З понеділка на дієті• 30 октября 2024
Прикраси з цією підвіскою зараз модні?
Від якого бренда вони походять?
Результат:
вже голосів:
24 (48%)
Модні
18 (36%)
Немодні
8 (16%)
Не знаю/вперше чую
З понеділка на дієті
• 30 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
😂😂😂нет
Модный оригинал
Но денег на нег у 99,99 нет
Модный оригинал
Но денег на нег у 99,99 нет
Ну якщо у 99,99, то не страшно)
Там, где все горбаты, стройность становится уродством. Оноре де Бальзак (с)
З понеділка на дієті
• 30 октября 2024
Ответ длянеДоЖиру
Ван клиф. Давно уже были модные, так что не в новинку точно
Дякую вам за відповідь🙂
З понеділка на дієті
• 30 октября 2024
Ответ дляЯ не тону
Ван кліф, і досі носять люди але оригінали
Ну я буду перша, хто не оригінал😊
З понеділка на дієті
• 30 октября 2024
Ответ длячерная мамба
Так много подделок на данный бренд
Це щоб я мала із чого вибрати😆
З понеділка на дієті
• 30 октября 2024
Ответ дляКатастрофа
Одна я не розумію в чому краса цих підвісок???
Я вже почала вивчати історію, бо спочатку мені просто сподобалася форма.
Знайшла інформацію на одному сайті.
Если в мире существует бижутерия, способная приносить удачу, то это точно Van Cleef & Arpels. Ведь фирменный знак этого французского дома – четырехлистный клевер, знаменитый кельтский символ везения и счастья.
Если верить древним поверьям, каждый из четырех листков клевера олицетворяет конкретные ценности – удачу, веру, любовь и надежду. Существовал такой символ и у наших предков – найденный четырехлистный клевер славяне носили с собой как мощный оберег, отводящий порчу и помогающий сохранить красоту и молодость.
Я в таке не вірю, але буду носити, бо мені подобається листок)
Знайшла інформацію на одному сайті.
Последний вагон• 30 октября 2024
Купила собі нещодавно. Буду носити, подобається. Сережки і кулон
Цвірінь• 30 октября 2024
Бачу багато хто носить біжутерію, навіть закордоном,, теж хочу купити собі, подобається.Якщо вам подобається і підійде то купіть і носіть🌸
Яжбоматуся• 30 октября 2024
Ответ дляЦвірінь
Чому ’навіть’? У європі краще віжносяться до біжутерії. Але от дешева цяцька під відому марку - це ніколи не гарно. Краще щось, що не кричить, що на дизайнера грошей пошкодували
Бибер-анонимер• 30 октября 2024
Модные. Настоящий ВанКлиф меняется каждый год,то есть каждый год они выпускают подвеску в новом цвете, немного меняют дизайн, но не форму.
З понеділка на дієті
• 30 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
А мені сподобалася дешева цяцька.
Про дизайнера дорогої взагалі не знала, такі ціни в нього, що 00,01% людей туди заходить згідно з першим коментарем.
Що ще треба? Мені подобається, значить все добре. Звичайно, оригінал, то найкраще, але чи готові порадниці мені скинутися на браслет, щоб в мене був оригінал і вони були задоволені? Зі своєї кишені купити, а не за мій рахунок розказувати, що треба купувати оригінал)
Яжбоматуся• 30 октября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А мені сподобалася дешева цяцька.
Я про те, що краще вибирати дешеве, яке не повторює дуже відомий і дуже всім набридлий дизайн, буде краще виглядати. Але якщо вам подобається, то ніхто ж не відмовляє. Я сама фанат заїждженого картьє лав і навіть збираюсь замовити копію у ювеліра
З понеділка на дієті
• 30 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ну а я? Я що маю старатися для інших, щоб вони не бачили те, що їм набридло,щоб не повторювало дизайн. Я хочу цей листок, хочу його мати і носити, тому я думаю тільки про себе)
А інші мені не подобаються зараз.
Яжбоматуся• 30 октября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А інші мені не подобаються зараз.
Тоді навіщо створювали тему, якщо ви хочете? Яка різниця, що ми тут понаписуємо?)