Ластовиння• 30 октября 2024

Дівчата розміру L, XL носили б трикотажні костюми?

Зараз багато їх є, симпатичні, теплі, дуже комфортні. Але пишні форми в такому ще пишніші.
Хитрушка-чекушка• 30 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
Я не люблю оверсайз пальто, як з бомжа, соррі. Звичайне пальто. Низ ношу 40, іноді 42, але тоді в талії вшиваю, верх ношу м і л, в залежності від крою. Стегна в мене завжди такі були, навіть при вазі 52 -55 кг вони були під 100 - 96-98. Єдиний плюс - діти швидко вилітали )))
извините, но не поверю
у меня бёдра 102 и я ношу 40-42, а у Вас на 10-15 см больше и этот же размер?

КаРаКаТиЦа• 30 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Впервые слышу, что шоколадный цвет ’из кого угодно делает бабуську’. В любом случае, удачной вам покупки!
Самий невдалий колір. Хоч зараз його зробили трендовим
Глаголиця• 30 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
75 +/-
У вас нормальний розмір.
Просто не беріть в облипку.
PORKA• 30 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
Ну ви дюймовочка.
Дюймовочка ХЛ😆
автор Ластовиння • 30 октября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
извините, но не поверю
Я з вашими стегнами носила 36-38 низ дивлячись який виробник, 102 - це дюймовочка, мені б 102 зараз стегна. Різна будова тіла, в мене немає живота, відносно тонка талія, немає вушок, але торчаща попа, і, зараза, завжди така була, мрію все життя про плоску, про дві ніжки спички зі спини ))).
PORKA• 30 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я як раз коричневий купила😄
автор Ластовиння • 30 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
100%, і без тренда можна обійтися, а тренди швидко минають.
автор Ластовиння • 30 октября 2024
Ответ дляГлаголиця
У вас нормальний розмір.
Просто не беріть в облипку.
Ну в´язані штани на попі і стегнах в облипку, як не крути, а далі струменяться.
автор Ластовиння • 30 октября 2024
Ответ дляPORKA
Я як раз коричневий купила😄
Ну може вам личить. Він буде гарно з професійним мейком вечірнім, з гримом.

Хитрушка-чекушка• 30 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
102 - это размер 48-50 (не дюймовочка, но как есть)
а вот 114-116 - нет
я много лет в +- таком размере и смешно читать про 36-38 размер на ОБ 100+
а Вы считайте как знаете, у Вас какой-то свой опыт, я не собираюсь убеждать )
КаРаКаТиЦа• 30 октября 2024
Ответ дляPORKA
Я як раз коричневий купила😄
Тому що зараз його зробили трендовим але він дійсно мало кого прикрашає в верхній частині
автор Ластовиння • 30 октября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
а вот 114-116 - нет
Я все життя була +/- однакова, а за останні 2,5 роки набрала, тому змінила весь гардероб практично, пристрілялася, замовляю джинси резервед, на ансвер, манго 40. Все сідає ок, сінсей недавно замовила, 42, то на стегнах сіли вільно, як хотіла, бовтаються, а на талії прибрала сантиметрів 10.
Джага-джага• 30 октября 2024
модели же разные
выбирайте плечо аккуратный реглан, а не спущенный оверсайз
брюки немного зауженные к низу

размер берите немного свободно прилегающий, не в обтяжку и не балахон
Ловлю капці• 30 октября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Не знаю, размера с 54 как минимум. L, XL - это 46-48, обычные среднестатистические размеры, а уж высокие вообще должны выглядеть тростинками с такими размерами.
Что за странная размерная сетка у Вас? 46 размер это М. Никак ни Л и тем более не ХЛ.
С 54- го как минимум - это огромная, а не пышная.
Хитрушка-чекушка• 30 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
Ок, будем считать, что даже официальные сайты не в курсе размерных сеток, только Вы
Носите хоть 32й, мне то что
Ловлю капці• 30 октября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
L, XL - это пышные формы? Нет, ну может при росте 150-160 и да
При росте 150 размер ХЛ - это колобок.
Глаголиця• 30 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
Взагалі не уявляю, на комі можуть бути гарними в´язані штани
Хіба вони не розтягуються моментально в колінах?
автор Ластовиння • 30 октября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Носите хоть 32й, мне то что
Я ніколи на це не дивлюся, я йду в магазин і міряю, щоб розуміти, а потім замовляю. Якось по цих сітках замовила сукню, то мене туди півтори влізло б, навіть не дивлюся вже на них, як і на дитячі, бо фігню пишуть.
автор Ластовиння • 30 октября 2024
Ответ дляГлаголиця
Якщо гарна якість, то ні, на худишках дуже гарно. Ви ж не водій маршрутки, що 12 годин сидите.

Попа как у Кардашьян• 30 октября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Нет, 46 - это как раз L. Вы ошибаетесь, изучайте,пожалуйста.
Сладкий лимончик• 30 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
Один із двох, тут дівчина тростиночка безсісічна, зі зростом, мабуть біля 180, кофта гарно лежить, і ьрюки висять, а уявіть груди третього розміру, стегна 114-116.
Автор, а де ви міряли цей костюм? Мені сподобався, я теж Л ношу.
Леді Душка• 30 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
Виглядає - як ’не вгадала з розміром’ Реально в цей костюм і тітонька 56 розміру влізе. І штани пилюку з підлоги згребуть. Нагадує П´єро з ’Буратіно’
Ловлю капці• 30 октября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Никак не Л. Не собираюсь изучать китайские размерные сетки)
автор Ластовиння • 30 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Магазин Coosh, я їх речі дуже люблю.
автор Ластовиння • 30 октября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Ці два костюми ван сайз, довжина брюк мені під кросівки на підошві десь 2,5-3 см хороша, я теж не люблю замітати вулиці. А от костюм тоншої в´язки - брюки короткі.
Попа как у Кардашьян• 30 октября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Ок, 46 - это L, по вашей логике, а 44, 42 - это что тогда? При чем здесь Китай? Всю жизнь было такое соответствие размеров. Но вы можете думать как вам угодно, конечно же.
Сладкий лимончик• 30 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
Магазин Coosh, я їх речі дуже люблю.
Дякую)