Злюка бобер• 09 января в 19:57
Випав камінчик з заручальної каблучки
Дівчата, одразу не смійтеся 😅 може хтось скаже, що я дурненька, але все ж спитаю 🙈
Хто вірить у прикмети, а хто ні?
Два тижні тому мені зробили пропозицію 💍
А сьогодні з обручки… випав основний діамант 😳
І як на зло — останнім часом у відносинах не все гладко: часто сваримося, нервуємо…
Але втрачати ці стосунки я зовсім не хочу. Кохання ж є ❤️
От і думаю тепер: це якась прикмета така «не дуже» чи просто камінчик був погано закріплений? 😁
Бо кільце я знімала постійно — мила посуд, прибирала, готувала, купалась… коротше, ходила в ньому мінімально 😅
Заспокойте мене або налякайте остаточно 😂
Хто вірить у прикмети, а хто ні?
Совбез• 09 января в 20:00
А это точно настоящий бриллиант был?
По теме: не предавайте этому значения, выпал и ладно
Злюка бобер
• 09 января в 19:59
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Плохая примета
очень плохая
🫠😞
Совбез• 09 января в 19:59
Ответ дляТётя Хрюша
Вставьте назад и не парьтесь
Так по ходу потерялся как я поняла
Злюка бобер
• 09 января в 20:00
Ответ дляСовбез
А это точно настоящий бриллиант был?
Можливо ні… в Золотому віці брали , що настоящий діамант не впевнена . По-моєму цирконій
Злюка бобер
• 09 января в 20:00
Ответ дляСовбез
Так по ходу потерялся как я поняла
Нііі, лежить ) він при мені випав
Злюка бобер
• 09 января в 20:01
Ответ дляТётя Хрюша
Вставьте назад и не парьтесь
Та вроді гарантія є …наче не суєвєрна але чомусь задумалась 😶🌫️
Совбез• 09 января в 20:01
Ответ дляЗлюка бобер
Нііі, лежить ) він при мені випав
Тю
То несіть майстру і не парте собі мозок зайвим
Белая и пушистая• 09 января в 20:01
Ответ дляЗлюка бобер
вы не знаете что вы покупали?
Злюка бобер
• 09 января в 20:01
Ответ дляБелая и пушистая
маловато смайлов
Не можу без них 😅 з ними емоційніше
Злюка бобер
• 09 января в 20:02
Ответ дляБелая и пушистая
вы не знаете что вы покупали?
Мені подарували ) тому ні…раніше ніколи не носила каблучки
Совбез• 09 января в 20:02
Ответ дляЗлюка бобер
Просто справжні гарно кріплять. До справжнього дають сертифікат зазвичай
Белая и пушистая• 09 января в 20:03
Ответ дляЗлюка бобер
зачем писать диамант на фианит?
Злюка бобер
• 09 января в 20:03
Ответ дляСовбез
Тю
Ніколи не вірила в прикмети … а останнім часом скільки всього поганого сталось, тому стала вразливою до всього ( раніше б посміялась себе нинішньої
Белая и пушистая• 09 января в 20:03
Ответ дляЗлюка бобер
вам надо то замужетсво?
Кидстаффовна• 09 января в 20:04
Ответ дляЗлюка бобер
А по ціні не орієнтуватися?
Злюка бобер
• 09 января в 20:05
Ответ дляБелая и пушистая
зачем писать диамант на фианит?
Я не розуміюсь в цьому ) мені дали без чеку його 🤣 каблучка та футляр в якому роблять пропозицію . Лише ненароком почула що около 20к коштує …з діамантами мабуть набагато дорожче я думаю
Мафиозная• 09 января в 20:05
Ответ дляБелая и пушистая
зачем писать диамант на фианит?
Женское воображение штука загадочная.
Злюка бобер
• 09 января в 20:06
Ответ дляКидстаффовна
А по ціні не орієнтуватися?
Около 20К приблизно
Мафиозная• 09 января в 20:06
Ответ дляЗлюка бобер
Ненароком почула это как? В магазине под дверью стояли?
Злюка бобер
• 09 января в 20:07
Ответ дляБелая и пушистая
вам надо то замужетсво?
Хотілось би ) дуже чекала цього … пропозицію чекала 3 роки , і весілля мабуть ще років 10😅
Злюка бобер
• 09 января в 20:07
Ответ дляМафиозная
Ні😅 друга невістка (брата ) проговорилась мені
Мафиозная• 09 января в 20:09
Ответ дляФокус-Покус
🍿 давай еще
Тема огонь. Выпал псевдобриллиант за 500 уе из кольца от парня, с которым отношения не очень. Этого события она ждала 3 года, до свадьбы 10 лет всего осталось
Прикмета не прикмета, а знак нехороший. У мене з обручкою була теж історія, коли в чоловіка завелась серйозно налаштована любовниця. Рік- 2 після цього були жопа події. Але в мене були інші також ще знаки. Тим не менше, це точно не дуже позитивне явище, особливо якщо це дійсно діамант. Хоча я сумніваюсь, бо діаманти дуже гарно кріплять і ціна на них зараз дуже висока. Особливо, якщо він величенький. Хоча, може у вас бохатий ухажор, всяке буває. У мене теж саме з діамантом була обручка.
Злюка бобер
• 09 января в 20:09
Ответ дляLacrimo
Ого 😦 а які ще знаки були ?
Фокус-Покус• 09 января в 20:09
Ответ дляМафиозная
Зачем вы читали б о т ский вброс?) мы ему еще и деньги комментами принесли