Меряю от 0• 29 октября 2024
IELTS сложно сдавать?
Что самое сложное?
Люблю джаз• 29 октября 2024
Дитина ось склала academic. На диво, читання та лісенінг, каже, що їй часу вистачило нормально. З описом графіків так собі,. На спікінгу не так складно, як лиш виповнилося 16, каже, банально кругозір так собі, щоб довго про архітектуру говорити. Середній 7.0 з першого разу, перед тим ніч в автобусі до Польщі. Може, якби не оце все, було б краще.
Люблю джаз• 29 октября 2024
Загалом, боялася читання (бо знайомі його на 6 складали), а найгірше таки написала (на 6, воно й потягло бал), хоча вдома писала краще. Втома, затупила, побоялася писати багато, щоб не наробити помилок... Ну, і таки наші школи не вчать нормально аналізувати оці всі графіки, діаграми так, щоб аналітично їх описувати, а це теж впливає на оцінку
Меряю от 0
• 29 октября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
А что за графики?
Люблю джаз• 29 октября 2024
Ответ дляМеряю от 0
А что за графики?
Тут як пощастить - лінійні, стовпчикові, діаграми... Карта може попастися для опису. На то й academic., щоб уміти таке розуміти, бачити тенденції та описувати
Сонячний день• 29 октября 2024
Самое сложное разговор. Очень много тем на которые ты и на родном языке фиг что расскажешь, а в 16 лет тем более. Здесь баллы реально зависят от темы, которая попадётся. Еще есть много нюансов, которые нельзя затрагивать: политика, война и т.д. Это тоже сложно. Помню пару тем прорабатывали и когда не знаешь что сказать, то заходим издалека и … и все, большую часть моего разговора на вольную тему нельзя использовать. Это я с сыном готовилась… слушала его как собака и кивала 😂
8 баллов, если правильно помню.
Люблю джаз• 29 октября 2024
Ответ дляKoryzaliya
Розкажіть,коли результати приходять і коли треба реєструватися
Реєструєтеся, коли готові, на зручну дату. Комп´ютерний варіант обіцяють результати за 1-5 днів. Реально донька отримала менш ніж за добу після тесту, її знайомі так само, складали всі в різних центрах, навіть країнах
Koryzaliya• 29 октября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Дякую
Можу брикнути• 31 октября 2024
Можуть в письмі попастить і не графіки, моїй малій попалось порівняти три різних інтер´єра квартири - що куди перенесли, змінили.
А готувалась до графіків дуже сильно
Але ж як не крути то менше всього отримала за спікінг. Це саме їй складне було.
А готувалась до графіків дуже сильно
Можу брикнути• 31 октября 2024
До речі комп´ютерний варіант зручніше, менше часу йде - не треба писати нічого.