МеняАЖтрусит• 29 октября 2024
Пособия отменяют?? Правда или может быть
Кто в Германии ,пособия отменят или все таки это вряд ли ? Что слышно
Результат:
вже голосів:
38 (33.63%)
Не отменят
33 (29.2%)
Иди работать
29 (25.66%)
Не знаю
10 (8.85%)
Конечно отменят
3 (2.65%)
Это итак минимум
Всім шампаньського• 29 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Не нужно говорить за всех от себя.Если вы не собираетесь оставаться, то другие планируют,а некоторым некуда возвращаться и они учатся, чтобы иметь хорошую работу и оплату.
Ну мої сусіди з Вугледару збирають гроші, щоб купити квартиру в Україні після війни. Так що і вам не треба казати за всіх, кому немає куди повертатися, що вони вчаться щоб мати роботу.
Бжоли-бандерівці• 30 октября 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Не нужно мне приписывать про желание остаться ся или возвращение людей,я писала про уровень языка, а вот вы ответили , что людям это не нужно, потому что хотят возвращаться. Ключевое ’ после войны’, а когда эта война закончится ?Я живу в реалиях,здесь и сейчас,как и многие , поэтому усиленно учу язык , подтверждаю диплом.
Кіна не буде• 30 октября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ой,а я думала він , як всі нормальні німці, тільки вотсапом користується. Аааа, то він напевно, завантажив, щоб з українськими біженками переписуватися, точно, так і є)
Ну а как же, он об украинских беженках только и думает, все для них
Всім шампаньського• 30 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Звичайно, вчіть, підтверджуйте, є можливість. Я хочу тільки додому, до чоловіка, котів, батьків. Німецьку мову вивчила А2, більше не можу, не лізе.
Ядвига Юсьлегко• 30 октября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
На рахунок цукерка на паличці, ви від війни втікали, чи просто змінили місце проживання і хочеться добре жити? Якщо така сума, значить вона чимось обумовлена, підраховано, що прожити можна.
Прожити=вижити звісно можна. Але яка якість такого життя?
Я зараз не жаліюсь на малу суму допомоги. Я дивуюсь, як заради таких коштів люди сидять роками на допомозі, спеціально завалюють екзамени, щоб їх не відправляли на роботу. 😧
Ядвига Юсьлегко• 30 октября 2024
Ответ дляКрошка Енот
Да конечно. Скорее продукты просто плюс, может молоко также и ещё что то по мелочи. Мясо рыба дорого.
А как вы насчитали больше двух тысяч? Если пара, то 506 на взрослого, на ребенка 390. Минус интернет, телефоны, проезд, свет. Там как раз притык.
+ до цього ще в деяких кауціон щомісячно.
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не відміняють, а будуть скорочувати. На дорослого, якщо не помиляюсь, буде близько 400 євро. Тому дійсно, треба йти працювати. Нас четверо, двоє дітей і я з чоловіком. Лише почали відвідувати мовні курси. Коштів вистачає впритик, а в цьому місяці вже декілька днів, як на карті нуль, а виплати 31 числа. Тому однозначно після А1 працювати. Це і так копійки, а після скорочення взагалі не зрозуміло, як виживати на них. Не розумію, як деякі роками живуть на ці копійки і на роботу не йдуть. То, певно, ті, хто солодше цукерки на паличці нічого не бачили в житті.
А ким ви будете працювати з А1?
А ви порахували суму, яка залишиться у вас після сплати податків і страхування?
Вигідніше ще потерпіти і довчити хоча б до B1.
І взагалі, якщо у вас двоє дорослих і двоє дітей, вам оплачують квартиру, плюс дітям оплачують екскурсії, книжки в школі і обіди.
А ви уявіть, що ви пішли на мінімалку і в кінці за це все оплатили самі і у вас залишилось те саме що і на соціалі.
Роками на соціалі-жах і стид.
Але якщо вам зараз дають можливість вчити мову, то вчіть. Бо як тільки ви злізете з соціалу, то ніхто вам не буде пізніше оплачувати курси, якщо ви надумаєте. Використайте цей час з користю.
Роками на соціалі-жах і стид.