Чумацький Шлях• 29 октября 2024

Может глупый вопрос, но как перевести шкаф?

В общем нашла бу пенал для кухни. В моем районе. Цена устраивает. Но размер в высоту 2,33 м. В машину не влезет. Как бы такой перевезти к себе домой. Это бус надо заказывать или как? Сколько такое может стоить?
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Можна , и лежа, и разобрать. Это я знаю. Просто когда много мебели то понятно, берешь грузовик и все. А тут один шкафчик, а за перевозку придется платить много... Вот и задумалась может можно как-то по дешевле найти.
Маршруткою подетально буде саме дешевше
Мамина квіточка• 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Всі шафи мають андресоль...хіба що ї робили під замовлення
Вы в СССР застряли? Какие антресоли?
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Нету
То купіть
автор Чумацький Шлях • 29 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Дешевле купить новый с доставкой
Не будет
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Вы в СССР застряли? Какие антресоли?
Звичайні....для таких як ви андресолі маскують, але вони є...бо ніхто не подащить шафу 2,50 на пятий повер...аяк і затащить не взведе
автор Чумацький Шлях • 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Немає ніякої антресолі, це кухонний пенал. Деталь розміром 2,33 не розбирається. Розбиралася б і питань не було.
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Ну то розбирайте в дрова...дві дошки 2,30 в любе відро засуните
автор Чумацький Шлях • 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Як? Багажник не закривається 1,70 влізе а далі що? Я ж і питаю , як би дешевше перевезти.
мистерЛяпсус• 29 октября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
багажник не закрываете, то что выпирает обвязываете тряпкой красного цвета и везете домой на своем авто если по ширине влазит
автор Чумацький Шлях • 29 октября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А как закрепить чтобы не выпало?
мистерЛяпсус• 29 октября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А как закрепить чтобы не выпало?
сложить сидения и привязать к ним.
ПДД позволяют это если красной тряпкой конец обвязать
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Ну незакривайте багажник...що терчить до 90см не важається негабаритом
Мамина квіточка• 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
В мене є шафи. І минулого року ми їх перевозили, а потім разом з чоловіком їх збирали. Нема там ніяких атресолів, то у вас совдепівські якісь маюуть
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
А я ті шафи/кухні 20 років роблю...і з акрилу, і єгера і....тому не мені вам розкарувати чи бувають андресолі в сучасних шафах
Мамина квіточка• 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну звісно,я ж не знаю, що я збирала. У дітей стелаж з Ікея 220 теж суцільне полотно. Не знаю, що за кустарщину ви там робите, що навіть уявлення не маєте про сучасні меблі
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Ану фабричу шафу під стелю без андресолі покажіть!!!
220 то курдуплик, том при бажанні нелогічно андресол робити
автор Чумацький Шлях • 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А чим закріпити щоб не випали?
автор Чумацький Шлях • 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Слова андресоль не існує, а ви їх робите
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А чим закріпити щоб не випали?
Вам вже писали...ремнями/шнурками до сідушки...як з нуля до сотні за три секунду небудите розганятися то шафа невипаде
автор Чумацький Шлях • 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Писали просто прив´язати, а чим ні. Я ніколи нічого так не перевозила тому і запитую
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
https://uk.wikipedia.org/wiki/Антресоль_(%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%BB%D1%96)
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А що так багото у вас варіантів чим привязати
Ви явно не будите спецально для того купляти стяжки чи шнури...а будите вязати чим маєте...хоч простинями
автор Чумацький Шлях • 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А ви пишете анДресоль такого немає...
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А ви пишете анДресоль такого немає...

Вооопшє пібірібану
Як говорю так і пишу
Мамина квіточка• 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А самі прочитали те на що посилаєтеся?🤣
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
А самі прочитали те на що посилаєтеся?🤣
Я не чітатіль я пісатіль