. Джинсы сушу намного реже. И в целом вещи сушу в самой сушке не часто. Но для постельного и полотенец да и любых габаритных вещей это бест оф зе бест!
Котомафия• 30 октября 2024
Ответ дляДоросла дівчинка
Подивіться в характеристиках. Режими сушіння, їх як мінімум 4 є.
Мона_Лиса• 30 октября 2024
Ответ длялюблю_тортики
і я таку ж дивилась
подивіться характеристики , чи вам підійде. Наскільки знаю 2в1 бере для сушки білизни багато води. Почитайте відгуки.
Русланка з гілки• 30 октября 2024
Ответ длялюблю_тортики
і я таку ж дивилась
за таку ціну мені сподоблась.
Закуйовджена життям• 30 октября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
сколько полотенец сушите за раз? больших
Ms. Доброта• 30 октября 2024
Это полная фигня! Не идет ни в какое вообще сравнение с отдельной сушильной машиной!!!! Ищите место, способы поставить нормальную сушилку.
ПультОт_БМВ• 30 октября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
У меня большая сушка. Все что влезло в барабан стиралки, все летит в сушку и сушится за 2 часа. Но у меня сушке лет 15 уже.
Закуйовджена життям• 30 октября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
спасибо
Котомафия• 30 октября 2024
Мені підходить з сушкою бо я перу вночі часто. Зранку дістаю сухе. Вставати перекладати в сушку таке собі рішення)))
Сиджу тихенько• 30 октября 2024
Я квартиру орендую. Тут стоїть Канді 2 в 1. От таке я б собі до дому не купила б.. вона пів року попрацювала з сушкою і почала глючити. Я кілька пазів майстрів викликала. Сказали що це вже не ремонтується. Бо там у неї шось забилось, але почистити не можна бо воно нерозбирне. Тільки різати. А шо то вже за пралка буде після різання-паяння…. Так і користуюсь тепер.. чисто як пралкою..
Сиджу тихенько• 30 октября 2024
Ответ дляКотомафия
А воно на одній програмі? Бо у мене треба було перемикати. Закінчилась програма Прання - перемкни на Сушіння. Бо сама вона сушити не почне )
Оце фіфа
• 30 октября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
таку теж бачила
мені і звичайну індезіт пропонували різати і паяти, там якась хрестовина зломалась
теж подумала що це брєдятіна
чи безпечно потім користуватися такою технікою хз...
теж подумала що це брєдятіна